2011 Spalio 09 horoskopas


Spalio 09 horoskopas 2012 zodiako ženklų:


Avinas
Pravartu pagalvoti apie turto, nuosavybės reikalus, nuomą, savo aplinkos tobulinimą, ekonomiškesnį gyvenimo būdą. Būsite gana dosnus tiems, kuriuos mylite, ir tiems, kuriems už ką nors jaučiatės dėkingas. Įvertinkite savo galimybes.


Tauras
Diena turėtų būti gana šauni. Kils ūpas pramogauti, ieškoti nuotykių, svečiuotis pas gimines, draugus. Mieliau užsiimsite ir vaikų lavinimu, stengsitės juos pradžiuginti, kuo nors sudominti, įtraukti į aktyvesnius užsiėmimus.


Dvyniai
Jums neblogai seksis, jei pamėginsite keisti įvaizdį, pertvarkyti gyvenamąją aplinką, savo rankomis pagaminti kažką ypatingo. Vertėtų aplankyti tėvus, gimines, sutvarkyti namų reikalus, siekti darnos šeimoje.


Vėžys
Diena turėtų būti kupina geros energijos ir romantikos. Ji gali padovanoti ir pergalių, jei parodysite nuoširdžias pastangas, jausmus. Džiaugsmo turėtų suteikti vaikai, mylimas žmogus ir nedidelės mielos pramogos.


Liūtas
Tikriausiai jums seksis perdaryti, renovuoti senus daiktus arba išradingai panaudoti jų detales. Jei savo kūrybinę energiją nukreipsite į išvaizdos, stiliaus keitimą, tai rezultatai nenuvils.


Mergelė
Ši diena gali atnešti naujų įspūdžių, įsimintinų susitikimų. Tereikia nugalėti ambicijas ir pasistengti pasisemti kuo daugiau žavių akimirkų. Mažų mažiausiai pavyks atgaivinti geresnius santykius su savo partneriu.


Svarstyklės
Pabendraukite su įtakingais asmenimis, užsieniečiais, žmonėmis, kurie jums labai imponuoja. Pateikite savo idėjas, pasireklamuokite. Antraip galite likti nepastebėtas, nepaisant palankaus momento ir progos.


Skorpionas
Šiandien turėsite galimybių vienokiu ar kitokiu būdu pasisemti naudingų patarimų, naujų idėjų. Jei išvyksite kur nors toliau nuo namų, galite tikėtis įdomių įspūdžių. Galbūt jūsų laukia dėmesio vertas reginys, pažintis.


Šaulys
Jus užvaldys emocijos. Kažkoks bendravimas gali susikomplikuoti dėl netikėtai išaiškėjusių motyvų, kurie nekels malonių emocijų. Verčiau užsiimkite kuo nors raminančiu, neaitrinkite širdies žaizdų nei sau, nei kitiems.


Ožiaragis
Dėl naujų išgyvenimų, įspūdžių galite jausti tam tikrą sumaištį, nerimą, abejones. Yra vilties, kad tai greitai išsisklaidys padedant draugams, su kuriais šauniai praleisite laisvalaikį. Jus gali supažindinti su įtakingu asmeniu.


Vandenis
Šiandieną gyvensite savomis ir svetimomis problemomis, mielais prisiminimais. Gali pavykti įsigyti trokštamą daiktą. Tiktai nederėtų nertis iš kailio ir išlaidauti, stengiantis padaryti įspūdį to nevertam asmeniui.


Žuvys
Jūsų aistra, dėmesingumas leis sužavėti, pritraukti netgi tuos aplinkinius, kurie pastaruoju metu nejautė jums palankumo. Džiaugsmo suteiks netolima kelionė, nauja pažintis, flirtas arba išsvajotas pirkinys.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą