2011 Rugpjūčio 15 horoskopas

2011 Rugpjūčio 15 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Vykdykite senus pažadus, įsipareigojimus. Naujoves subrandinkite, neskubėkite investuoti, skolinti pinigų. Jei turite negrąžintų skolų, derėtų atsiskaityti su kreditoriais. Pasisaugokite provokacijų, savanaudiško išnaudojimo.

Tikėtinas sumanymas ar pasiūlymas, susijęs su kelione, užsienio ryšiais, mokslu, kvalifikacija. Galite gauti reikiamą informaciją. Galbūt iškils svarbaus apsisprendimo būtinybė. Venkite kvailai rizikuoti, skleisti gandus.

Šiandieną venkite naujų eksperimentų versle, neskubėkite sudarinėti neapgalvotų sutarčių ar spontaniškai nutraukinėti seniau sudarytas. Patartinas stabilumas ir didelė kantrybė, nes dėl užsispyrimo, ambicijų gali kažkas sugriūti.

Šiandien bus ir linksmybių, ir susirūpinimo. Nepalanki diena skolintis pinigus, investuoti. Svarbu išlaikyti draugiškus santykius su aplinkiniais, kai ką taktiškai nutylint ar geranoriškai patariant, pasitariant.

Gali būti, kad jūsų vidinė būsena trukdys tinkamai vykdyti dienotvarkę, įsipareigojimus. Jei leisitės valdomas emocijų, atidėliosite būtinus reikalus, vizitus, galite kažką prarasti, pražiopsoti. Seksis kūrybinė veikla.

Maloniai elgsitės ir atrodysite, tačiau pats galite susidurti su griežtu elgesiu bei sprendimais. Bus lengva susikompromituoti, patikėti ne tuo, kuo derėtų. Galbūt užmegsite keistą pažintį, kurios tęsinį sunku prognozuoti.

Jūsų materialiniai, turto planai gali pakibti dėl vilkinamo kredito, apmokėjimo, palūkanų, skolos ar pan. Nebūkite pernelyg griežtas sau bei kitiems, nenuleiskite rankų, pasitelkite kantrybę. Daugiau pasieksite meile nei moralais.

Tikėtini kontaktai su įvairiais žmonėmis, netikėtumai, naujienos. Bus gana nelengva įtikti aplinkiniams - jie tikėsis kažko daugiau nei jūs galite pasiūlyti. Bus geriau, jei nepradėsite aiškintis, o pasitelksite subtilų humorą.

Šiandien galite jausti susierzinimą, kylantį dėl kitų žmonių daromų pastabų, keliamų reikalavimų arba jų kategoriškumo. Patinka ar nepatinka, turėtumėte susitaikyti su tuo, kas yra, net jei tai kertasi su jūsų požiūriu ar tikslais.

Tikėtinas kūrybinis polėkis, sportinis azartas. Gerbėjų dėmesio stygiumi taip pat negalėsite skųstis. Tačiau galimos ir nemalonios staigmenos. Tikėtina intriguojanti pažintis, kuri vėliau atneš problemų.

Kai kurie darbo įsipareigojimai kels didelį rūpestį. Mažai bus paisoma jūsų nuomonės, nuopelnų ir protingų pastebėjimų, tad gali susikaupti daug apmaudo, nepasitenkinimo. Galite išgirsti naujienų, keičiančių kai kuriuos planus.

Šiandieną jūs galite šį tą sugadinti karjeros reikaluose. Nuomonės ir interesai svarbiu klausimu susiskaidys. Nuo rizikingų veiksmų kol kas susilaikykite. Bent jau tol, kol aiškiai nusistovės norai bei galimybės ir nebebus blaškymosi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą