2011 Liepos 02

2011 Liepos 02 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Gyvenimas tęsiasi: liaukitės graužtis dėl padarytų klaidų, praleistų progų. Tiesa, jei bus galimybė ką nors perdaryti, šiandien tam tinkama proga. Beje, dienos devizas – „tapk laisvas, sąmoningas, pradėk gyventi savo galva“.

Įsiklausykite į draugų nuomonę, patarimus. Neskubėkite pyktis su partneriais ir tais, kurie jus palaiko. Vertinkite sutuoktinio atsidavimą.

Viskas kartu – ir džiaugsmas, ir ašaros – dėl to tikrai galite pradėti maištauti. Ir vis dėlto tai jūsų didžiosios jėgos metas.

Jums gali pavykti įgyti persvarą. Na, o pergalė irgi ne už kalnų. Antra dienos pusė palankesnė.

Bus protinga siekti kompromisų. Nepamirškite, kad tai diena, kai jūsų negirdi ir, deja, patys nesuvokiate, kas sakoma, kas vyksta.

Tikitės stebuklo, netikėto išgelbėjimo? Šiandien patirsite, kas jus remia ir vertina, o kas tiktai apsimeta tokiais. Na, o tikras draugas dėl jūsų tikrai padarys stebuklą.

Nepalanki diena nei aktyviai veiklai, nei kovai. Tiesa, jus supras ir nuoširdžiai palaikys draugai. Baikite senus darbus ir venkite bendrauti su nemaloniais asmenimis.

Pats didžiausias jūsų priešas šiandien būsite jūs patys. Mokėkite nereaguoti į provokacijas, nors jums nepatiks daug dalykų. Vis dėlto jei nuspręsite kovoti – eikite iki galo. Jokių kompromisų su priešais – vėliau dėl to pasigailėsite.

Tiktų spręsti finansines problemas, tačiau turite būti apdairūs: gauti pasiūlymai, naujos galimybės gali pažeisti jūsų interesus. Apgaulė šiuo metu nejuntama, tad atidžiai tikrinkite informaciją, dokumentus. Ginčai su antrąja puse meilės nesustiprins.

Netikęs žodis gali sugadinti net garantuotą reikalą – jūs vėl atsidursite ten, nuo ko pradėjote. Lengvabūdiškumas žadant, kritikuojant duos karčių vaisių.

Nesivelkite į ginčus su vadovybe, šeimos nariais, ypač vaikais. Neskubėkite priimti sprendimų – nemenka tikimybė likti suklaidintiems. Neįsitraukite į konkurencinę kovą.

Galite susidurti su problema: kiekvienas už save. Bet ši diena jums palanki, tad neskubėkite panikuoti. Pasisaugokite, kad jūsų neįtrauktų į finansinę avantiūrą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą