2011 Rugsėjo 10 horoskopas

2011 Rugsėjo 10 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Geriausiai seksis kasdieniai darbai, tad ieškoti ko nors pikantiško nepatartina. Atmeskite abejotinus pasiūlymus, nesivelkite į neaiškias pažintis. Stenkitės išlikti santūrus, jei reikalai klostysis ne visai taip, kaip buvote susiplanavęs.

Viskas seksis neblogai, jei neskubėsite gundytis naujais pasiūlymais. Senas, pramintas takelis neleis nukrypti į lankas, tad neskubėkite tapti modernesnis ir ramiai tęskite pradėtus darbus. Ši diena gali padovanoti kūrybinį įkvėpimą.

Su darbu, verslu, tarpininkavimu susiję pasiūlymai kažin ar bus vertingi, bet pagalvoti apie perspektyvas turėtumėte, nes ateityje šis klausimas aštrės. Galbūt teks pasinervinti dėl slaptos avantiūros ar informacijos nutekėjimo.

Kadangi jus daugiausia supa konkurentai, naivu tikėtis harmoningos atmosferos, viso ko gausos ir ramybės. Įmanomas finansinis narstymas po kaulelį, nenumatytos išlaidos arba nelabai draugiškos kalbos apie jūs, jūsų šeimą.

Panašu, kad kažkas iš pažįstamų padės jums gauti reikiamą informaciją ir ja operatyviai pasinaudoti. Korektiškai elkitės su nepažįstamais žmonėmis, nes jie gali slapta vertinti jūsų poelgius. Nesigirkite pajamomis, turtu.

Galimi nedideli pasiekimai per mokslą, publikacijas, užsienį, teisybės paieškas. Tačiau jūsų lūkesčiai iki galo nebus patenkinti. Būkite itin diplomatiškas bendraudamas su nepažįstamais asmenimis, klientais.

Su kaupu bus beverčių iliuzijų. Galbūt mėginsite susitarti dėl reikšmingesnio jūsų darbo ar kitokio indėlio įvertinimo. Jūsų nekuklumas gali jums pakenkti. Beje, gali pakenkti ir nemokėjimas sveikai, teisingai leisti laisvalaikio.

Jūsų dėmesio reikalaus įvairūs žmonės, todėl jo gali pritrūkti pačiam sau ir tiesioginiam darbui. Įmanomos permainos meilėje, pramogų planuose. Jeigu jums kils įdomių kūrybinių idėjų, stenkitės jas įgyvendinti.

Galbūt gausite svarbią žinią ar bendrausite su jus dominančiu asmeniu. Gali išaiškėti kai kurios jūsų ar jus dominančių asmenų paslaptys. Jūsų jausmai gali nukentėti, jei turite per daug iliuzijų ar bandote žaisti dvigubą žaidimą.

Galite pajusti tam tikrą nusivylimą savo kūrybiniais arba komerciniais sugebėjimais. Nesitikėkite pralobti iš abejotinos avantiūros, investicijos. Saugokite vertybinius popierius, santaupas, nesigirkite pajamomis, ypač nelegaliomis.

Turto, verslo ir kituose reikaluose gali iškilti sudėtingas konkretaus pasirinkimo klausimas. Jums gali prireikti specialisto patarimo. Vis dėlto nėra garantijos, kad tuo patarimu pasinaudosite ir kad jis iš tiesų bus vertingas.

Būsite nusiteikęs aktyviai malti liežuviu, negailėdamas pamokymų ir kritinių pastabų visiems, kurie painiosis jums po kojomis. Jei apkalbėsite artimą asmenį, teks išsisukinėti stengiantis išsiginti kai kurių ištartų frazių.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą