2011 Spalio 17 horoskopas 12 zodiako ženklų

2011 Spalio 17 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Labiau atsižvelkite į sutuoktinio reikalavimus. Pats laikas atitaisyti savo klaidas – būkite nuoširdūs. Neverta įsipareigoti tvarkant dalykinius reikalus: bus sunku įvykdyti šios dienos pažadus.

Nepalanki diena: bus sunku tvardytis, save kontroliuoti. Ką galite, atidėkite trečiadieniui. Būkite apdairesni dirbdami, vairuodami automobilį, galimos netikėtos traumos, darbo technikos gedimai.

Kiek apgaulingas metas: situacija pasirodys geresnė nei yra iš tiesų. Galite pervertinti save, savo galimybes ar be reikalo su kuo nors susipykti. Tad venkite veltis į konfliktus.

Netinkama proga kreiptis į aukštus asmenis, savo vadovybę su pasiūlymais ar prašymais, susitikti svarbiu reikalu su įtakingais asmenimis – jūsų lūkesčiai nepasiteisins. Per darbus neužmirškite savo artimųjų.

Nieko neplanuokite, kaip savaime einasi, taip ir bus geriausia. Kritiškiau vertinkite naujus pasiūlymus ir nenustebkite, jei gausite neigiamą atsakymą svarbiu klausimu.

Nieko rimta neveikite, nieko nespręskite – atidėkite tai ketvirtadieniui. Šiandien galite pernelyg jaudintis net dėl menkos klaidos, nesėkmės ar dėl išgirstos kritinės pastabos.

Neleiskite sau rytą pykti – tuomet visa diena nueis tuščiai, pvz.: be reikalo su kuo nors aiškinsitės santykius ar kaltinsite aplinkinius, tuščiai įrodinėsite savo teisumą. Bet jei liepsite sau nusišypsoti, net po patirtos nesėkmės greitai atsigausite.

Nenuliūskite, jei kas nepavyks, ką nors sugadinsite ar pamesite, tai padės išvengti dar didesnių problemų. Būkite pasiruošę be išskaičiavimo padėti prašančiajam.

Įtemptas laikas – niekur nerizikuokite. Neatsisakykite padėti seniems draugams. Būkite atsargesni prie vairo (ypač jei esate neišsimiegoję), būkite atidūs, jei teks pasirašyti dokumentus (geriau tai atidėti).

Rytas itin nesmagus. Nesiimkite atsakingų dalykinių reikalų, venkite ginčytis su vadovybe ar savo tėvais. Atidžiau pasidomėkite artimųjų poreikiais, pasigilinkite į jų jausmus.

Nesivelkite į avantiūras, neskubinkite įvykių. Jei este susipykę su artimu, mylimu žmogumi, vakarop tinkamas laikas nuoširdžiai pasišnekučiuoti, atsiprašyti.

Nesklandumai, klaidos ir komplikacijos šiandien ypač tikėtinos, tad nesiimkite daug darbų, kad galėtumėte juos atlikti neskubėdami. Kantriai išklausykite artimųjų, kolegų, vadovo pastabas dėl atlikto darbo kokybės.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą