2011 Rugsėjo 08 horoskopas

2011 Rugsėjo 08 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Aktyviai veiklai nepalankus metas. Stebėkite, įsiklausykite – pajusite povandenines sroves, akmenis. Apmąstykite silpnąsias savo darbo vietas. Nepraraskite kantrybės bendraudami su artimaisiais. Įsidėmėkite šiandien gautus profesinius patarimus ir dalykinius pasiūlymus.

Galima mėginti laimę, jeigu esate viską apskaičiavę. Asmeniniuose santykiuose būkite atsargesni – galite lengvai susipykti su mylimu žmogumi, nors tai ir meilės metas.

Visur būkite atidūs: galite praleisti svarbią informaciją ar padaryti apmaudžią klaidą dirbdami, taip pat tvirtindami dokumentus. Beje, galima visiškai netikėta pagalba, paguoda.

Tai jūsų jėgos metas: jei esate stiprūs, rizikuoti galima. Jei nepasitikite savo galimybėmis, nesivelkite į kovą, konkurenciją. Geras laikas susitikti su užsieniečiais.

Tinka rizikuoti, tiesa, viskas turi būti parengta, negalima vadovautis emocijomis, tik blaivia galva. Spręskite skolų, mokesčių ir investavimo problemas. Galimas romantiškas nuotykis.

Netikėtai sėkmingas laikas: seksis ir tvarkyti reikalus, ir bendrauti su priešingos lyties atstovais. Palankus metas tvarkyti reikalus, susijusius su užsieniečiais ir kelionėmis.

Spręskite svarbias su karjera susijusias problemas – rasite išeitį. Ir nesureikšminkite galimų problemų, nesėkmių: jos laikinos, nors ir apmaudžios.

Galima netikėta sėkmė, vis dėlto diena sudėtinga ir pavojinga tiek ką nors veikiant, tiek bendraujant: pasistenkite neperlenkti lazdos ir tvarkydami reikalus, ir bendraudami su artimaisiais. Draugais labai nepasikliaukite: geriausia viską daryti vieniems.

Netikėtai sėkminga diena, tad neskubėkite pykti, liūdėti. Nepraraskite atidumo – prieš jus darbe gali būti rezgama intriga. Neskubėkite pasitikėti, įsipareigoti. Daugiau ilsėkitės, stiprinkite sveikatą.

Gerai apmąstykite savo galimybes ir tik tada ryžkitės pavojingam žingsniui. Tačiau jei abejojate pasirinkimo teisingumu, nerizikuokite. Vis dėlto šis laikas tinkamas ieškoti pagalbininkų, investuotojų. Šiandien labai svarbu nesivelti į konfliktus.

Puikus metas tvarkyti keblius skolų, draudimo, mokesčių reikalus. Tai likimo dovanų metas: mėginkite su viršininku pakalbėti apie savo atlyginimo perspektyvas. Galima pirkti vertingą daiktą, dovanų.

Galima pamėginti sutvarkyti kokį skubų reikalą. Tai geras laikas ieškoti sunkiai gaunamos informacijos. Vis dėlto tikėtinos klaidos, nesėkmės dėl neapdairumo, nemokėjimo įvertinti svetimų pastabų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą