2011 Liepos 10 horoskopas

2011 Liepos 10 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Sėkmės laikas: sugebėsite bet kokią situaciją pakreipti savo naudai. Tiesa, nereikėtų rizikuoti, jei intuicija tyli. Raskite laiko pabūti su mylimu žmogumi. Tik nesistebėkite tuo, ką išvysite, – esate neobjektyvūs.

Naudingų dalykinių susitikimų ir darbų arba pasirengimo jiems metas. Jei norite, kad pagerėtų jūsų santykiai su kolega ar partneriais, šiandien palanku kviestis vaišių.

Draugų skatinami ir padedami sutvarkysite svarbų reikalą. Tik nepersistenkite, nedarykite nieko, ko nesinori, – neapribokite savo laisvės. Jei dėl ko nors abejojate, atidėkite rytdienai sprendimo priėmimą.

Nebūkite įsitempę, pasidžiaukite tuo, ką esate pasiekę, kaip susitvarkę, nesipykite su artimaisiais. Beje, nuoskauda dėl mylimo asmens dėmesio stokos perdėta – viskas kur kas paprasčiau ir geriau. Ši diena gera konfidencialiam skolinimuisi.

Šios dienos aplinkybės klostysis palankiai. Negaiškite laiko veltui – dabartiniai veiksmai duoda naudos. Tai geras laikas užmegzti draugiškus, partneriškus ryšius. Ir nepraleiskite progos nudžiuginti miela dovanėle sutuoktinio.

Būsite pernelyg reiklūs, griežti, o šiandien netinka demonstruoti kategoriškumo. Svarbias problemas verta spręsti prie pietų stalo, o ne kabinete. Būkite atidesni šeimos ir jus mylinčio asmens poreikiams.

Ne taip paprasta bus rasti reikalingą žmogų ir reikalingą žodį, vis dėlto užsispyrimas duos gerų vaisių, ir jūs gausite naudingos informacijos. Tai gera diena taikytis, tik neužsisklęskite, neužsispirkite, nedemonstruokite šaltumo.

Neskubėkite, dažniau nusileiskite ir nepersidirbkite. Jūsų dėmesys ir energija turi būti skirti šeimai, namams. Neišgyvenkite, jei teks paaukoti profesinius interesus, – jūsų sėkmę lems santykiai su artimaisiais.

Susitelkite, mokėkite pasinaudoti laimingu atsitiktinumu – dabar galite išsiveržti į priekį, net įveikti konkurentus. Palanku apsispręsti dėl savo veiklos finansavimo. Tinka pradėti gydymosi ar sveikatos stiprinimo kursą.

Seksis spręsti finansines problemas – kreipkitės į vadovą, ieškokite asmenų, galinčių jus paremti. Būkite rūpestingesni sutuoktinio atžvilgiu, atidesni antrosios pusės rūpesčiams – tai jus sutaikys, suartins.

Jus supras ir įvertins, - gera proga ieškoti sąjungininkų, investuotojų, rėmėjų. Nepriimkite svarbių sprendimų nepasitarę su partneriais ar antrąja puse. Ir pasistenkite, kad sutuoktinis atsidurtų jūsų dėmesio centre.

Niekur neskubėkite, ką galite, atidėkite. Priimdami atsakingą sprendimą įsiklausykite į nuojautas. Šiandien svarbiausia daugiau dėmesio skirti savo jausmams.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą