2011 Liepos 17 horoskopas


2011 Liepos 17 horoskopas 12 zodiako ženklų:


Šiandien labiau susikirtinės nuomonės, lengviau kils ginčai. Įrodinėjant, diskutuojant išryškės trūkumai, negarbingi motyvai. Kur kas daugiau laimėsite, jei sugebėsite gerbti kitus ir tinkamu elgesiu, tolerantiškumu pelnyti jų palankumą.


Tauras
Šiandien bus lengva susirasti bendraminčių, naujų draugų, bet dar lengviau su kažkuriuo iš jų susipykti. Mokėkite kitus išklausyti, suprasti, patarti - juk ne vien jums reikia dėmesio. Į siūlomas avantiūras žvelkite itin atsargiai.


Dvyniai
Šiandien nesinorės nieko rimto veikti, trūks energijos, tad geriausiai jausitės, jei nedirbate. Jei esate kelionėje, galite susidurti su netikėtais keblumais. Be to, už nosies jus gali vedžioti tie, kurie jums yra skolingi ar ką nors pažadėję.


Vėžys
Būsite emocionalus, nekantrus. Galbūt nerimausite dėl numatomo pokalbio ar kelionės, ataskaitų, sutarčių. Būkite itin atidus už vairo, o visuomeniniame transporte, viešuose renginiuose saugokitės kišenvagių.


Liūtas
Mintys suksis apie nuosavą verslą, buitinę gerovę, arba norėsis ramiai pasimėgauti tuo komfortu, kuris jau yra sukurtas. Gali pakenkti per didelis jūsų "apetitas" ir priekabumas. Neverskite kitų nertis iš kailio, kad jums įtiktų.


Mergelė
Situacija vers vikriai suktis ir daug bendrauti. Tačiau nuo kai kurių žmonių stengsitės atsiriboti. Užgaulūs gali pasirodyti svarbaus jums žmogaus žodžiai, kritika. Galbūt todėl, kad pateikta informacija griaus iliuzijas, vers kažkuo abejoti.


Svarstyklės
Veikiausiai iškils šiokių tokių piniginių ar emocinių sunkumų. Nelengva bus suderinti savo planus su aplinkinių. Gali kilti ginčai, barniai. Niekas nenorės išklausyti ir suprasti, o tik reikš savo nuomonę ir moralizuos.


Skorpionas
Suksite galvą, kaip užsidirbti daugiau pinigų arba kaip naudingai juos išleisti. Nieko gero, jei su mylimu žmogumi elgsitės kaip pragmatiškas šykštuolis. Turėsite galimybę šauniai praleisti laisvalaikį su smagia kompanija.


Šaulys
Jei norite susibičiuliauti su kolegomis ir aplinkiniais, pelnyti jų simpatijas, venkite demonstruoti savo pranašumą. Tiktų pagalvoti, kaip racionaliau paskirstyti pajamas.


Ožiaragis
Šiandien visur reikės derintis prie kitų, ieškoti kompromiso. Jei to nedarysite, kils nemalonių debatų, o juose gali paaiškėti, kad jums stinga profesionalumo, takto, sąžinės, apgauna atmintis. Venkite svaigalų.


Vandenis
Turėsite finansinių rūpesčių. Jei esate įsivėlęs į avantiūrą, įklimpęs į skolas, turėsite pasmailinti liežuvį, kad sėkmingai išsisuktumėte nuo atsakomybės ar nemažų išlaidų. Šiandien nepalanku skolinti ir skolintis. Traukte trauks seksualinės avantiūros.


Panašu, kad kažkokia išgirsta informacija, patraukli idėja pasirodys naudinga ir nesunkiai realizuojama. Vis dėlto bus lengva susikompromituoti, susilpninti pozicijas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą