2011 Rugpjūčio 13 horoskopas

2011 Rugpjūčio 13 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Diena bus gana įtempta emocine prasme. Turbūt teks aiškintis santykius tuomet, kai labiausiai šito nenorėsite. Gali prireikti geros kompetencijos, patirties ir išminties, kad atsispirtumėte nemaloniam spaudimui, išnaudojimui.

Galbūt šiandien turėsite išlaidų ar rūpesčių, susijusių su broko pašalinimu, rekonstrukcija. Dėl savo nesėkmių kaltinsite aplinkinius. Akivaizdu, kad santykių su jais tai nepagerins. Pasirūpinkite lėšų ir dokumentų saugumu.

Reikės ryžto ir kompetencijos, kad tai išsiaiškintumėte ir pakovotumėte už savo interesus. Be to, gali tekti kažkam duoti "duoklę". Galbūt kažkur tolokai vyksite darbo arba gydymosi tikslais.

Sugebėsite energingai darbuotis, organizuoti. Tačiau kažkam nepatiks jūsų valdingumas ar tikslai, tad galimi ginčai, nervingi debatai. Neieškosite subtilaus žodžio, jei reikės ką nors įrodyti. Tuo galite kažką įžeisti, pažeminti.

Jums gali tekti pakovoti už savo įsitikinimus, negrąžintas skolas, gal įrodinėti savo kompetentingumą, moralumą. Neįsivelkite į apkalbas, finansines avantiūras. Nepirškite kitiems savo patarimų, nes jie gali pasirodyti niekam tikę.

Būtų geriau, kad šiandien neapsikrautumėte darbais, vengtumėte įtampos. Venkite naujų meilės ryšių, jei tuo galite sugadinti senuosius. Tiesiog jie vėliau pasirodys ne tokie patrauklūs, kaip iš pirmo žvilgsnio gali pasivaidenti.

Nebloga diena, jei neturite rimtų finansinių problemų. Vis dėlto neskubėkite sudaryti rizikingo verslo ar bankinio sandorio, net jei viskas skambės patraukliai. Verčiau aplenkite prabangias parduotuves - kam tas nervų išbandymas.

Ši diena nepalanki finansinei ir verslo rizikai. Venkite lįsti į skolas, imtis abejotinos veiklos, sudarinėti neaiškius sandorius. Jūsų dėmesio reiškimas, komplimentai vieno iš kolegų gali būti įvertinti kaip seksualinis priekabiavimas.

Tikriausiai šiandien prisiklausysite replikų, apkalbų. Galimi keisti nesusipratimai, abejonės. Venkite dalinti kategoriškus patarimus, kritikuoti aplinkinius. Verčiau neikite į parduotuves, jei norite atsispirti pagundai išlaidauti.

Nerami atmosfera nusimato namuose ir darbe. Kažkas nervins, trikdys ramybę. Norėsis pabėgti nuo problemų ir dėmesio. Nė nepastebėsite, kaip dėl pramogos, pasimatymo išgaruos nemaža pinigų sumelė.

Šiandien galimos nemažos išlaidos savęs ar savo veiklos reprezentavimui, kelionei. Nederėtų kažko primygtinai reikalauti iš mylimo žmogaus, jei tai jam sudaro didelių keblumų ar širdgėlos. Nieko gero nežada lengvabūdiški nuotykiai, avantiūros.

Teks stipriau padirbėti. Rūpesčių gali sukelti techniniai nesklandumai, gamybinis brokas, higieninis patikrinimas. Verčiau kol kas neprisiimkite naujų įsipareigojimų. Gali išryškėti sveikatos arba asmeninių santykių problema.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą