2011 Rugsėjo 20 horoskopas

2011 Rugsėjo 20 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Reikėtų vengti agresyvių veiksmų, ypač partnerių, sutuoktinio atžvilgiu. Siekite susitarti gražiuoju, atsižvelgti į aplinkinių nuomonę.

Negeros nuojautos vers blaškytis, ir be reikalo, nes viskas geriau, nei manote. Diena gana palanki spręsti kilusias problemas, taip pat tinkama tvarkyti draudimo, mokesčių, skolų reikalus.

Lūžis bręsta, nors jūs to ir gal nenorite. Nepanikuokite. Neišlaidaukite. Būkite išmintingi.

Geras laikas pakovoti už savo profesines ambicijas ir naujas galimybes. Tinkamas laikas su vadovybe aptarti darbo reikalus. Palanku svarstyti iš užsieniečių gautus pasiūlymus. Raskite laiko pasikalbėti su tėvais.

Geras laikas – jus lydės sėkmė. Diena suteiks progų įvertinti draugų atsidavimą. Tačiau didžiausia problema gali būti ta, kad jus bus galima suklaidinti dėl lemtingų dalykų.

Poilsio metas. Verta kuo greičiau užbaigti neatidėliotinus darbus ir dingti iš aplinkinių akiračio. Svarbiausia nepasiduoti panikai, nepradėti ką nors keisti, griauti.

Būsite kupini energijos ir sveiko pykčio. Galite perlaužti sau nepalankią situaciją, jei sugebėsite veikti staigiai, be svarstymų.

Neleiskite, kad kauptųsi nuoskaudos. Būkite taupesni ir atsargesni tvarkydami piniginius ir turto reikalus. Nepatartina skolinti ar investuoti pinigų.

Reikalai pajudės sparčiau. Atidžiai sekite naujienas, tikrinkite jas – ne viskas pasitvirtins. Kad ko nors pasiektumėte, reikės ne tik staigiai suktis, bet ir pasitelkti pažintis.

Jums verta stabtelėti, mažinti darbo tempą. Būkite atsargūs, kad nepasiduotumėte neigiamai kolektyvo įtakai. Dažniau nusileiskite šeimos nariams.

Susitelkite, negaiškite laiko veltui – rasite greitų ir efektyvių būdų susikaupusioms problemoms įveikti. Tvarkant piniginius ir turto reikalus rizikuoti gana pavojinga.

Darbų daugės, tačiau geriau mažiau, bet geriau – išaugs klaidų, ypač rašant, skaičiuojant, tikimybė. Nepersidirbkite, ieškokite pagalbininkų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą