Birželio 25 horoskopas

Birželio 25 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Didelė tikimybė, kad nerimausite dėl artimo žmogaus būklės ar problemų. Pasistenkite daryti tai, ką privalote, ir nesijauskite kaltas, jei negalite daugiau. Tiktų užsiimti menine kūryba, aiškintis paslaptis, bet darykite tai subtiliai, nepastebimai.

Dėl emocionalumo ir išsiblaškymo šiandien sunkiau bus rasti bendrą kalbą su aplinkiniais. Trikdys ne visiškai suprantamas mylimo žmogaus elgesys. Galite įkliūti, jei žaidžiate dvigubą žaidimą, manipuliuojate.

Yra tikimybė, kad rasite naują ar papildomą uždarbio šaltinį, jei to siekėte. Diena taip pat žada įvairias peripetijas asmeninių santykių srityje. Meilę nesunkiai atgaivinsite ar pakurstysite, jei pademonstruosite dosnumą ir seksualumą.

Būsite nusiteikę rimtai veiklai, netrūks kūrybingumo ir noro pasireikšti. Tačiau ir kolegos turi to norėti, o ne galvoti, kaip surasti drumzlių jūsų reputacijoje. Gali būti, kad medicininių tyrimų ar sveikatos atstatymo tikslu leisitės į kelionę.

Šiandien gali spręstis tolesnės asmeninių santykių eigos ir uždarbio klausimai. Tvirčiau laikykite vadeles, kad nenuklystumėte nuo teisingo kelio. Jūsų geri ar blogi ketinimai, iniciatyva, o gal ir meilės nuotykiai neliks neįvertinti.

Šiandien būkite itin atidus, jei teks spręsti supainiotą reikalą, paruošti ar išnagrinėti svarbų dokumentą ir pan. Nepatikimos gali pasirodyti žadėtos garantijos, susijusios su finansiniais reikalais. Meilės pažadai taip pat abejotini.

Šiandien neteks nuobodžiaut siekiantiems mokslo aukštumų, dėstytojams, politikams. Gausite įdomios informacijos, kuri pravers ateityje. Atlikus neatidėliotinus darbus, derėtų pagalvoti apie kokybišką poilsį, sveikatą ir grožį.

Šiandien gana aiškiai žinosite, ką norite nuveikti, ir to sieksite. Tačiau nusimato ir trukdymų, kurie daugiausiai bus vidiniai - išpūstas ego, nesaikingumas arba godumas. Nežarstykite nepagrįstų pažadų, nevedžiokite už nosies aplinkinių.

Būsite kūrybingas, artistiškas. Tikriausiai atsinaujins kontaktai su beveik pamirštais žmonėmis. Pasižiūrėjus į kitus, jums kils nepigiai kainuojančių poreikių, pagundų. Nepraraskite saiko išlaidaudamas, realiai įvertinkite savo galimybes.

Kamuos nerimas, nesaugumo jausmas. Galbūt baiminsitės, kad gali išaiškėti nuslėpta informacija. Būsite atsidavę tam, kurį mylite ir to paties tikėsitės iš jo. Šiandien nederėtų kelti reikalavimų, remti prie sienos. Pirma susivokite savyje.

Šiandien be galo trokšite jaudinamų įspūdžių, kūniškų malonumų, tiek susijusių su maistu, tiek su seksu ir gražiais apdarais. Verčiau sukaupkite ryžtą ir pasinaudokite palankiomis progomis pakovoti dėl geresnio darbo, uždarbio.

Šiandien stenkitės tvarkingai užbaigti darbus, sutvarkyti dokumentus. Galbūt pagaliau gausite tai, ko nusipelnėte savo pastangomis. Vis dėlto venkite skubotų sprendimų turto, verslo, pinigų reikaluose. Nusimato abejotinos pagundos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą