2011 Liepos 06 horoskopas

Liepos 06 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas
Bus naudinga paanalizuoti ir pakoreguoti savo santykius su antrąja puse (pamąstykite, kuo esate įskaudinę savo sutuoktinį), kolegomis, taip pat – dalykiniais partneriais.

Tauras
Aplinkinių trūkumus matysite itin aiškiai, tačiau dėl to nereikia užsiplieksti, pulti auklėti. Venkite rizikuoti tvarkydami reikalus, taip pat vairuodami, - vargu ar teisingai įvertinsite susidariusią situaciją.

Dvyniai
Jausitės kiek ramiau, sulauksite ne tik gerų žinių, bet ir aplinkinių pagalbos. Tačiau dėl jūsų nervingumo, nekantrumo gali komplikuotis santykiai su artimaisiais.

Vėžys
Būkite apdairūs darbe: išaugs klaidų tikimybė. Atidžiau išklausykite ir draugų skundus, jie tikisi jūsų užuojautos, išmintingo patarimo.

Liūtas
ūsų nuoširdumu, o gal paslaptimi gali piktnaudžiauti draugai. Tai nepalankus metas, jei įmanoma, geriausia niekuo per daug rimtai neužsiimti, ilsėtis.

Mergelė
Verta imtis tvarkyti užvilkintus reikalus, baigti pamirštus darbus. Tik būkite atsargesni tvarkydami piniginius reikalus: galite būti įtraukti į avantiūrą. Pinigų skolinti nepatartina. Jei turite slaptų priešų, šiandien galite sulaukti staigmenos.

Svarstyklės
Nors diena įtempta, jūsų naudai gali išsispręsti svarbus klausimas, tikėtina pergalė konkurencinėje kovoje. Nepriimkite naujų sprendimų, veikite pagal seną planą. Tiesa, būkite pasiruošę priverstiniam staigiam manevrui.

Skorpionas
Jūs daug kuo nepatenkinti, jūsų pečius slegia nemenki rūpesčiai. Kreipkitės į draugus, į žmones, patyrusius panašių nemalonumų. Pagalbos sulaukite, nors nebūtinai tokios, kokios tikėjotės.

Šaulys
Jei negalite apsidrausti, jei nesate gerai informuoti, – nerizikuokite. Nebūkite patiklūs, nes galite susidurti su gražiai pateiktu melu.

Ožiaragis
Ypač svetimoje aplinkoje jausitės nejaukiai, nesaugiai. Negeras laikas kažkuo svarbiu užsiimti darbe. Namuose savo nepasitenkinimu neprislėkite artimųjų. Gera diena iš namų išnešti nereikalingus daiktus, drabužius.

Vandenis
Galite nepajusti apgaulės, pasiduoti provokacijai. Siekite būti geriau informuoti spręsdami dalykinius reikalus – nesigundykite vien gražiais pažadais. Būkite pakantesni savo vaikams.

Žuvys
Esate darbštūs, konkretūs, savo užduotis įpratę atlikti tiksliai, tai padės išvengti tuščio jėgų, laiko švaistymo. Saugokite sveikatą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą