2011 Liepos 09 horoskopas

Liepos 09 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Palankus metas keisti aprangos stilių ar šukuoseną, įsigyti naujų drabužių, avalynės. Galite pasirodyti itin išradingas panaudodamas senus daiktus, juos perdarydamas. Tikėtinas romantiškas susižavėjimas.

Jei turite svarbių sumanymų, ilgalaikių planų, mėginkite juos įgyvendinti. Stumtelėkite rutiną šalin ir pasistenkite orientuotis į perspektyvą, ieškoti tikrojo pašaukimo. Galbūt pamatysite savo netolimą ateitį, suvoksite kažką esminio.

Būsite pakankamai aktyvus ir pasitikintis ar bent jau stengsitės toks atrodyti. Tiktų sudalyvauti viešame renginyje. Jei liksite namuose, jums norėsis tvarkos, komforto, todėl būsite nusiteikęs iš širdies paplušėti.

Palankus metas susitikimų, įvairių renginių organizavimui, naujų ryšių užmezgimui. Galite pasijusti populiarus, reikalingas. Trauksite ne vien priešingos lyties dėmesį, bet ir įtakingų asmenų, o gal ir visos publikos.

Netikėtai aplankęs įkvėpimas, nuojauta gali jums pašnibždėti kažką vertingo. Domins apkalbos, fantazijos, užkulisiniai įvykiai. Galite gauti laišką, žadinantį romantiškas viltis. Galimas slaptas meilės nuotykis.

Labai suaktyvės jūsų kūrybinės galios. Gilios gyvenimo patirties nestokojantis asmuo gali duoti jums vertingą patarimą. Išties pravartu klausytis, ką mąsto ir kalba kiti - tai išeis į naudą.

Jums rūpės harmonija ir tvarka namuose. Galite įsigyti kažką savo buičiai, aplinkai papuošti, patobulinti. Noriai spręsite draugų ir vaikų problemas. Galite tikėtis dviprasmiškų pasiūlymų, linksmo flirto.

Galbūt teks atsakyti už artimų žmonių poelgius arba nuo kažko stengsitės juos apsaugoti. Jausite pareigą susitvarkyti buitį, tačiau turėsite prisiversti, kad pradėtą darbą galėtumėte pabaigti. Venkite alkoholio, sunkiai virškinamo maisto.

Galbūt teks atsakyti už artimų žmonių poelgius arba nuo kažko stengsitės juos apsaugoti. Jausite pareigą susitvarkyti buitį, tačiau turėsite prisiversti, kad pradėtą darbą galėtumėte pabaigti. Venkite alkoholio, sunkiai virškinamo maisto.

Šiandieną į jūsų duris gali pasibelsti senas gerbėjas, simpatija arba atgis seni prisiminimai. Palankus metas intensyviau vystyti kūrybinę veiklą, užmegzti meilės romaną arba atnaujinti draugystę.

Jus gali aplankyti pakylėti jausmai, romantiškos svajos. Galbūt tai sužadins seno draugo, gerbėjo pasirodymas. Pravartu rūpestingiau elgtis su pinigais, materialinėmis vertybėmis. Gali kilti ūpas atnaujinti asmeninį garderobą.

Jausite didesnį norą bendrauti su kitais bei dalintis tuo, ką turite, padėti. Ypač svarbu deramą dėmesį parodyti žmogui, su kuriuo jus sieja bendri interesai ir atsakomybė. Kitaip galimas nesusipratimas, kuris užsitęs.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą