2011 Rugpjūčio 07 horoskopas


2011 Rugpjūčio 07 2012 horoskopas 2012 zodiako ženklų:

Avinas
Stenkitės dažniau nusileisti, ypač artimiesiems, o jums svarbius reikalus atidėti. Tiktų iš esmės tvarkyti namus, magiškai juos valyti. Palanku ką nors vertinga pirkti namams.

Tauras
Sėkminga diena. Verta užsiimti vaikais. Pamąstykite, kuo galite pagelbėti mylimam asmeniui. Užsiimkite labdara.

Dvyniai
Geras laikas svarbiems darbams nudirbti – negailėkite jėgų. Verta stiprinti sveikatą. Ji bus dar geresnė, jei mokėsite nekreipti dėmesio į artimųjų trūkumus ir problemas darbe.

Vėžys
Trūks jėgų, todėl ilsėkitės, stiprinkite sveikatą. Ką galite, perleiskite nuveikti savo sutuoktiniui. Ieškokite sąjungininkų, atgaivinkite senus ryšius, palanku tvirtinti partnerystės sutartis.

Liūtas
Blogas laikas pavyduliauti, priekaištauti mylimam asmeniui. Ugdykite kantrybę: pagerėjimas dar negreitai.

Mergelė
Jums tai puikus laikas: laimingai sprendžiasi senos problemos. Jūsų populiarumas, autoritetas vėl auga ir tampa nenuginčijamas.

Svarstyklės
Reikėtų susitelkti, pamiršti per savaitę susikaupusį nuovargį ir sutvarkyti uždelstą reikalą.

Skorpionas
Mokykitės iš draugų klaidų, paklausykite jų patarimų. Gera proga kviesti bičiulius į talką arba per juos ieškoti protekcijos.

Šaulys
Nepradėkite nieko nauja. Darykite tik tai, kas savaime išeina ar buvo iš anksto parengta. Ir nesukite galvos dėl esamų keblumų. Kitą savaitę reikalai pajudės sparčiau.

Ožiaragis
Puikus laikas ryžtingai tvarkyti nebaigtus reikalus. Nebijokite rizikuoti – jums pasiseks.

Vandenis
Neskubinkite įvykių ir neapgaudinėkite nei savęs, nei kitų. Tikslas negali pateisinti priemonių, tad nepažeidinėkite įstatymų, taisyklių. Gera proga taikytis su priešais. Būkite atidesni sutuoktiniui, įteikite dovanėlę.

Žuvys
Geri susitikimai, naudingi pokalbiai, vertingi patarimai – mokėkite jais pasinaudoti, net jei ambicijos lieptų nekreipti dėmesio. Būkite atidūs net atsitiktinei nuogirdai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą