2011 Spalio 31 horoskopas

2011 Spalio 31 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Tai – sėkmingas laikas, todėl susitelkite ir negaiškite laiko veltui. Šiandien jums pavyks surasti greitų ir efektyvių būdų susikaupusioms problemoms įveikti. Tvarkant piniginius ir turto reikalus rizikuoti galima.

Poilsio metas. Verta kuo greičiau pabaigti neatidėliotinus darbus ir dingti iš aplinkinių akiračio.

Šiandien būsite kupini energijos, o kai kurie ir sveiko piktumo. Galite nesunkiai pakeisti jums nepalankią situaciją, jeigu sugebėsite veikti staigiai, be ilgų svarstymų.

Neleiskite kauptis nuoskaudoms. Būkite taupesni ir atsargesni tvarkydami piniginius, turto reikalus. Tiesa, pinigus investuoti tiks.

Reikalai pajudės kur kas sparčiau. Atidžiai sekite jus pasiekiančias naujienas. Kad pasiektumėte savo tikslą, jums reikės ne tiktai staigiai suktis, bet ir pasinaudoti pažintimis, ryšiais.

Jums vertėtų stabtelėti, atsipūsti, mažinti darbo tempus. Labiau įsiklausykite į kolektyvo narių balsą. Dažniau nusileiskite šeimos nariams, nenurodinėkite, nesiaiškinkite santykių.

Avantiūrų ir meilės metas. Galite sau leisti ir viena, ir kita. Bet dosnumą ir gerumą vertėtų skirti tik tiems, kurie to tikrai nusipelnė.

Darbai puls iš visų pusių, bet galbūt geriau jums patiems juos pulti? Tiktai būkite atidūs darbų kokybei ir santykiams su kolektyvo nariais, vadovu.

Nors diena gera, tačiau jums reikėtų vengti agresyvių veiksmų, ypač partnerių, sutuoktinio atžvilgiu. Verčiau siekite susitarti gražiuoju, prisiderinti prie aplinkinių nuomonės.

Naujienos arba nežinia vers blaškytis, nerimauti, ieškoti išeities. Vis dėlto diena gana palanki kilusioms problemoms spręsti, taip pat tinkama draudimo, mokesčių, skolų reikalams tvarkyti.

Geras laikas: jus lydės sėkmė – būsite populiarūs, pripažinti. Diena suteiks progų įvertinti įtakingų draugų atsidavimą.

Puikus laikas pakovoti už savo profesines ambicijas, naujas veiklos galimybes. Tinkamas laikas aptarti darbo reikalus su vadovybe. Palanku svarstyti siūlymus, gautus iš užsienio šalių.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą