2011 Rugsėjo 11 horoskopas

2011 Rugsėjo 11 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Sunkokas laikas: galima greitai nusivilti, nuliūsti, apsigauti. Netvarkykite svarbių reikalų, nesivelkite į avantiūras. Geriausia šiandien likti namie ir ilsėtis.

Mažiau planuokite, niekam nieko nežadėkite, tuomet neteks nuliūsti, jei ne viskas pavyks, ir neslėgs atsakomybės našta dėl neįvykdyto pažado. Būtinas atsargumas su karštais daiktais, degiomis medžiagomis. Neskubėkite vairuodami, įsimylėdami.

Gali komplikuotis reikalai, susiję su pinigais ar nesklandžiais meilės santykiais. Pasistenkite grąžinti seną skolą. Nepatartina aiškintis santykių su sutuoktiniu – gali pasirodyti, kad kartu gyventi nebeįmanoma.

Nebūkite lengvatikiai: atsiras norinčių pasinaudoti jūsų geru vardu. Būkite atsargūs prie vairo, apdairūs eidami gatve – tikėtinos avarijos. Nesinešiokite daug pinigų – jie gali dingti dėl jūsų užmaršumo ar vagies apsukrumo. Blogas laikas pirkti brangių daiktų.

Geriausia, jei šiandien liktumėte namie. Jei būsite priversti sėdėti darbo vietoje, griežtai atsiribokite nuo nereikalingo bendravimo, nesivelkite į intrigas – tai ne tik žemins, bet pakenks jūsų savijautai. Būkite atidesni tėvams, ypač motinai – labiau ją pasaugokite.

Gali tekti nervintis dėl išlaidų (tikėtina, kad jos bus didesnės nei planavote), santykių su mylimu žmogumi, vaikų elgesio. Tačiau negeras tai laikas juos mokyti, tad pirmiausia pasistenkite nurimti.

Dirbkite atidžiau: pačiu netinkamiausiu metu viskas gali lūžti, gesti, gali atsiskleisti jūsų klaidos. Būkite atidesni savo sveikatai: gali išryškėti slapti negalavimai. Palanku tvarkytis tiek namuose, tiek darbe (jei reikia būti darbe).

Nesitikėkite užuojautos, supratimo, kaip ir pažadų vykdymo, o labiau remkitės pats savimi. Būkite šiltesni sutuoktiniui, nepriminkite senų nuoskaudų ir neaptarinėkite esamų buitinių problemų.

Būsite pernelyg įsitempę, sunerimę, tad dėl niekų imsite pykti, aiškintis santykius su artimaisiais, net svetimais žmonėmis. Nesiimkite nieko rimta ar rizikinga. Būkite atsargūs su ugnimi, nerizikuokite vairuodami.

Nieko nauja nepradėkite, niekam nieko nežadėkite, svarbius pokalbius, keliones atidėkite kitai savaitei. Nedėkite vilčių dėl šiandien gautų finansinių pasiūlymų ar meilės prisipažinimo.

Pasistenkite kantriai vykdyti savo pareigas, niekam nepriekaištauti, nieko nespausti, nemokyti – tai sukels priešingą reakciją. Venkite rimtų įsipareigojimų.

Diena skatins praregėti, vers ką nors kardinaliai pakeisti savo gyvenime. Vis dėlto nereikėtų daryti kategoriškų išvadų, nes galite suklysti. Venkite beatodairiško entuziazmo, fanatiško tikėjimo savo ar kieno nors kito teisumu.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą