2011 Spalio 26 horoskopas


2011 Spalio 26 horoskopas 12 zodiako ženklų:


Avinas
Galite būti neobjektyvūs savo vadovo atžvilgiu ir jis jūsų. Net geri pasiūlymai, gauti šiandien, bus tušti – tai verta svarstyti kitą dieną. Būkite pakantesni artimiesiems.


Tauras
Vienintelės šiandien palankios permainos – atsisakyti ko nors žalinga, to, kas stabdo jūsų pažangą. Svarbių sprendimų priėmimą atidėkite rytdienai.


Dvyniai
Pasistenkite nieko nesupykdyti ir nesukelti nereikalingų įtarimų. Geriausia šiandien vengti bendravimo: būsite gana įtaigūs ir pernelyg atviri neigiamai aplinkos įtakai. Daugiau laiko praleiskite savo namuose.


Vėžys
Būtina viską vertinti sąmoningai, ramiai. Nepagalvoję nieko nesiimkite. Galite būti agresyvesni, tačiau kovos pradėti taip pat netinka.


Liūtas
Ne viskas taip paprasta, kaip atrodo ar bandoma įrodyti. Ieškokite paslėptų trūkumų, nematomų silpnųjų vietų, ypač jei norite išsiaiškinti savo nuostolių, jėgų praradimo priežastis. Netinkamas laikas susitarimams, sandoriams.


Mergelė
Šiandien geriau dažniau patylėti – žodžio magija bus galinga, tačiau sunkiai kontroliuojama: jis išskris žvirbliu, grįš jaučiu. Būkite atidesni su dokumentais, pinigais. Atsargiai vairuokite. Saugokitės vagių.


Reikia ramiai palaukti ir kol kas susitaikyti su esama padėtimi. Nepasiduokite liūdesiui – jūsų rezervai didesni, nei dabar manote.


Skorpionas
Nesiveržkite į priekį, ko taip norisi šiandien, atidėkite rytdienai. Net jei viskas seksis, nieko rimta nesiimkite, – tai vienaip ar kitaip ateityje sužlugs.


Šaulys
Sudėtingas laikas: galite greičiau pavargti, prarasti dėmesingumą, reikalingą atsargumą. Dėl to galimi nesusipratimai darbe, įvairios traumos, avarijos. Palankios bus iškrovos dietos.


Ožiaragis
Mokėkite atsiriboti nuo išorinio pasaulio. O teisti ir smerkti apskritai nereikėtų.


Vandenis
Gali pablogėti savijauta, sutrikti reakcija, net pristigti kantrybės, savitvardos. Nervinsitės dažniausiai be pagrindo, taip išties pablogindami situaciją.


Žuvys
Net jei jums pasirodys, kad viskas gerai, svarbaus reikalo tvarkyti netinka: galite jį sugadinti. Pasigilinkite į savo veiklos trūkumus, šiandien naudinga tik kovoti su problemomis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą