20110724

Liepos 24 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Atsiribokite nuo rūpesčių, išgyvenimų, problemų ir netikėtai rasite atsakymus į jums svarbius klausimus. Esmė šiuo metu atsivers per slaptus dalykus, per jūsų nuojautas, sapnus. Elkitės taip, kaip sako jūsų vidus, – neapsiriksite.

Jėgų persvara jau jūsų naudai. Tapsite svarbiausiu žmogumi ten, kur šiandien atsidursite. Nesustokite ko nors siekdami. Imkitės reikšmingų, atsakingų dalykų. Kovokite už savo ir šeimos interesus, įtaką.

Šiuo metu galite pasiekti tai, ko taip ilgai troškote. Tik nebijokite nei vargo, nei triūso, būkite atkaklūs – jūs tikrai laimėsite.

Netikėtai reikalai gali sparčiai pajudėti į priekį. Tai gero persilaužimo tvarkant reikalus ar bendraujant su draugais, artimaisiais metas.

Jėga šiandien nieko nesiekite nei darbe (jei šiandien reikia dirbti), nei namie, labiau įsiklausykite į viršesnių už jus užuominas, šeimos narių pastabas. Gautų pasiūlymų nederėtų atsisakyti – beje, iš karto nė nesuvoksite, kuo tai bus jums naudinga ir kaip reikalinga.

Jaučiatės kur kas geriau, ir tai proga pagreitinti įstrigusį reikalą, išspręsti pribrendusias problemas. Jei tvarkysite dalykinius reikalus, stebuklų nesitikėkite. Puiku užsiimti šeimos rūpesčiais, vaikų problemomis.

Puiki diena reikalams tvarkyti, o vakaras kiek komplikuotas – būkite atidūs, kad nenuliūdintumėte mylimo žmogaus.

Siekite greitai persiorientuoti, pasinaudoti sėkmės akimirka. Tolesnei sėkmei užtikrinti svarbu įgyti patikimų sąjungininkų. Šios dienos susitikimai, pokalbiai bus naudingi.

Mažiau galvokite, kaip jums sunku, kitaip pražiopsosite ir nepasinaudosite dabar atsiveriančiomis puikiomis galimybėmis. Šiandien gauti pasiūlymai, naujienos gali tapti ateities sėkmės pagrindu.

Sėkmės, pergalės metas, kai netikėtai ima pildytis svajonės. Galite sulaukti seniai pelnyto aukšto įvertinimo, pripažinimo. Būkite dėmesingesni mylimam žmogui: gali įvykti ypatingų jūsų santykių pokyčių.

Galite sulaukti vertingos pagalbos, paramos, gauti puikių pasiūlymų, kuriuos verta priimti. Raskite laiko vakare atsipalaiduoti romantiškoje aplinkoje.

Nepraleiskite geros progos svarbiam susitikimui, pokalbiui, susitarimui. Dabar galite draugų ir partnerių dėka pakreipti įvykius jums svarbia linkme. Per juos įgysite didesnę apsisprendimo ir manevravimo laisvę.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą