2011 Liepos 26 horoskopas

2011 Liepos 26 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Tikėtinas lengvabūdiškas sprendimas arba galite kažko siekti vedamas spontaniško troškimo. Bet apskritai ši diena bus uždeganti, užteks energijos ir darbui, ir pasilinksminimui, ir sportui.

Susidarys įspūdis, kad ima palankiau spręstis verslo, nuosavybės, pinigų reikalai. Dėl to tapsite dosnesnis artimiems žmonėms, norėsite linksmintis, puoštis, džiuginti kitus. Būkite apdairus ir jauskite saiką - jūsų sėkmė labai trapi.

Padaugės bendravimo su įvairiais žmonėmis. Tai išblaškys įprastą rutiną, atgaivins mielus jums santykius. Bet kuriuo atveju trauks pasimėgauti pramogomis, geros draugijos teikiama palaima. Galite svečiuotis ar priimti svečią.

Rasis paskatų tvarkyti namų ūkio, buities, žemės, paveldėjimo, kitus nuosavybės reikalus, derėtis su giminėmis ir pan. Arba tiesiog sieksite komforto, atsipalaidavimo, lepinsite šeimos narius. Turbūt išleisite šiek tiek per daug pinigų.

Yra tikimybė, kad realizuosite troškimą, susijusį su kūryba, sportu, turizmu, žaidimais arba vaikais. Turbūt bus galimybių smagiai papramogauti ir pasireikšti. Tik neskubėkite daryti išvadų bei lemtingų sprendimų meilės srityje.

Puiki diena dalykiniams pokalbiams, konkretiems reikalams aptarti bei įvairiai dalykinei veiklai. Atlikus neatidėliotinus darbus derėtų pagalvoti apie kokybišką poilsį, sveikatai ir grožiui naudingas procedūras.

Augs poreikis ar būtinybė su kažkuo labiau suartėti, užmegzti arba nutraukti partnerystės ryšius, tuoktis arba skirtis. Turėtų neblogai sektis, jei ieškote galimybių stiprinti verslą, bendradarbiauti, ką nors parduoti ar išnuomoti.

Šiandien pasistenkite gerai sutarti su kolegomis, partneriais. Nuo to priklauso, ką gausite ir ką prarasite. Be kitų palaikymo bus sunku. Gali būti, kad kažką atgausite arba grąžinsite skolą. Nekelkite nerealių reikalavimų antrajai pusei.

Ši diena gana palanki kelionei, susitikimams su užsieniečiais bei vizitams pas įtakingus veikėjus, įžymybes. Galbūt gausite žinių, susijusių su mokslo, teisės ar politikos aktualijomis. Gana gerai seksis intelektinis darbas.

Planuosite naujas gyvenimo, veiklos perspektyvas. Galbūt tam paskatins gautas dalykinis pasiūlymas arba jau pradedama nauja veikla. Net jei tarsitės su rimtais specialistais, mažesnės ar didesnės klaidos beveik neišvengiamos.

Bus įvykių, keliančių su ateitimi, praturtėjimu susijusias iliuzijas. Kursite ne itin realius planus. Gali būti, kad užmegsite vertingą ilgalaikę pažintį arba šiaip smagiai praleisite laisvalaikį su bendraminčių kompanija.

Galite išgirsti apkalbas apie save ar artimą žmogų, draugą. Tai suintriguos ir nebūtinai nuliūdins. Rūpės finansinės perspektyvos, nes svarbu numatyti, kaip racionaliau panaudoti turimas lėšas. Galima nauda iš nelegalios veiklos, meno.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą