2011 Spalio 16 horoskopas

2011 Spalio 16 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Būsite kūrybingas, malonus aplinkiniams, traukte trauksite priešingos lyties dėmesį, norėsis pirkti gražius daiktus, rašyti meilės laiškus. Tikėtinas meninis įkvėpimas. Naują pasiūlymą derėtų rimtai apsvarstyti, nes jis išties vertas dėmesio.

Konkrečiam darbui išnaudokite tą laiką, kai pavyks susikoncentruoti. Jeigu pajutote, kad pavargote - pailsėkite, pabendraukite. Kai kurios jūsų iliuzijos pasiteisins.

Nebloga diena tartis dėl bendradarbiavimo, užmegzti ar atnaujinti partnerystę. Gauta informacija skatins mesti iššūkį. Pasidomėkite artimų žmonių nuotaikomis bei planais - jūsų dėmesys jiems bus tarsi balzamas širdžiai.

Jei norite darnių santykių, mokykitės dalintis ne tik malonumais. Tai, ką gaunate, turi būti tolygu tam, ką duodate. Praverstų didesnis psichologinis įsijautimas į partnerio situaciją.

Verta bandyti kreiptis paramos, užtarimo į įtakingus asmenis, užmegzti ryšius su užsieniečiais. Galbūt jums pasiseks ir atsiras naujų perspektyvų. Galima šiokia tokia nauda iš socialinės srities, meno, medicinos.

Tikriausiai bus aibė reikalų ir teks vikriai suktis. Pravartu užmegzti dalykinius santykius, tvarkyti oficialius reikalus. Neslėpkite, jei jums ne viskas aišku, ne viską sugebate. Dėl nuoširdumo tik tapsite artimesnis aplinkiniams.

Jūsų sugebėjimų, organizatoriaus savybių gali labai prireikti tvarkant kolektyvinius reikalus. Tiktų užsiimti reklama, ieškoti naujų ryšių, sutarčių. Sudominusiam asmeniui spontaniškai galite paskirti pasimatymą.

Galimos pajamos ar išlaidos, susijusios su verslo kūrimu, labdara. Saugokite savo idėjas ir patyliukais jas brandinkite. Būsite neatsparus infekcijoms. Ir bėdoje, ir laimėje jus šildys mylimo žmogaus dėmesys.

Ši diena turėtų būti palanki reikalams, susijusiems su tarpininkavimu, sveikata, įvaizdžio kūrimu, įsidarbinimu. Jus gali kažkuo pamaloninti asmuo, su kuriuo santykiai dar neseniai buvo įtempti. Neskubėkite daryti toli siekiančių išvadų.

Tikriausiai nepatirsite rimtesnių kliūčių, įgyvendindamas dienotvarkę. Pirmame plane atsidurs turtiniai interesai. Jei laukiate kažkokio atsakymo, tikėtina, kad jo sulauksite. Rasite progą pabendrauti su jums svarbiu ar mielu asmeniu.

Galima nauda per reklamą, netikėtas naujienas, komercinę veiklą ar senus ryšius. Tikėtinas pokalbis apie įdarbinimą ar įsidarbinimą, paramą verslui. Nesuklysite, jei šiandien bandysite keisti savo įvaizdį, stilių, mitybos įpročius.

Jautriai reaguosite į kiekvieną nemalonią smulkmeną. Nevertėtų visko sureikšminti. Jeigu jūsų siekiams nepritaria šeimos nariai, pagalvokite apie jų nerimo priežastis. Pravartu prabilti apie tikruosius jausmus, išgyvenimus, daug ką išsiaiškinti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą