2011 Spalio 30 horoskopas

2011 Spalio 30 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Daug emocijų patirsite bendraudamas su aplinkiniais. Iš visų pusių atakuos draugai ir pažįstami. Jums gali priminti senus pažadus, raginti smagiai pasilinksminti. Gali būti, kad įsitrauksite į naują kolektyvą, užmegsite naują reikšmingą pažintį.

Nusimato situacija, dėl kurios kažkiek keisis dienotvarkė. Galbūt nekaip jausitės ir dėl to atidėsite norimą pramogą. Gali apnikti abejonės. Galbūt nenorom teks pripažinti, kad kai kurie gandai turi pagrindą. Mąstykite pozityviai.

Iš ryto jums gali kažkas sugadinti nuotaiką. Arba pats būsite irzlus, nedraugiškas. Bet įdienojus viskas kryps į gera. Jei dėl kažko konkretaus tarsitės, nusipelnysite pagarbos ir pasieksite praktinių rezultatų, nes mokėsite pasitelkti patirtį.

Palanku tvarkyti reikalus, kurie vienaip ar kitaip susiję su nekilnojamuoju turtu, pinigais. Tiktų sudaryti komercinę, nuomos sutartį, įsigyti planuotą daiktą. Neatmeskite nė vieno naudingo pasiūlymo. Nusimato įdomus pasimatymas, renginys.

Diena palanki bendravimui su praktiškais, racionaliai mąstančiais žmonėmis, tarpininkavimui, prekybai. Galimi neblogi pasiekimai versle, sporte, konkurse. Tinkama diena ir rimtam asmeniniam pokalbiui.

Šiandieną pirmenybę teikite šeiminiams reikalams. Rūpesčių turbūt kels pagyvenę artimieji. Ne pro šalį būtų kartu su šeima aptarti visų jos narių interesus, išlaidas, pakoreguoti planus, ypač jei jie gana nekuklūs.

Šiandien mintys suksis apie pramogas, malonumus. Galbūt rūpesčių sukels vaikai ir teks įrodinėti, kad tinkamai atliekate tėviškas pareigas. Seksis stipriai padirbėti kūrybine prasme. Apskritai, diena žada pagyvėjimą ir neblogus įspūdžius.

Šiandien gali tekti rimtai darbuotis net, jei to neplanavote. Turbūt teks kažkaip įsipareigoti, prisiimti atsakomybę. Palanku demonstruoti sportinius, kūrybinius sugebėjimus, vilioti priešingą lytį, eiti į sporto klubą, grožio saloną.

Labai aktualus bus meilės bei partnerystės klausimas. Galbūt teks rimtai kalbėtis dėl santykių perspektyvų, šeiminių planų, aiškintis juridines peripetijas. Seksis tarpininkauti, ieškoti bendraminčių. Galimas intriguojamas susitikimas.

Ši diena bus svarbi, jeigu tvarkote investicinius, palikimo, draudimo reikalus, vertybinius popierius. Galima šiokia tokia finansinė sėkmė per naudingą informaciją, partnerius arba bendras protingas investicijas.

Įmanomas rimtas pasiūlymas ar paskata, susijusi su karjera, užsieniu. Galite išvykti į kelionę, įsigyti vertingą pirkinį, rimtai įnikti į mokslus, projektų ar kitų darbų rašymus. Panašu, kad kažkokių rūpesčių sukels iš toli atvykę žmonės.

Nors dalykiniai susitikimai bus sėkmingi, tyvuliuos įtartinos povandeninės srovės. Teks pasitelkti diplomatiją norint išlaikyti gerą įvaizdį. Seksis reikštis scenoje, sporto salėje. Meilės sferoje nusimato karštų aistrų pliūpsniai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą