2011 Spalio 08 horoskopas


Spalio 08 horoskopas 2012 zodiako ženklų:

Gana nesunkiai spręsite materialines problemas, tačiau jus gali įnirtingai atakuoti, gundyti įvairūs reklamos agentai, prekybininkai, siekdami pasipelnyti. Nesusirkite pirkimo manija. Pasisaugokite baudų, žalos.

Gresia avarijos ir konfliktai. Sunkoka bus suderinti darbo ir kitus reikalus. Jei nersitės iš kailio tarnyboje, tai kažko svarbaus galite nepastebėti šeimoje. Atkreipkite dėmesį į šeimos narių emocinę bei fizinę būklę.

Diena gali būti nemaloni ir dėl jūsų prastos nuotaikos ar valdingumo, ir dėl kitų nedraugiškumo. Baugins ateitis, nepritekliai. Apskritai geriausiai jausitės įprastoje aplinkoje. Verčiau neikite ten, kur tyko pagunda išleisti visus pinigus.

Rytą venkite familiarių juokelių ir mažiau kalbėkite apie kitus asmenis, nes galite nepataikyti į reikiamą toną. Įdienojus vėl visus žavėsite savo sąmoju, kūrybingumu. Padarysite įspūdį patinkančiam asmeniui.

Dėl didelio darbo krūvio galite blogai jaustis. Užsiimkite tik pačiu produktyviausiu darbu. Venkite relaksacijos būdų, kurie gali pakenkti sveikatai. Įdienojus turėtų pagerėti savijauta, o gal ir piniginė papilnės.

Nuo pat ryto galimi įvairūs trikdžiai, pavojai kelyje. Veltui mėginsite pakeisti kitus arba priversti juos tenkinti jūsų poreikius. Kad pagerintumėte situaciją, būtina diplomatija ir atsargumas. Vertėtų prisiminti patirtas praeities pamokas.

Norom nenorom teks imtis darbų ar kitų privalomų reikalų. Svarbios vėl gali tapti kai kurios senos problemos. Galbūt prispaus kreditoriai arba su antrąja puse, verslo partneriais, konkurentais kažko nepasidalinsite.

Rytą gali kilti keblumų dėl stringančios technikos, informacijos. Ryžtingai darbuokitės, ieškokite naujų kūrybos ir darbo formų, metodų, bendraukite su specialistais, galinčiais pakonsultuoti. Kai kurios jūsų idėjos gali įgyti realų pagreitį.

Patartina kaip reikiant susikoncentruoti sprendžiant dalykines problemas, bendraujant su kolegomis ir klientais. Dalykiniai arba asmeniniai santykiai gali sukelti dilemų, išgyvenimų. Popietė bus palankesnė ir darbui, ir sveikatai.

Rytas nesaugus daugeliu prasmių. Vėliau sklandžiau bendrausite, bus net tik draugiškų, bet galbūt ir svarbių oficialių susitikimų. Lengviau nei kiti šiandien valdysite savo nuotaikas ir mokėsite prisitaikyti. Tai išeis į naudą.

Šiandien racionaliai planuokite savo veiksmus ir nepasitikėkite akla sėkme. Rytas labai nepalankus sveikatai. Gali strigti ir darbai, reikalai. Daugiau laiko skirkite poilsiui, atsipalaidavimui.

Rytą kažkas jums drums ramybę, gadins nervus. Gali pritrūkti atidumo ir diplomatijos. Vėliau jau būsite pakankamai aktyvus ir gerai nusiteikęs. Galbūt sulauksite pasiūlymų dėl bendradarbiavimo, kelionės. Tai verta apsvarstyti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą