2011 Spalio 15 horoskopas

2011 Spalio 15 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Sėkmingas laikas: būsite linkę avantiūroms. Vis dėlto nesigriebkite ką tik pasiūlytų dalykų, nesižavėkite naujovėmis – gali atsitikti taip: žingsnis į priekį – du atgal. Šiandien daugiau dėmesio skirkite savo vaikams.

Ieškokite ankstesnių klaidų darbe bei jas taisykite, analizuokite savo dalykinius santykius. Pasistenkite įvykdyti senus pažadus, atlikti anksčiau užmestus darbus. Gerai tvarkyti įvairius dokumentus, rankraščius, knygas. Geras laikas iškrovos dietai.

Nedirbkite sunkių darbų. Gauti pasiūlymai gali būti naudingi, bet dar ne laikas į juos atsakyti. Daugiau laiko ir dėmesio skirkite savo porai.

Dėl nieko nesijaudinkite: jūsų emocingumas gali būti pernelyg didelis. Spręskite susikaupusias problemas – geriau jų neatidėti kitai savaitei.

Reikalai pajudės jums reikalinga linkme be ypatingų asmeninių pastangų. Vėl atgaunate seną gerą formą. Planuokite ateitį, ruoškite erdvę būsimai veiklai, bet dabar nieko radikaliai nekeiskite. Galite sulaukti įtakingo asmens užtarimo, pagalbos.

Jums daug kas matyti – suvokiate, kas buvo slėpta, meluota, kokios buvo jūsų klaidos, o kur kaltas partnerių žioplumas. Bent dabar jums nereikia jokių patarėjų. Nesivadovaukite bendromis nuostatomis, ieškokite individualaus, originalaus kelio.

Viskas keičiasi, niekas nestovi vietoje – kaip tik ši diena ir žada permainas. Apmąstykite, kaip labiau racionalizuoti darbą, kad mažiau pavargtumėte. Vakaras palankus bičiuliškiems susitikimams, šventimui.

Savaime reikalai tvarkysis geriau, nei jums stengiantis. Nerimas gali būti perdėtas. Svarbu vadovautis intuicija ir daugiau ilsėtis, taip pat nedaryti nieko, ko nesinori.

Tam tikras persilaužimas įvyks, bet būkite atidūs, kad neužbėgtumėte įvykiams už akių. Tiktų tvarkyti skubius, neatidėliotinus reikalus – būsite stiprūs.

Imkitės reikalo tik tuo atveju, jei neabejojate savo sėkme, jei jums neteks kovoti. Priešingu atveju verta atidėti savo sumanymą.

Neskubėkite patarinėti, pamąstykite apie atsakomybę, kurią prisiimate, – šiuo metu būsite pernelyg optimistiški ir nepakankamai įžvalgūs. Venkite žadėti ir įsipareigoti. Šiandien tinka pirkti daiktus namams.

Pasistenkite kuo ramiau ir paprasčiau praleisti šią dieną. Siekite santarvės su vadovybe ir tėvais – tai metas, kai jie ateis į pagalbą. Verta baigti kažkada pradėtus darbus, grąžinti skolą. Prisiminkite savo pažadus artimiesiems – būtų puiku, jei dalykinius reikalus atidėtumėte ir užsiimtumėte šeima.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą