2011 Rugpjūčio 01 horoskopas

2011 Rugpjūčio 01 horoskopas 2012 zodiako ženklų:

Avinas
Gera diena tvarkyti reikalus, kurie vienaip ar kitaip susiję su statybomis, komfortu, nekilnojamuoju turtu, žemėvalda, pinigais, sudaryti komercines, nuomos sutartis, įsigyti materialinių vertybių.

Tauras
Diena tinkama bendrauti, tarpininkauti, prekybai, kūrybai. Seksis ir meilėje, ypač tuo atveju, jei santykiai brandūs ir tereikia sudėti taškus, kad jie būtų visiškai aiškūs bei patikimi. Sustiprės tėviškos atsakomybės jausmas.

Dvyniai
Šiandieną tiktų kartu su artimaisiais aptarti svarbius visai šeimai planus, įvertinti bendrą biudžetą, susitvarkyti namus, peržiūrėti garderobą ir pagalvoti, kaip jį be didesnių išlaidų atnaujinti. Vakaras palankus pramogoms, pasimatymams.

Vėžys
Diena jums turėtų būti šauni. Kils nenugalimas noras mylėti ir būti mylimiems. Laukia sėkmė kūrybiniuose projektuose, scenoje, lošimuose, žaidimuose, konkursuose, biržos operacijose. Galimas dėmesio vertas dalykinis pasiūlymas.

Liūtas
Panašu, kad būsite nepakeičiamas darbe. Taip pat gali pasisekti ieškantiems darbo, laukiantiems atlyginimo pakėlimo ar jo išmokėjimo, jei įmonė buvo įsiskolinusi. Drąsiau imkitės iniciatyvos, jei kuriate verslą, siekiate reformų.

Mergelė
Aktualus bus partnerystės klausimas. Galbūt ieškosite sąjungininkų, rėmėjų arba kam nors kelsite bylą, aiškinsitės santykius. Jei ilgai negalėjote dėl kažko apsispręsti, šiandien galite išsklaidyti paskutines abejones.

Svarstyklės
Aktualus bus partnerystės klausimas. Galbūt ieškosite sąjungininkų, rėmėjų arba kam nors kelsite bylą, aiškinsitės santykius. Jei ilgai negalėjote dėl kažko apsispręsti, šiandien galite išsklaidyti paskutines abejones.

Skorpionas
Ši diena bus gana svarbi, jei tvarkote investicijų, palikimo, draudimo reikalus. Galima finansinė sėkmė per partnerius ar bendras protingas investicijas. Arba kaip tik dabar dėl būsimos sėkmės neatidėliodamas turėsite kažką nuveikti.

Šaulys
Nors pokalbiai, oficialūs susitikimai bus sėkmingi, bet veiks tam tikros povandeninės srovės, kurių įtaka gali būti sunkiai apčiuopiama ir vis dėlto pastebima. Teks įtempti visas jėgas bei pasitelkti diplomatiją norint pagerinti savo pozicijas.

Ožiaragis
Emocijų patirsite bendraudamas su aplinkiniais. Jie aktyviai reikalaus jūsų dėmesio. Galbūt užmegsite naują arba atnaujinsite seną svarbią pažintį. Popiet energijos sumažės, kontaktai vargins, tad daug neįsipareigokite.

Vandenis
Gali lydėti keista sėkmė. Net apkalbos, intrigos šiandien jums gali išeiti į naudą. Pasižymėsite puikia įžvalga, subtiliu požiūriu, atjauta. Tai leis jums prisiliesti prie neregimos tikrovės, išsiaiškinti tai, kas kelia abejones ar vyksta užkulisiuose.

Žuvys
Šiandieną su jumis bus malonu bendrauti, net jei jūsų nuomonė bus kitokia. Turbūt pasieksite gerų rezultatų, nes mokėsite pasitelkti patirtį bei išmintį, pasirodyti patikimas, geranoriškas, tad visur darysite puikų įspūdį.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą