2012 metų Dvynių horoskopas

Dvynių horoskopas 2012-iesiems metams
O tu ar žinai, ką žvaigždės pranašauja Dvyniams 2012-aisiais metais?
Skaityk ir žinok jau dabar, koks gi bus Dvynių gyvenimas ateinančiais metais, kas laukia Dvynių meilėje ir su kokiais iššūkiais Dvyniai susidurs darbinėje veikloje.
Dvyniai 2012 (Gemini 2012)
2012 metų apžvalga Dvyniams
2012-ųjų metų pradžioje Dvynius užguls finansiniai rūpesčiai, atkeliavę dar iš praėjusių metų. Iki pat žiemos pabaigos teks priiminėti svarbius sprendimus, susijusius su finansais, ir kuo greičiau tai padarysite, tuo laimingesni būsite - atsivers naujos galimybės, kurios padarys Jūsų gyvenimą daug malonesnį. Pats tinkamiausias metas užbaigti seniai pradėtus darbus bus nuo sausio mėn. 9 d. iki 15 d. Jei tik galite, darykite ir tikrai nesigailėsite. Naujas energijos pliūpsnis leis imtis naujos veiklos ir už tai dar šio sezono pabaigoje būsite apdovanoti - skinsite labai sunkaus darbo labai materialius vaisius.

2012-aisiais balandžio mėn. galite tikėtis pokyčių draugų rate ar socialiniame gyvenime. Gali tekti užimti tvirtą poziciją ir vienam pačiam priimti svarbius sprendimus, kurie įtakos kitų gyvenimus labiau nei Jūsų pačių. Nors pradžia nebus lengva, tačiau jau gegužės ir liepos mėnesiais tai daryti Dvyniams bus daug lengviau. Visa tai leis Dvyniams stebinti aplinkinius ir sulaukti ne tik dėmesio, bet vis stipresnio palaikymo. Taip pat tapsite itin gerbiamas naujų draugų rate.

Staigūs ir netikėti pasikeitimai įvykę 2012 m. vasarą neatrodys ilgalaikiai. Tačiau tai tik pirmas įspūdis, kuris greičiausiai bus neteisingas. Jei žengsite žingsnį atgal ir peržvelgsite šiuos pokyčius atidžiau, pamatysite, kad esate pačioje pradžioje naujos metamorfozės. Nors nuotaikų kaita bus dažna, tačiau galiausiai pasieksite galutinį šios metamorfozės tašką. Ir tik tada atrasite, kad kiekvienas įvykis buvo reikšmingas ir labai reikalingas, nes leido atrasi naująjį AŠ. Būtent tai Dvyniams ir suteiks didžiausią pasitenkimą 2012 m. vasaros pabaigoje. O 2012 metų rugpjūčio mėn. 31 d. patekėjus pilnačiai Dvyniai gaus pirmąją progą parodyti naująjį savo veidą. Nepraleiskite šios progos, būtinai ją išnaudokite.

2012 m. rudenį aukščiausią prioritetą skirsite meilės paieškai ar egzistuojančių artimų sanktykių stiprinimui - visos mitys bus tik apie tai. Šalia malonių akimirkų su mylimų žmogumi gali tekti prisiminti tai, kas neleido nurimti metų pradžioje - pinigai, skolos, papildomas uždarbis. Gali būti grąžinta skola arba paslauga, apie kurios egzistavimą jau buvote užmiršę. Ir visa tai dar kartą primins, kad už gerus darbus atlyginama dešimteriopai. Rudens pabaigoje ar žiemos pradžioje atsiras galimybė užsidirbti papildomai ir tuo pačiu patirti malonumą. Jei tai - hobis pavirs į darbą - nutiks būtent per atostogas, patartina nežiopsoti, o imti ir daryti.


Horoskopai 2012
Ar žinai, kas laukia ateinančiais metais kitų zodiako ženklų?
Visų zodiako ženklų horoskopai 2012 metams.

67 komentarai:

  1. Atsakymai
    1. vvvvvv.atitinka apie skolu grazinima,apie salygu gyvenimo pagerejima,nu tinka iki sios dienos viskas.o kas bus nuo rugsejo matysim kiek pildysis

      Panaikinti
  2. Labai tikiuosi, kad viskas issipildys :-)

    AtsakytiPanaikinti
  3. jei taip bur, reiskia krize baigiasi

    AtsakytiPanaikinti
  4. tikekimes kad taip ir bus

    AtsakytiPanaikinti
  5. Šis straipsnis labai rišasi su ateities planais. Būtų nuostabu, jei viskas taip klostytūsi.

    AtsakytiPanaikinti
  6. Labai, labai noriu, kad viskas išsipildytų:-)

    AtsakytiPanaikinti
  7. finansai :DD nu jo, maziau islaidaut reikia.:DD bet nk va sako bus geriau vadinasi taip ir bus :DD

    AtsakytiPanaikinti
  8. Kaip suprantu ateinantys metai bus geresni nei šie, tiksliau labai to tikiuosi. Ir norėjau paklausti dvynių, ar ir jums šie metai buvo sunkūs? Ar tik man čia taip.....

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. man tai buvo, galbut patys juodziausi,mano gyvenime,praradau turta ,issikyriau su zmona,po bendro 16m gyvenimo,palaidojau teva,susirgau nepagydoma liga,jau nebesistebedavau,jeigu ,kas dar bloga atsitikdavo.

      Panaikinti
    2. sveiki bendraminciai, taip as irgi prisijungiu prie jusu, dabar gyvenu, kad isgyvenciau, nera tiek pajamu, kad galeciau padengti pernykscias skolas, mazeja draugu ratas (nors jis ir nebuvo gausus)..vyksta taip kaip ir skaiciau pranasyste..bet su viltimi laukiu..laukiu..vasaros..ikvepimo..nes dabar rankas nuleidau ir nenoriu iskisti galvos is po patalynes, depresuoju..

      Panaikinti
    3. Ir man sie metai labai jau nekokie, ypac finansine prasme. Laukiu vasaros...

      Panaikinti
  9. Ir man šie metai buvo sunkūs. Bet kaip visada tikiuosi geriausio

    AtsakytiPanaikinti
  10. jo ir man jie buvo sunkus,nuo birzelio pradejo judeti finansiniai reikalai,bet nusivyliau meile ir daug kitu nesibaigianciu rupesciu.kaip visada tikiuosiu ateinanciu geresniu.as optimiste:))

    AtsakytiPanaikinti
  11. Taip ir man pačiai buvo sunkūs metai.. Tiek finansinėje padėtyje, tiek meilės srityje, tačiau esu didelė optimistė ir tikiuosi, jog ateinantys metai bus ir finansinėje srityje geresni, ir meilėje. :) Linkiu ir jums to paties. :)

    AtsakytiPanaikinti
  12. labai daug nuostolio turejau seis metais ,gal kiti geresni bus-tikiuosi

    AtsakytiPanaikinti
  13. ir as labai laukiu geresniu metu kaip raso tikekimes

    AtsakytiPanaikinti
  14. hmm... anais metais buvo melas bet tikeimes iais metais tai issipildys nes puse karaso yra mano planuose ir tai apibudinama i geraje puse.:)

    AtsakytiPanaikinti
  15. Šie metai 2011 buvo patys geriausi mano gyvenime, panašu, jog ateinantys bus dar geresni :)

    AtsakytiPanaikinti
  16. man sie metai buvo beproto sunkus.visas gyvenimas apsiverte aukstyn kojom, atrodo, kad viskas kas buvo kurta subirejo per viena minute. laukiu kitu metu ir viliuosi, kad jie bus ramesni ir stabilesni.

    AtsakytiPanaikinti
  17. Esu dvinys ir man buvo labai sunkus,ypac metu galas ziaurus ;(

    AtsakytiPanaikinti
  18. man taip pat buvo labai sunkus metai,tikiuosi,kad 2012 m.tikrai bus geresni:)

    AtsakytiPanaikinti
  19. Džiaugiuosi, kad šie metai jau baigiasi.Tai buvo siaubo,kančios ir košmaro metai,ko gero patys sunkiausi mano gyvenime.O nugyventa jau beveik pusė amžiaus,viskas sugriuvo kaip kortų namelis.Tikiuosi,kad kiti metai bus geresni,ar bent jau ramesni.Sėkmės visiems ateinančiais :)

    AtsakytiPanaikinti
  20. sie metai buvo su daug nesekmiu...

    AtsakytiPanaikinti
  21. teisybe visi raso,jau sitie metai tai ir man patys blogiausi,kazkoks kosmaras tikrai,aciu dievui jie baigesi,tikekimes kad kiti bus geresni,bet kiek pazystu dviniu tai jiem meileja niekada nesiseka,jie pastoviai be antros puses,be finansu dideliu ir t,t

    AtsakytiPanaikinti
  22. nu o man karjieros laiptais pavyko pakopeti,tad tikiu,kad ir kitais metais bus viskas ok:D tik gazdina ta pradzia metu kaip bus financiniai rupesciai ir jau zn kokie:p

    AtsakytiPanaikinti
  23. sunkus metai nuo rugsejo ypac buvo ir naujciu naujuju metu pradzia tokia pati,o po to ledai bus pralauzti :D bet idomus metai:meile,pinigai ir naujoji as :DD

    AtsakytiPanaikinti
  24. labai tikiuos kad išsipildys viskas, tik nesėdėt rankų sudėjus-pirmyn mielieji dvyniai, mes to nusipelnėm :)

    AtsakytiPanaikinti
  25. 2011 buvo naujo gyvenimo pradžia, tapau labai savarankiškas ir tvirtai apsisprendęs ko noriu gyvenime. Pirmoji metų pusė buvo sunkoka, bet pabaigus mokslus prieš vasarą sparčiai pradėjau kilti dabar jau džiaugiuosi ką esu pasiekęs ir labai tikiuosi, kad 2012 metai bus sklandus skrydis gyvenimo tikslų link.. :)
    Sėkmės visiems

    AtsakytiPanaikinti
  26. O aš maniau , kad tik man tokie ne kokie metai ir ju pabaiga

    AtsakytiPanaikinti
  27. labai labai sunkūs metai buvo

    AtsakytiPanaikinti
  28. labai sunkus metai buvo, daug permainu, dvejoniu, isgyvenimu, nesinorejo gyventi. tvirtai tikiu, kad 9012 metai bus geresni, jau link to einama, jau tikiu, kad ko siekiu, issipildys. sunkiausia buvo pasirizti, bet tvirtai tariu, kad galiu, reikia...reikia tiketi meile, savo naujaja AS, savo siekimu uzsibrezto tikslo.sekmes jums ,dvyniai, drauge ir man.

    AtsakytiPanaikinti
  29. ir man sie metai buvo labai sunkus. Laukiu Nauju Metu su viltimi,kad jie bus geresni,juk turi kada nors baigtis tos nesekmes...

    AtsakytiPanaikinti
  30. man ir siaubingi buvo, skyrybos, darbu keitimas, gyvenamos vietos keitimas, abejones, dvejones ir tt, nenoriu daugiau tokiu, siti is visos sirdies tikiu, kad bus geri, gi po blogo ateina geras:))

    AtsakytiPanaikinti
  31. Nelengvi metai, šlykšti metų pabaiga.

    AtsakytiPanaikinti
  32. Metai buvo isties labai sunkus, net pradejo lyt mintys i galva jog esu uzkeiktas, nes ka be darychiau kur belysciau viskas suniui po uodega (finansine prasme). Vienu zodziu verslaut 2011 metais man nelabai ejo. Pabaiga metu tiesiog kaip kirtis viskam ~2menesiu darbas vel visas sugriuna... as jau tikiu, kad siais metais man su finansais susitvarkyti neiseis. Na bent jau sis straipsnis dave optimistiskumo tiketi, jog po ziemos viskas bus gerai.

    AtsakytiPanaikinti
  33. kaip ir daugeliui cia pasisakiusiu Dvyniu, ir man sie metai buvo labai sunkus, ypac finansine prasme. teko daug ko atskisakyti, pakeisti gyvenimo buda. Laikau spygas, kad 2012 butu tokie, kaip cia parasyta, ir dar geriau!!!

    AtsakytiPanaikinti
  34. man ir sunkus metai buvo :( gal sie 2012 m daug geresni bus, tikekimes visi to :)

    AtsakytiPanaikinti
  35. 2011 buvo geri , bet buvo daug asaru , o ypac daug siuo metu - metu pabaigoje. Labai tikiuosi, kad ateinantys metai neatnes skausmo ne vien tik man, bet ir visiems is Jusu.
    Linkiu visiems Linksmu 2012 metu be skausmo ir asaru ;)

    AtsakytiPanaikinti
  36. man 2011 turbut buvo patys blogiausi,blogiau net neatsimenu,nera ka kalbet apie meiles,o jau apie finansus tai isvis,vieni minusai.reiks tu horoskopu pradeti klausyti :)

    AtsakytiPanaikinti
  37. Ir man metu pabaiga buvo labai slyksti, ipac finansiskai...tikiuosi kitais metais bus bent kiek lengviau..galvojau as cia viena taip masatau...

    AtsakytiPanaikinti
  38. tikiuosi kad išsipildys su darbais ir širdies jausmais

    AtsakytiPanaikinti
  39. Tikiuosi, kad išsipidys tai, ką rašo, nes šie metai buvo itin sunkūs.

    AtsakytiPanaikinti
  40. kiek skaitau tai visiems sie metai buvo ne kokie. tokie patys ir mano metai buvo

    AtsakytiPanaikinti
  41. Metai buvo sunkus ir finansiskai,ir emociskai...Seniai laukiu pagerejimo,nuostabu,kad jis arteja.VALIO!!!

    AtsakytiPanaikinti
  42. Man taip pat buvo žiaurūs metai. Aš maniau, kad aš kažkokio prakeikta, kad taip nesiseka visose srityse. Susirgau, netekau darbo. Prieš pat kalėdas paliko mylimas žmogus. Bet as optimistė, tikiuosi, kad kitais metais ir man bus geriau. To linkiu ir visiems.

    AtsakytiPanaikinti
  43. 2011 metai buvo karminiai metai dvyniams. Jei prikaupėm nekokį bagažą - tai ir gavom rezultatą. Man šie metai parodė kokiose srityse man reikia tobulėti, kokiose srityse jau gaunu malonų atpildą. Dar nei vienais metais nejaučiau taip aiškiai to, kaip šiais :) Džiaugiuosi, kad pagaliau buvau įvertinta profesinėje srityje-jei negalėjau nieko pasiekti senajame darbe, tai pradėjusi ieškoti naujo supratau, kad mano idėjos, pasaulėžiūra, suvokimas gali būti kažkam priimtinos, aiškios. Gavau tokį pasiūlymą, kokio net nesitikėjau :)labai džiaugiuosi ir tikiuosi, kad ateinančiais metais žadama sėkmė karjeroje tikrai ir mane aplankys :) O asmeninis gyvenimas laukia mano dėmesio ir tikiuosi, kad įdėtos pastangos irgi duos vaisių :)

    AtsakytiPanaikinti
  44. Na ir as prisidesiu, tikrai nelengvi metai buvo, tiek finansiskai, tiek del ivairiu kt priezasciu, na bet kadangi dvyniai optimistai, tai tikekimes kad bent jau nenuostabiu, tai bent jau gerokai lengvesniu metu:)

    AtsakytiPanaikinti
  45. Pagal planus kuriuos suplanaves jau dabar tai viskas ir turetu buti ;D

    AtsakytiPanaikinti
  46. Butu puiku kad viskas taip ir butu nes praeiti metai buvo gan sunkoki:(

    AtsakytiPanaikinti
  47. Nerealu,viskas ok, nors ir negaliu skustis praejusiais metais.:)

    AtsakytiPanaikinti
  48. Man praeiti metai buvo kaip amerikietiskuose kalneliuose-pakilimai ir nuosmukiai. Isteigiau nedideli versliuka, sekmingai ji pletojau iki rugsejo menesio, tada staigus nuosmukis zemyn. Metu pabaigoje pradejau atsigauti ir matyti prasme bei nauda savo darbuose. Deja, pacia pirmaja metu savaite vel pradejo "vaziuoti" VISOS bedos i kruva ir kaip matosi vis dar nesustoja. Mano vyras, kuris tap pat dvynys, guodziasi pats ir mane guodzia,kad sunki pradzia apgaulinga ir svarbiausia nepasiduoti pesimizmui ir kovojant siekti savo planu.

    AtsakytiPanaikinti
  49. žvaigždes palikime ramybėje - o ka pats žmogus galvoja apie save, pokyčius, santykius, gyvenimą...netikiu horoskopais - prietarai, horoskopai, burtai, šarlatanai....mes tampame vergais....

    AtsakytiPanaikinti
  50. Visko buvo 2011,jie parodė man kur aš silpna ir nuleido labai žemai, tačiau jau pirmą naujų metų savaite jaučiu begalini norą vėl kilti.Tikiuosi nauji metai, suteiks gyvenimui geresni skoni.

    AtsakytiPanaikinti
  51. Super! O as jau tikejausi karma nebenusišypsos!!!
    Atpildas atėjo, laikykis pasauli aš ateinu!

    P.S Tikiuosi viskas išsipildys (:

    AtsakytiPanaikinti
  52. kaip ir daugeliui is cia metai sudetingi buvo.seip nesigailiu praejusiu metu,nes ka praejau ir nuveikiau turejau galu gale padaryti.finansai niekuo neiskirtiniai tais metais buvo,o vat sie metai tai man jau pradeda pilditis,jau nebepamenu kada taip finansiskai blogai buvo,net sunkiausiais gyvenimo metais be kapeikos nesededavau ir skolos jei tokios budavo,tai greit grazindavau.noriu paklausti kaip kitiem dviniams sekasi seis metais.

    AtsakytiPanaikinti
  53. Kolkas duobe, gili...

    AtsakytiPanaikinti
  54. visdar duobe ir tik gileja, niekas nesipildo

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Čia tiesą rašo, reiškia dvyniams einasi gyvenimas kaip pasakoje, jiems nei krizių nebėra nei dar ko jie eina visur kiaurai, kaip vėjas, kaip oras, tik kartais labai jau męs mėtomės ir norime turėti viską:}ir turėsim pasieksim, nes MĘS GERIAUSI IŠ GERIAUSIŲ:-)

      Panaikinti
  55. Nesamones kaskokiu prirasyta, maziau paskaitu skaitykit laikas suaukti :DD Ir negali buti kad vienas horoskopas atitiks visus dvynius-zmones...

    AtsakytiPanaikinti
  56. labai noriu kad issipildytu :))

    AtsakytiPanaikinti
  57. viskas rimtai sutapo!!!!:O

    AtsakytiPanaikinti