2011 Spalio 11 horoskopas

2011 Spalio 11 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Pakeiskite dalykus, trukdančius jums ramiai jaustis darbo vietoje, namuose ir džiaugtis atliktais darbais, pasiektais laimėjimais. Palanku tvarkyti reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, žeme, namo apstatymu.

Jūsų ambicijos pagaliau bus patenkintos. Negaiškite laiko nereikšmingiems dalykams – imkitės tik pačių svarbiausių dalykinių reikalų tvarkymo. Vakare nepamirškite meilės pasimatymo.

Pasistenkite kuo daugiau nuveikti, būti tikslūs, konkretūs, reiklūs (ne tik aplinkiniams ar šeimos nariams). Palanku spręsti darbo problemas. Gauti veiklos pasiūlymai bus naudingi.

Gali užsimegzti tvirta dalykinė sąjunga – jums su malonumu pasiruošę padėti įtakingi asmenys, svarbūs žmonės. Drąsiai plėskite savo veiklą, nebijokite rizikuoti, jei jus remia partneriai. Vakare galimos romantiškos staigmenos – tik nesėdėkite namie.

Net nemalonumai būna naudingi. Mėginkite pakreipti nepalankių įvykių eigą savo naudai. Pasistenkite kuo daugiau nuveikti, kad rytoj galėtumėte ramiau atsipūsti.

Naudinga diena: pavyks išspręsti ankstesnes problemas. Tinka tvarkyti svarbius dalykinius reikalus. Iš užsieniečių, įtakingų asmenų, tolimų giminaičių gauti pasiūlymai bus naudingi.

Geras laikas tvarkyti dalykinius reikalus, užmegzti ir plėtoti bendradarbiavimo ryšius, taip pat rimtam pokalbiui su vadovu – priminkite jam, kas jums priklauso. Tik namie nepamirškite atsipalaiduoti: šis vakaras tinkamas šventei.

Nebloga proga pakoreguoti netenkinančius santykius su draugais, kolegomis ar vadovu – pavyks susigrąžinti šiltą ar bent jau pagarbų bendravimą. Vakare tikėtinos staigmenos iš senų draugų.

Pasikliaukite nuojauta, tai padės užbėgti įvykiams už akių. Vis dėlto diena nepalanki rizikuoti darbe, taip pat kelyje ar mėginti laimę žaidžiant azartinius žaidimus.

Puiki diena, dabar jūsų viršus. Galima žengti lemtingą žingsnį, – palankus momentas lemtingam apsisprendimui ir asmeniniame gyvenime.

Nusiramino ir pelno laikas. Būkite pasiruošę rimtam apsisprendimui asmeniniame gyvenime. Palanku tvarkyti finansinius, nekilnojamojo turto reikalus. Tai puiki diena teikti dovanas norint pareikšti savo romantiškus jausmus ar dėkingumą.

Verta dažniau tartis su draugais, atsižvelgti į giminaičių nuomonę. Tai gerų naujienų, naudingų susitikimų metas, kai verta pabendrauti su reikalingais žmonėmis, pasirašyti svarbų dokumentą. Vakare tikėtinos romantiškos pažintys – tai geras laikas ir meilės pasimatymams.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą