2011 Spalio 18 horoskopas

2011 Spalio 18 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Taupykite jėgas ir laiką. Saugokite sveikatą ir darbo vietą. Tinka imtis darbų, kuriems reikia daug atidumo, tikslumo.

Ne viskas klostysis taip, kaip suplanuosite. Vis dėlto rytoj bus lengviau, tad tik į naudą, jei kokį nors svarbų susitikimą, susitarimą atidėsite rytdienai, porytdienai. Netinka investuoti. Mažiau tikėkitės dėkingumo tiek iš savų, tiek iš visuomenės.

Nebloga diena komandiruotėms, darbo susitikimams. Tik būkite tolerantiškesni, venkite konfliktuoti. Gauti dalykiniai pasiūlymai perspektyvūs – verta priimti.

Jūsų aplinkoje ne visi sąžiningi, tad nebūkite patiklūs. Geriau vengti bendrauti su savanaudiškais asmenimis, žmonėmis, mėgstančiais kitus mokyti. Nekeiskite savo senų įsitikinimų.

Daug ką lems mokėjimas įgyti aplinkinių simpatijas, pasitikėjimą. Tik nesivelkite į avantiūras nei tvarkydami dalykinius, nei širdies reikalus. Būkite atidesni savo vaikų poreikiams, interesams, įsitikinimams.

Pakaks nesusipratimų darbe ir tvarkant dokumentus, juridinius reikalus – nepraraskite savitvardos. Pasaugokite sveikatą.

Nieko neteiskite, nesmerkite, bet ir patys nesiteisinkite – gal tik jums atrodo, kad ne taip elgiatės. Jums stigs objektyvumo tiek aplinkinių, tiek savo atžvilgiu. Nesipainiokite į intrigas, nesivelkite į konfliktus.

Gali tekti užsiimti dalykais, kurių nemėgstate, atlikti darbus, kurie paprasčiausiai nenaudingi. Pasistenkite atsiteisti su skolininkais, susitaikyti su priešais. Derėtų vengti konfliktų su sutuoktiniu, vaikais.

Gana sėkminga diena, jei užsiimsite tik tuo, kas nuo jūsų priklauso. Niekur nepersistenkite – nei žadėdami, nei prašydami, nei duodami, nei imdami.

Netinkamas laikas svarbiems pokalbiams su vadovybe, – geriau tai atidėti rytdienai. Šiandien gauti finansiniai, profesiniai pasiūlymai bus naudingi ne iš karto.

Nors diena ir nervinga, jums seksis. Reikėtų imtis sunkių ir neįdomių darbų – juos atliksite greitai, nepavargsite. Nesivelkite į flirtą.

Šiandien užsiimkite tais reikalais, kurie tiktai nuo jūsų priklauso. Nepasiduokite emocijoms (ypač jeigu apims noras pakerštauti, pamokyti) – jos gali rimtai suklaidinti, pakenkti santykiams su artimaisiais, vadovu.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą