2011 Liepos 19 horoskopas

2011 Liepos 19 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Tikriausiai nelabai objektyviai vertinsite savo galimybes, sugebėjimus bei įtaką kitiems. Tiek neįvertinęs, tiek pervertinęs jėgas galite patirti nusivylimą, nuostolį. Galimas nekonkretus arba nervingas pokalbis su potencialiu darbdaviu.

Jums nestigs veiklos ir bendravimo. Bendraminčiai, draugai gali pakviesti į kolektyvinį renginį, kokias nors iškilmes ar pristatymą. Tačiau jus gali kiek stabdyti pinigų reikalai. Nujausite, kad tai gali nemažai kainuoti.

Šiandien neverta niekuo rimtu užsiimti, nebent tai būtų su menu, medicina susijusi veikla, socialiniai reikalai. Pastarieji užsiėmimai gali atnešti apčiuopiamos naudos. Kitokio pobūdžio pastangos neduos norimų rezultatų.

Nuotaika bus nebloga, jei veiksite planingai. Kitu atveju galite be reikalo išeikvoti energiją ir patirti stresų. Turėtumėte būti atsargesnis prekiaudamas, išlaidaudamas ir be priežiūros palikdamas namus. Gresia nuostoliai.

Tikėtini reikalai, susiję su verslu, nuosavybe, pinigais, kreditais. Venkite aferų. Panašu, kad kils romantiškų impulsų, norėsite pramogų. Išprovokuosite pavydo sceną, jei elgsitės lengvabūdiškai.

Tikėtina netolima kelionė, viešnagė, interviu, o gal sulauksite svečių. Pasirūpinkite, kad technika, su kuria turite reikalų, būtų tvarkinga, o informacija, kuria ketinate disponuoti - patikrinta, atitinkanti faktus.

Bus nelengva suvaldyti emocijas, nuotaikų kaitą. Galimi bendravimo nesklandumai. Derėtų labiau paisyti aplinkinių nuomonės bei pageidavimų. Būkite sąžiningas, nuoširdus nors su savimi, jei vis dėlto nenorite atsiskleisti kitiems.

Neblogai seksis kūrybinė veikla. Meilės reikaluose gali tekti rimtai įsipareigoti. Sustiprės tėviška atsakomybė. Nevenkite parodyti švelnumo, dėmesio. Ir nepamirškite, kad jūsų vaikai turi būtinų poreikių, kuriems reikia pinigų.

Stengsitės kažką pakeisti savo stiliuje, įpročiuose, dienotvarkėje, mityboje. Turbūt laikysitės griežtos dietos. Jei jums aktualu, pasidomėkite darbo pasiūlymais bei teisės, buhalterinėmis naujovėmis, kad nepadarytumėte kokių nors klaidų.

Geriausiai seksis bendrauti su žmonėmis, su kuriais nesaisto jokie dalykiniai reikalai, įsipareigojimai. Paprasti draugiški pokalbiai padės atsipalaiduoti. Tačiau iš pusiausvyros gali išmušti netikėtas incidentas.

Šiandien suksite galvą dėl pinigų ir pagundų, kurios nemažai kainuoja. Kažko reikia, kažko norisi, o galimybės ribotos. Nesivaikykite madų, džiaukitės tuo, ką turite. Jei norite meilės, skleiskite šilumą, o ne šaltį ir kaprizus.

Norėsite lėkti kuo toliau nuo kasdienybės, pasinerti į pramogas. Galbūt pavyks, galbūt nelabai, tačiau kažką nekasdieniško vis tiek turėtumėte patirti ar sužinoti. Jei pristigs atsargumo ir saiko, vakare skųsitės pablogėjusia savijauta.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą