2011 Liepos 31 horoskopas

2011 Liepos 31 horoskopas 2012 12 zodiako ženklų:

Avinas
Nors laikas jums palankus, galite pernelyg užsiplieksti. Kitaip kalbant, galite būti pernelyg neadekvatūs bendraudami su mylimu asmeniu, žmonėmis, kuriems siekiate padaryti įspūdį. Beje, meilės pasimatymui, naujoms romantiškoms pažintims vakaras nepalankus.

Tauras
Vertėtų šią dieną skirti šeimai. Tik venkite ginčų, nemanykite, kad jūsų nuomonė vienintelė teisinga. Didesnė įvairių gedimų, avarijų tikimybė.

Dvyniai
Gana rizikingas metas, nors esate nusiteikę pakiliai. Nesistenkite nieko nustebinti ar atkreipti daugiau dėmesio į save. Būkite itin atidūs savo vaikams.

Vėžys
Turite būti atidūs savo savijautai: privalu labiau saugoti sveikatą. Nedirbkite pavojingų darbų, būkite atsargūs su instrumentais.

Liūtas
Tik nereikia konfliktuoti su antrąja puse – tai meilės metas! Ieškokite būdų sušvelninti įtampą bent namuose. Diena gera įvairiems susitikimams, susitarimams, tiesa, ne vakare.

Mergelė
Geras draugas visada supras, padės – pasidalykite savo nuojautomis, nerimu. Tai nėra palanki diena, reikėtų visur būti atsargesniems.

Svarstyklės
Sėkmės laikas, geras susitikimams su užsieniečiais, taip pat kelionėms. Vakare neverta kur nors vykti – geriau likti namuose. Vakaro susitikimai, pažintys gali lemti nemažai rūpesčių vėliau.

Skorpionas
Nebūkite tokie reiklūs artimiesiems, leiskite jiems pailsėti, atsipalaiduoti. Beje, ar patys nesate persidirbę? Gal verta reikalų tvarkymą paaukoti šeimos labui?

Šaulys
Bendrauti, kelionėms neblogas laikas, ypač jei esate saikingas, ramus asmuo, kurio nestebina jokie netikėtumai. Priešingu atveju venkite jums nemalonių asmenų, nevažinėkite techniškai nesutvarkytais automobiliais.

Ožiaragis
Jokiais darbais, net ir namuose, neužsiimkite, venkite bendravimo. Jums reikia pabūti vieniems ir rimtai pasvarstyti apie jau įvykusius pokyčius, savo ateitį.

Vandenis
Nušvitimo metas, kai savyje imate atrasti naujų netikėtų bruožų. Šiandien jūsų elgesys dažniau gali tapti impulsyvus ir nenuspėjamas. Palankus metas tvarkyti rizikingus reikalus, tiesa, ne vakare.

Žuvys
Gali atsirasti nepateisinamas poreikis išlaidauti. Jei noras įsigyti vertingą daiktą atsirado šiandien, tikėtina, jog vėliau pasigailėsite, kad paskubėjote. Nesiaiškinkite meilės santykių, neaptarinėkite su antrąja puse šeimos finansų po 19 valandos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą