2011 Rugsėjo 17 horoskopas


2011 Rugsėjo 17 horoskopai 2012 2012 zodiako ženklų:

Avinas
Šiandien bus nelengva susitarti su kitais ir suprasti, kieno pusėje yra tiesa. Gali atsirasti naujų konkurentų arba situacija bus labai neprognozuojama, paini. Vis dėlto logika ir žinios jums gali padėti susiorientuoti bei rasti teisingą sprendimą.

Tauras
Grąžinkite skolas, jei tik galite tai padaryti. Būkite dalykiškas, santūrus, nes pusiausvyros stoka, veidmainiškas pėdų mėtymas, papirkinėjimai stipriai pakenktų jūsų autoritetui. Gali tekti atsakyti už padarytą klaidą.

Dvyniai
Tikėtinas rimtas pokalbis su įtakingu asmeniu. Tikriausiai susijauks kai jūsų planai. Kai kurias problemas įveikti nebus sunku, jei pasitelksite reikiamą informaciją ir liudininkus, tarpininkus. Saugokitės sukčių, vagių.

Vėžys
Galimas kažkoks nesusipratimas arba papildomi įpareigojimai, reikalavimai. Asmuo, kurį laikėte savo draugu ar padoriu kaimynu, gali pasielgti nedraugiškai, klastingai. Jei bandysite ką nors įrodyti, tai skambės neįtikinamai.

Liūtas
Galite tikėtis stiprių įspūdžių bei pojūčių. Tačiau daug kas, kuo norėsite patikėti, tebus įaudrintos fantazijos vaisius. Nepraraskite savitvardos jokiose situacijose. Tiesa kur kas labiau skambės iš vaikų ir paauglių lūpų nei iš suaugusiųjų.

Mergelė
Šiandien atsargiau dalyvaukite su tolimais projektais susijusiose veiklos srityse, nespręskite globalinių problemų. Jei įmanoma, atidėkite svarbius susitikimus, derybas, nes jums stigs objektyvumo ir plataus požiūrio.

Svarstyklės
Ant plauko gali pakibti išlikimo darbe bei reputacijos klausimas. Tikriausiai pokyčių pareikalaus finansų reikalai. Būkite atsargus, kad netektų gailėtis dėl savo nežinojimo ar neapdairumo.

Skorpionas
Jums vertėtų keisti planus, paieškoti aukso vidurio ten, kur būtina suderinti interesus, priimti optimalius sprendimus. Neskubėkite kitų žmonių nei smerkti, nei teisinti, nes bet kuriuo atveju galite stipriai suklysti.

Šaulys
Galite kiek suabejoti savo kūrybiniais sugebėjimais, partnerio ištikimybe ar sąžiningumu. Jums reikėtų pakeisti aplinką, pabendrauti su išsilavinusiais žmonėmis, specialistais, paskaityti dėmesio vertą knygą, pasirausti internete. Kai kas taps aiškiau.

Ožiaragis
Gali užplūsti prisiminimai, abejonės. Nesiknaisiokite senose nuoskaudose, nesibodėkite darbu, kurį dirbate, nes bedarbio dalia nebūtų geresnė. Mokėkite džiaugtis tuo, ką turite. Jei planavote išvykti į užsienį, gali iškilti kliūčių.

Vandenis
Ilgėsitės mylimo žmogaus dėmesio, trokšite pramogų, nuotykių. Gali kilti iš pirmo žvilgsnio perspektyvių veiklos, kūrybos bei laisvalaikio idėjų, bet būkite atsargus jas realizuodamas. Labai lengva pakenkti savo reputacijai.

Žuvys
Ne viskas sklandžiai klostysis dalykiniuose santykiuose ar šeimoje. Jūsų verslo partneris arba antroji pusė gali reikalauti labiau prisidėti prie bendro biudžeto. Panašu, kad nerimą kels ir sveikata arba atsiradęs išvaizdos defektas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą