2011 Liepos 16 horoskopas

2011 Liepos 16 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Galite tapti reiklūs ir griežti, tačiau šiandien naudingiau būti lanksčiam nei kategoriškam. Paisykite jus mylinčio asmens poreikių.

Aplinkybės darosi jums palankios. Imkitės svarbių reikalų. Ieškokite sąjungininkų, kreipkitės pagalbos į draugus.

Romantiškas metas. Niekur neskubėkite, ką galite, atidėkite rytdienai. Svarbų sprendimą priimkite tik atsižvelgdami į savo nuojautas. Šiandien svarbiausia daugiau dėmesio skirti jausmams.

Susitelkite: galite išsiveržti į priekį, nugalėti konkurentus. Jūsų veiksmai turi būti apgalvoti, o rizika pagrįsta. Palanku tvarkyti savo veiklos finansavimo reikalus. Geras laikas pradėti sveikatos stiprinimo kursą.

Spręskite aktualias problemas, rasite puikių kompromisų. Tiktų ieškoti asmenų, organizacijų, galinčių jus paremti, paskelbti jūsų idėjas, veiklą.

Aktyviai veiklai puikus laikas: sugebėsite rasti reikalingą žmogų, gauti naudingos informacijos arba sutikimą. Pasinaudokite šios dienos pasiūlymais. Atsitiktinė pažintis gali virsti romantišku jausmu.

Neskubėkite, nepersidirbkite darbe. Geriausia pasirūpinti savo namais ir šeima, todėl neišgyvenkite, jeigu teks truputį paaukoti profesinius interesus, – šiaip ar taip, dalykinei veiklai ši diena netinkama.

Sėkmės diena: bet kurią situaciją sugebėsite pakreipti sau naudingai. Nebijokite rizikuoti. Raskite laiko ilgiau pabūti su mylimu asmeniu.

Ateičiai naudingų darbų metas. Palanku spręsti užmokesčio problemas, kreiptis į vadovą su prašymais (jei šiandien dirbate ir jis bus darbe). Jei norite, kad jūsų santykiai su kolega pagerėtų, šiandien verta jį pasikviesti kavos ar pietų.

Prasideda sėkmingas metas. Ieškokite sąjungininkų: būsite suprasti, įvertinti, paremti (ne tik morališkai). Nieko svarbaus nespręskite nepasitarę su pora. Pasistenkite sutuoktiniui parodyti daugiau meilės.

Jūs gana įsitempę ir nervinatės dėl smulkmenų, nesidžiaugiate tuo, ką esate pasiekę. Jei norite nusiraminti, pradėkite analizuoti susidariusią situaciją ir suvoksite, kad viskas klostosi gerai. Ši diena gera skolintis, ieškoti alternatyvaus uždarbio.

Jausitės kur kas geriau. Jei veiksite ne vieni, diena bus naudinga. Geras laikas užmegzti partneriškus ryšius, ypač su užsieniečiais, taip pat viešnagėms, pobūviams – tikėtinos naujos romantiškos pažintys.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą