2011 Liepos 30 horoskopas


2011 Liepos 30 horoskopas 2012 horoskopas 2012 zodiako ženklų:


Avinas 2012
Gera proga tvarkyti piniginius reikalus, ieškoti paramos. Palanku kreiptis į įtakingus asmenis.


Tauras 2012
Nuoširdumu daugiau laimėsite nei manote. Kalbėkitės apie jums svarbius rūpesčius su artimaisiais, draugais, kolegomis. Tinka priminti žadėtas naujas pareigas (jei negimėte pirmosiomis ženklo dienomis).


Dvyniai 2012
Būkite užsispyrę ir pasieksite tikslą. Pasistenkite išpildyti vieną seną artimųjų svajonę. Puiki diena nuoširdžiam pokalbiui su senu draugu.


Vėžys
Klausykitės savo vidinio balso, tikėkite nuojauta. Netikėtai gali apimti kilnus džiaugsmas, ateiti suvokimas, kokie laimingi su tais, kuriuos mylite. Pasistenkite padaryti dėl jų viską, ką galite. Tai sėkmės diena.


Liūtas
Tai viena palankiausių dienų, likusių iki gimtadienio. Tinkamais veiksmais galima užbėgti už akių nemalonumams, gresiantiems mėnesio viduryje. Palanku tikrintis sveikatą, pradėti gydymosi kursą.


Mergelė
Laikas susiimti į rankas ir padaryti tai, ką buvote pažadėję partneriams, sutuoktiniui, draugams, taip pat atlikti vilkinamus darbus. Palanku užmegzti partneriškus santykius su įtakingais asmenimis.


Svarstyklės
Laimėsite, jei kam nors dovanosite skolą, jei duosite prašančiam. Nebūkite šykštūs nei svetimiems, nei saviems. Palanku tvarkyti draudimo, paveldėjimo reikalus, tinka ieškoti investuotojų. Galite sulaukti netikėtos pagalbos, išgirsti vertingą patarimą.


Skorpionas
Puikus laikas dalykinėms kelionėms, susitikimams su užsieniečiais, svarbiems susitarimams tvirtinti. Geras laikas abejojantiems – pavyks rasti išmintingą sprendimą.


Šaulys
Verta priimti atsakingus dalykinius sprendimus, jie nulems ilgalaikę ateitį. Puiki diena ryžtingam pokalbiui su artimaisiais, jei norite, kad geriau suprastų jūsų norus, svajones, teisingai įvertintų jūsų planus.


Ožiaragis
Tampate stipresni, laisvesni – tai išskirtinė diena. Beje, tai, ko jums reikia, toli neieškokite – stebuklai bus panosėje. Verta spręsti dėl darbo ar šeimos.


Vandenis
Klausykite nuojautos, nedarykite to, ko nesinori. Kita vertus, pajusite, kas jums iš tiesų gali padėti, kuo galite tikėti, pasikliauti. Būkite atidesni sutuoktinio žodžiams. Gera diena susitikti su partneriais, kuriais pasitikite, ir pasirašyti svarbias sutartis.


Žuvys
Puiki diena: svajonės pildosi. Pats laikas kovoti su neišvengiamybe meilės sferoje. Draugai, giminaičiai gali padėti tvarkyti finansinius reikalus. Pasirūpinkite mylimu žmogumi, sutuoktiniu, artimaisiais.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą