2011 Rugpjūčio 14 horoskopas


2011 Rugpjūčio 14 horoskopas 2012 zodiako ženklų:

Avinas
Įtempta, nervinga diena, bet naudinga: ypač darbe (jei jums šiandien reikia dirbti) daug suspėsite nuveikti. Nuo ankstyvo ryto pakaks provokacijų, tačiau pasikliaukite intuicija ir rasite optimalų sprendimą.

Tauras
Vėl lydės pakili nuotaika, aplinkinių dėmesys. Tinka imtis darbų, kurių nesiruošiate greit baigti. Verta bendrauti su užsieniečiais. Neatsisakykite kvietimo į svečius.

Dvyniai
Kai kas be jūsų žinios ir įsikišimo pasikeis naudinga linkme. Iš užsieniečių gauta dalykinė informacija ir pasiūlymai gali daug ką lemti – būkite atidūs bendraudami su jais ir nepražiopsokite atsiveriančių galimybių.

Vėžys
Darbe (jei jums šiandien reikia dirbti) ir namie galimi geri pokyčiai. Galite gauti seniai lauktą žinią, rasti ilgai ieškotos informacijos. Įsidėmėkite šiandien sužinotus dalykus – jie bus svarbūs ilgam. Gerai nudirbti atidėtus darbus.

Liūtas
Neskubinkite įvykių: dabartinius reikalus atidėkite kitai savaitei. Ir nenorėkite daugiau nei galima, viskas klostysis gana sklandžiai. Tiesa, netiks imtis nieko nauja, neverta skirti svarbių susitikimų.

Mergelė
Būsite kupini energijos, spindėsite laime, jus lydės sėkmė. Palanku pradėti ilgalaikius naujus darbus. Tiks imtis ir skubių reikalų, taip pat tų, kuriems išjudinti reikia jūsų asmeninės iniciatyvos.

Svarstyklės
Problemos neišnyks, bet jūsų naudai keisis aplinkybės, jūsų požiūris į esamus sunkumus. Palanku spręsti finansinius klausimus. Geras laikas ką nors įsigyti savo namams.

Skorpionas
Tiks rašyti laiškus, įvairius prašymus. Sėkmingas laikas susitikimams, užmegzti pažintis, bendrauti su naujais žmonėmis, keistis informacija, taip pat nedidelėms kelionėms.

Šaulys
Naujų darbų nepradėkite, baikite senus. Beje, nesistenkite nertis iš kailio darbe (jei jums šiandien reikia dirbti), daugiau dėmesio skirkite artimųjų reikalams ir namams. Aplankykite tėvus.

Ožiaragis
Optimizmui pakaks pagrindo: pajusite aplinkinių meilę, o jūsų reikalai – asmeniniai ir dalykiniai – pajudės geresne linkme. Seksis greit išspręsti senas problemas.

Vandenis
Jei jaučiatės išnaudojami darbdavio, galite taikiai pamaištauti: jūsų nuomonės bus paisoma (tiesa, teigiamų pokyčių reikės palaukti). Tai neblogas metas spręsti ištikimybės problemas.

Žuvys
Labiau seksis tiems, kurie sutaria su sutuoktiniu, turi gerų draugų. Pasistenkite suderinti savo poreikius ir planus pirmiausia su antrąja puse, raskite laiko susitikti su draugais.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą