20110723

Liepos 23 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Pasižymėsite puikia intuicija, subtiliu požiūriu. Pajusite daugiau šilumos bei užuojautos mažiau laimingiems žmonėms. Diplomatišku elgesiu galėsite įveikti arba sumažinti slaptą priešpriešą, intrigas, nukreiptas prieš jus.

Šiandieną su jumis bus malonu bendrauti. Sugebėsite pasitelkti savo patirtį bei išmintį, supratingai patarti, pamokyti. Laukia sėkmė kūryboje. Jei ruošiatės išvykti į kelionę, stengiatės įsigyti vertingą pirkinį, kliūčių neturėtų kilti.

Nebloga diena sudaryti komercines, nuomos sutartis, įsigyti materialinių vertybių, pirkti dovanas, tartis dėl kredito. Tikriausiai pavyks naudinga linkme pakreipti kai kuriuos aktualius reikalus. Puoselėsite netuščias meilės svajones.

Diena palanki bendrauti, tarpininkauti, ryšiams užmegzti, prekybai, kūrybai. Galite gauti neblogą žinią iš toli arba viliojantį pasiūlymą, susijusį su užsieniu. Kažkaip gali pasitarnauti ir atsitiktinai išgirsta informacija.

Šiandieną derėtų kartu su šeima aptarti bendrą biudžetą, pakoreguoti laisvalaikio planus, jei jie neracionalūs, per daug kainuojantys. Pasikonsultuokite su žinovais dėl reikalų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, komercija, nuoma, apdaila.

Ši diena jums turėtų būti šauni. Galimi neblogi pasiekimai mene, pramogų versle, sporto srityje. Augs noras mylėti ir būti mylimam. Pasimatymas neturėtų nuvilti, jei jūsų norai realūs. Pagerės santykiai su vaikais, artimaisiais.

Gerų rezultatų, naujienų galite tikėtis darbe, versle. Derėtų keisti mitybą į sveikesnę, išsivalyti organizmą, peržiūrėti garderobą ir pagalvoti, kaip jį atnaujinti be didelių išlaidų.

Palanku lankyti svarbius asmenis, tartis dėl perspektyvų, teisinių reikalų. Labai aktualus bus meilės arba verslo partnerystės klausimas. Galbūt įsigysite naudingą sąjungininką arba draugu, partneriu jums taps buvęs priešas.

Palanku imtis reformų versle, ieškoti partnerių, rėmėjų. Jei norite sugundyti patinkantį asmenį, šiandien tai pavyks beveik be pastangų.

Neblogų rezultatų galite tikėtis, jeigu kažkur vykstate darbo ar studijų tikslais, tvarkote teisinius formalumus, ruošiate svarbias publikacijas. Galbūt užmegsite naują ar atnaujinsite seną svarbią pažintį.

Jei reikia aptarti būsimus darbus, apsilankyti pas vadovaujančius asmenis, darykite tai šiandien. Ir jums, ir tiems, su kuriais bendrausite, nestigs sveiko proto, diplomatijos ir noro taikiai sureguliuoti santykius bei reikalus.

Šiandien būsite nusiteikęs elgtis maloniai ir teisingai, savo ruožtu galite tikėtis daugiau geranoriškumo iš aplinkinių. Turbūt iš visų pusių atakuos draugai ir pažįstami. Galbūt dalyvausite renginyje, kuriame užsimegs reikalingos pažintys.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą