20110722

Liepos 22 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Ilsėkitės, džiaukitės gyvenimu, nes įtampa, nerimas bus žalingi. Venkite aiškintis santykius su artimaisiais, antrąja puse, ypač jei kas nors informavo apie netikusį sutuoktinio ar vaiko elgesį, – tai gali būti klaida.

Neskubėkite apsidžiaugti ar nuliūsti išgirdę dabartines naujienas. Ne viskas pasitvirtins. Būkite dėmesingesni sutuoktiniui – antroji pusė gali meluoti, nenorėti prisipažinti kokių nors skaudžių dalykų.

Kad ir kaip skubinsite įvykius, atsidursite ten, kur pradėjote. Neapdairumas dirbant su pinigais, dokumentais, informacija gali brangiai kainuoti. Tikėtinos neplanuotos išlaidos šeimos reikalams ar dėl neatsakingo vairavimo.

Dvilypis metas: jausitės geriau, tad galite pasielgti lengvabūdiškai. Nesivelkite į ginčus, mažiau kalbėkite, saugokite paslaptis.

Susimąstymų diena. Darykite tik tai, kas jums malonu ir nesunku. Gali atsinaujinti senas nesutvarkytas finansinis reikalas, iškilti naujų juridinių sunkumų įgyvendinant dabartinį sumanymą, tačiau tikėtinas malonus vakaras.

Apgaulingas metas: nepasitikėkite svetimų žmonių gerumu, įtakingų asmenų, užsieniečių pažadais ir kilniais ketinimais. Nesivelkite į avantiūras tvarkydami dalykinius ar meilės reikalus.

Painiavos laikas: galimos lemtingos klaidos dėl jūsų ar kolegų išsiblaškymo, nuovargio ar nepakankamos kompetencijos. Nesiimkite atsakingų darbų, – nesėkmė pakenks jūsų reputacijai ir karjerai.

Atsargiai žadėkite, neįsipareigokite svarbiems dalykams, nebūkite patiklūs: gali suklaidinti ir patikimi partneriai, ir dori draugai. Neskubėkite pasirašyti dokumentų.

Nerizikuokite pinigais, saugokite reputaciją. Gresia nuostoliai, bet tai derėtų vertinti kaip užmokestį už padarytas klaidas ar galimas nelaimes. Vakaras ramesnis, palankesnis.

Iki galo nepasikliaukite partneriais ir tais, kurie jus remia, nebūkite patiklūs bendraudami su užsieniečiais. Tačiau savęs ir savo galimybių irgi nepervertinkite – gali apgauti ir jūsų intuicija.

Neskubėkite priimti paaukštinimo ar naujos darbo vietos pasiūlymų, – tai dar reikia svarstyti. Kita vertus, jei tektų tartis dėl darbo sąlygų, žinokite, kad šios dienos pažadai gali būti ir neįvykdyti. Galutinį susitarimą geriausia atidėti.

Būkite kantresni, nesivelkite į ginčus, ypač su vadovybe, neskubėkite nieko keisti, priimti naujų sprendimų. Galimas dalykas, kad esate nepakankamai informuoti ar ko nors nepastebėjote, neišgirdote, nesupratote.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą