2011 Spalio 29 horoskopas

2011 Spalio 29 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Geros permainos, atsiveriančios naujos galimybės. Nors dabar nesate patiklūs, būkite tikri, kad šiandien gauti pasiūlymai ar sugalvoti dalykai perspektyvūs. Vakaras palankus susitikti su bičiuliais.

Geras laikas poilsiui, nereikėtų daug dirbti. Tvarkydami reikalus, bendraudami pasikliaukite intuicija. Anksčiau eikite ilsėtis – naudinga ilgiau pamiegoti.

Viskas puiku: jus lydi sėkmė. Būsite populiarūs ir visiems reikalingi tiek darbe, tiek tarp artimų draugų. Beje, tvarkant svarbius reikalus derėtų dažniau su kitais pasitarti.

Nepasikliaukite savieiga spręsdami materialines problemas – verta tartis, ieškoti naujų galimybių, nors tikėtina, kad tai tik pamirštas ar neatliktas senas reikalas. Tinka pirkti vertingų daiktų.

Verta pasinaudoti šios dienos patarimais, pasiūlymais. Tad daugiau bendraukite, užmegzkite, atnaujinkite pažintis, dažniau tarkitės jums svarbiais klausimais – neužsisklęskite savyje.

Nieko nauja nepradėkite, baikite senus darbus – tai ramus metas. Palanku spręsti šeimines problemas. Galimos malonios staigmenos iš vaikų.

Jei anksčiau turėjote keblumų darbe, dabar nebus sudėtinga tai sutvarkyti. Būkite energingi, ir viskas klostysis šauniai. Gera proga taikytis su bendradarbiu. Gali išsispręsti svarbus klausimas dėl jūsų meilės reikalų.

Naudingas laikas dalykiniams reikalams tvarkyti ir netinkamas dykinėti. Tinka daugiau skirti laiko savo sveikatai.

Palanki proga taikytis su priešais, ieškoti bendros kalbos su konkurentais. Geras laikas visuomeniniams susitikimams, pristatyti savo darbus.

Nelengva, tačiau svarbi diena. Tik ieškodami kompromisų nebūkite tiesmuki. Tam tikra auka reikalinga: ji lems geras permainas.

Sėkmingai išsispręs ankstesnės problemos – tai puiki diena. Būsite įvertinti, pripažinti, beje, jums bus palankūs svarbūs, įtakingi žmonės. Vakaras palankus viešnagei.

Dabartiniai įvykiai lems ilgalaikę sėkmę – pakovokite už savo svajonę.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą