2011 Spalio 22 horoskopas

2011 Spalio 22 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Gali pasirodyti, kad viskas pernelyg lėtai vyksta, ilgai sprendžiasi, tačiau jėga skubinti įvykių nederėtų. Vis dėlto diena palanki, tad mokėkite laukti – aplinkybės tikrai pasisuks jūsų naudai.

Sėkminga diena, bet labai neįsibėgėkite: jei padarysite klaidą, ją atitaisyti bus sunku. Galimi rūpesčiai dėl populiarumo visuomenėje, avantiūrų veikloje.

Imkitės sudėtingų darbų, kuriems reikia drąsos, įkvėpimo, gerų ryšių. Tarkitės su kolegomis, draugais dėl darbo problemų. Svarbiems susitikimams su įtakingais asmenimis, užsieniečiais geresnis rytas.

Nepraleiskite geros progos pasikalbėti su svarbiais žmonėmis – jie bus nusiteikę draugiškai, sutiks paremti. Galite sužinoti ir kompromituojančių dalykų apie savo partnerius.

Šiandien rizikuoti nereikia – mažiau tikėkite gražiais žodžiais ir pažadais. Rytą ne viskas patiks, bet nesiduokite užvaldomi ambicijų, nepradėkite aiškintis santykių.

Geras laikas tvarkyti konfidencialius reikalus. Tinka ieškoti slaptų rėmėjų, pagalbininkų.

Naudinga susitikti su svarbiais, įtakingais žmonėmis, vadovu darbo klausimu – kai kas gali pasikeisti į gera.

Skorpionas
Visur siekite aiškumo, konkretumo ir neskubėkite žadėti ar įsipareigoti. Daugiau bendraukite, tarkitės. Tinka pirkti buitinės technikos.

Šaulys
Nieko rimta nespręskite, nesiimkite. Tiesa, rytą savaime gali išsispręsti painus klausimas. Būkite atidesni išgirstiems dalykams, net užuominoms – suprasite, kas nuo jūsų buvo slepiama, jums neparodoma.

Diena šauni, reikalui esant rizikuokite – pasiseks. Būkite atidesni šeimos nariams, sutuoktinio nuomonei ir jausmams – tai romantiškas metas. Palankūs meilės pasimatymai, tinka supažindinti mylimą asmenį su tėvais, giminaičiais.

Diena tinkama tvarkyti svarbius finansinius, verslo reikalus, ieškoti naujų uždarbio šaltinių, taip pat rėmėjų, investuotojų.

Šios dienos naujienos, susitikimai bus naudingi, padės išvengti galimų nemalonumų kitos savaitės pradžioje, tad būkite atidūs draugo įspėjimams, patarimams.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą