2012-ųjų metų Jaučio horoskopas

Jaučio horoskopas 2012-iesiems metams
O tu ar jau žinai, ką gi žvaigždės žada JAUČIAMS 2012 metais?
Skaityk čia ir sužinok dabar, koks gi bus Jaučių gyvenimas ateinančiais metais, kas nutiks ilgalaikiuose santykiuose ir kokie iššūkiai laukia darbinėje veikloje.
Jautis (Tauras) 2012
2012 metų apžvalga Jaučiui
2012-ųjų metų pradžia Jaučiui nebus tokia palanki, kokia buvo praėjusiais metais. Pirmieji pora mėnesių išties gali būti itin sunkūs, tačiau nėra kliūčių, kurių Jautis neįveiktų. Šįkart metų pradžioje teks pasinaudotį garsiąja Jaučio kantrybe ir iškentėti bent jau porą pirmųjų mėnesių, o po jų nors kalnus versk - viskas seksis.

Nors 2012-ųjų žiema Jaučiams nusimato įdomi, tačiau svarbesnių sprendimų priėmimą patartina atidėti iki pavasario. Jei norite keisti darbą, tinkamiausias tam metas bus pavasarį 2012-aisiais. Ir žinoma, po žiemos šalčių ir vargų geriausia dalis 2012-aisiais Jaučiams ta, kad jei tik ko nors užsinorėsite ir apie tai intensyviai galvosite, bei truputį padirbėsite ties savo noro įgyvendinimu, neabejotinai pasieksite laimėjimą. Beveik neįmanoma, kad negautumėte to, ko labiausiai trokštate.

2012-aisiais pavasaris bus linksmas ir visuomeniškas, o didžiausia problema, su kuria gali tekti susidurti, bus apsisprendimas dėl vieno ar kito nuostabaus pasiūlymo - kurį priimti, o kurį atmesti. Asmeniniuose santykiuose galima tikėtis gana netikėtų kardinalių pokyčių į gerą pusę balandžio mėn. pabaigoje, iškart po balandžio mėn. 15 d. 2012, kai Saturno planeta bus nutolusi per patį mažiausią galimą atstumą nuo Žemės. Šis įvykis privers kiekvieną Jautį siekti bendravimo džiaugsmo ir norėsis labiau atsigręžti į antrąją pusę, o tokios nesant, ieškoti širdžiai artimo žmogaus.

Tačiau pats įstabiausias 2012 metų laikas bus vasarą. Šis metų laikas atneš didžiausius ir įsimintiniausius pasiketimus Jaučio gyvenime. Tai bus pats tinkamiausias metas kelionės ir naujoms pažintims. Iki pat liepos mėn. pabaigos Jūs būsite kaitinami nenusakomos aistros, tačiau patartina šių jausmų itin atvirai nedemonstruoti, o palaukti rugpjūčio. Būtent 2012-ųjų rugpjūčio mėn. pasieksite maksimumą visose gyvenimo sferose - aistros ir energijos perteklius leis priimti tik pačius geriausius sprendimus visose gyvenimo sferose ir privers Jus bei aplinkinius jaustis tobulai. Tai reiškia, kad Jums nepavyks išvengti to, kas turi įvykti - kažko labai rimto, susijusio su kažkuo, ko labiausiai trokštate.

2012-ųjų metų rudenį didelių pasikeitimų Jaučio (Tauro) gyvenime nebus. Tačiau pokyčiai bus, nors ir maži, bet nemažiau svarbūs ir galimai pozityvus. Jūs privalėsite išlikti laimingi ir dėkingi už kiekvieną smulkmeną, kuri pasitaiks Jūsų gyvenime, nors galbūt ne visi maži dalykai pasirodys teigiami ar daugiau reikšmingi. Metų pabaigoje patartina daugiau laiko skirti poilsiui, o visus svarbesnius sprendimus , ar tai būtų susiję su asmeniniais santykiais, ar darbine veikla, patartina atidėti naujiems metams.

Horoskopai 2012
Ar smalsu, kokie metai laukia Jums artimo žmogaus?
12-os zodiako ženklų horoskopai 2012-iems metams.

83 komentarai:

 1. 2011m.turėjo būti visai geri,bet tokie košmariški ir sunkūs...Skaitome,nes kai nori pokyčių į gerą pusę,tai ir tikime.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man taip pat buvo žiauri metai na dar nesibaigė,o rašė nuostabūs,vien nesekmės.Nežinau jau ar tiketi šiuo horoskopu,na bet gal kiti bus isties geri metai.

  AtsakytiPanaikinti
 3. man tai daejo iki skyrybu,nezinau ar tikesiu horoskopu

  AtsakytiPanaikinti
 4. 2011metu horoskope rase kad vasario menesi tureciau sutikt savo antra puse,kad tai karminis atpildas,ir kazkas tokio,norit tikekit norit ne,bet sutikau nuostabu vyra,atrodo as jo laukiau visa gyvenima,mes mylim vienas kita ir esam laimingi,ir mes abu jauciai,dar turim siokiu tokiu problemeliu,bet pagal kitu metu horoskopa,turetume jas issprest,as tikiu ir visiems jauciams linkiu sekmes

  AtsakytiPanaikinti
 5. man jautukei 2011 irgi nebuvo stebuklingi.Bet vis dar tikiu ir svajoju,sakoma,svajokit garsiai nes svajones PILDOSI!!!! Tad visom jautukem pacios didziausios sekmes!

  AtsakytiPanaikinti
 6. 2011 m. buvo superiniai. Net sakyciau geresni, nei buvo rasyta:)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Kiek zmoniu tiek nuomoniu, man paciai 2011 pateike antras skyrybas gyvenime, iki siol neatsigaunu po tokio soko, nors isgyvenau tikra meile, kurios kiekviena galetu pavydeti, taciau teko pasukti skirtingais keliais. Noriu tiketi, kad ateinantys metai tikrai bus geresni, juolab kad turiu patirties, kai horoskopas issipilde ko ne visu 100 procentu, tarsi butu sudarytas asmeniskai man, tai nutiko 2003 metais.
  Sutinku, kad reikia svajoti - svajones pildosi ir as tikiu, kad busiu laiminga, linkiu to visiems tiek tikintiems horoskopais tiek ir visiems skeptikams.
  BUKIT LAIMINGI, VISI:)

  AtsakytiPanaikinti
 8. man buvo 2011labai niurus daug pykcio saves nesupratimo sedejau visus metus ir nieko nedariau ,namie barniai baisiausi iki skyrybu vos ne kas men...bet vis dar kartu tik nzn kas pasidare pries savaite kazka viduj pajutau,gal tie 2012 pasiteisins noriu kurti piesti rasyti nors ir knyga o del zmoniu aplinkuj tai neprisileidziu labai atsargi pasidariau ir nzn kas sove i galva ,buvau iskalbi nuosirdi o dabar viska skiriu seimai ir labai laiminga esu tikiuos rasiu save savo kelia 2012

  AtsakytiPanaikinti
 9. Paziuresim kaip seksis 2012 m, kadangi 2011m skyrybu, nemalonumu ir siaip ne kokie metai.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Na nepasakyčiau, kad labai gerai buvo išpranašauti 2011m., net pasiskaičiau dabar sėdėdama. Ten buvo parašyta, kad reikia susitelkti, o jei taip nepadarysi, tai ir nesiseks..
  Kalbant apie 2012m., tikrai nudžiugino, nes tiek planų turiu, kuriuos noriu įgyvendinti ir tikiuosi, kad tikrai juos įgyvendinsiu. Nes kaip ir rašė 'jei tik ko nors užsinorėsite ir apie tai intensyviai galvosite, bei truputį padirbėsite ties savo noro įgyvendinimu, neabejotinai pasieksite laimėjimą'.

  Gerų ateinančių kitų metų ! (:

  AtsakytiPanaikinti
 11. Skaitau, kad daugeliui "jautukų" ne itin gerais metais įvardija 2011-uosius. Daugelis komentarų atitinka ir mano nesėkmes: skyrybos, sunkus dvasinis laikotarpis po jų. Ką pakeisim 2012, ogi nieko tik datą rašysime kitą, laikas pamažu glostys kraujuojančias žaizdas, darbai suksis įprastu ritmu ir kaip visada sulauksim staigmenų-gerų ir liūdnų akimirkų iš ko ir susideda visas žmogaus gyvenimas. Na o horoskopas kartais pasako ir teisybę, bet tikrai ne visada. Kiekvienas esam savo laimės kalvis, svarbu neskaudinti vieniems kitų, o kas skaudina mus, nuo tų nusigręžkime ir nelinkėkime jiems blogo, gyvenimas atlygina už visus gerus ir negerus darbus, taip kad visiems linkiu kuo geriausių ateinančių metų, šypsokimės, net ir kai labai skauda.

  Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 12. man sie metai taip pat buvo tragiski!

  AtsakytiPanaikinti
 13. ...pritariu cia daugumai rasiusiu kad 2011m tikrai buvo patys baisiausi,tikuosi kad ateinantys nebebus tokie ,kaip cia rasoma kad viskas tiesiog bus ko panoresi, bet manau reikia tiket svajot ir laukt stebuklu...

  AtsakytiPanaikinti
 14. 2011 m.buvo bjaurūs, jie dar nesibaigė. Ar tikrai 2012 m. atneš ką nors gero, pažiūrėsim

  AtsakytiPanaikinti
 15. Na dziaugiuosi kad jautukams tokie pranasaujami gan puikus 2012. dabar skaitau jusu komentarus ir galvoju kad labai daug jus cia visi patyrete skirybu,taip pat galvoju kokius as patyriau... ir pagalvojus supratau kad juk praradau artima zmogu, geriausia drauge, nors ir tenka mums dirbti bendram kolektyve, bet nei kiek nebendraujam... del to balandzio men labai isgyvenau, buvo sunku vel atsistoti ant koju, su ja draugavome 15 metu.. na bet tenka dziaugtis gerai pranasaujamais 2012, tiek daug turiu nuveikti per juos kad net gera skaityti jog daug kas seksis. visiems puikiu 2012.ir stenkimes igyvendinti tai ko troskome.

  AtsakytiPanaikinti
 16. skaitau atsiliepimus ir net keista darosi, man irgi sie metai buvo tragiski, skyrybos....
  Nejaugi tiek daug jauciu siais metais issiskyre?

  AtsakytiPanaikinti
 17. o man tai atrodo tik tiek kad parašyta,nes pareitų metų horoskopas visiškai neatitiko.Aš jau netikiu.

  AtsakytiPanaikinti
 18. O man 2011 metai sunkus buvo, kaip ir kitiems cia rasiusiems... Reikia tiketis, kad ateinantys bus geresni.

  AtsakytiPanaikinti
 19. na labai tikiuosi,nes yra tokiu prognoziu kitiems metams,kurios jei isipildys bus pats geriausias laikas,o sitie metai buvo varginantys,nuobodus dvasine prasme.Netikes zuikis .:)

  AtsakytiPanaikinti
 20. Mielieji, juk reikia kazkam uzsidirbti ir is horoskopu sudarymo, zodiako zenklu tik 12, o kiek zmoniu po atitinkamais zenklais gimusiu, o ho ho, na tai vienam is tukstancio gal ir pataiko atspeti, o kitiems lieka tik seile nuryti ir isikibus eiti tolyn....

  Geru ateinanciu,net jei ir nesiseka,( pvz.kaip man - irgi esu po jaucio zenklu gimusi) nes visada yra riba, po kurios blogiau nebebuna,padetis normalizuojasi, tad aukstyn nosis - viskas bus gerai:)

  AtsakytiPanaikinti
 21. 2011m. blogiausi kiek atsimenu. Tiek skausmo,nevilties,melo,streso ir dar daug visko nesu patyrus.

  AtsakytiPanaikinti
 22. ir man skyrybos, as irgi jautis, labai keista 11 metu horoskopas buvo ne toks jau ir blogas, taciau daug jautuku issiskyrusiu, iskaudintu..

  AtsakytiPanaikinti
 23. Kas idomiausia, jog dauguma jautuku isgyveno skirybas, tame tarpe ir as. Tik jos oficialiai neisprendziamos. Manu dar daug kainuos nervu.Tat apie kokius gerus metus gaiu galvoti, o juolab tiketi? Kantrybes sau ir kitems!

  AtsakytiPanaikinti
 24. na ir man buvo skyrybos 2011 metais. zinoma isgyvenau, bet mums jauciams negalima sustoti ir dar blogiau gailetis. balandzio menesi nusprendziau visiskai pakeisti nusistovejusi gyvenima, nes jauciau, kad priejau lieptelio gala. juk sakoma kur pabaiga ten yra ir pradzia. taip kad mielieji jautukai nenukabinkime nosies, mes turim auksine kantrybe ir istverme, kuri velai mus apdovanoja. tikiuosi 2012 metais mums pasiseks.

  AtsakytiPanaikinti
 25. man patinka pasakymas: "jei atsitiko kas nors blogo, žinok, kad gali būti dar blogiau". Taip ir juda žmonės į priekį. Galų gale, jei viskas einasi gerai... taigi nuobodybė :)

  AtsakytiPanaikinti
 26. man taip pat iki skyrybu,vyras tik keicia savo k....s ir dar atejas pasakoja man viska,greiciau baigtus sie metai

  AtsakytiPanaikinti
 27. Man sie metai buvo labai laimingi ir energingi, taciau paskutiniai menesiai nuo spalio kiekviena diena nesekme, netektis, saves nesupratimas, tiesiog labai daug nelaimiu ismuso is veziu... Tikiuosi kiti metai bus geresni :)

  AtsakytiPanaikinti
 28. Ir man sie metai buvo nekokie...skyrybos

  AtsakytiPanaikinti
 29. as jautuke ir as siemet apsisprendziau del skyrybu ir buvo labai sunkus metai, labai daug skausmo, asaru ir .t.t Bet sie metai ir leido suprasti ko noriu toliau is gyvenimo...kaip sakant uzgrudino mane, atradau save is naujo, labai pasikeiciau...Tikiuos sie metai bus geresni...

  AtsakytiPanaikinti
 30. Kazkada, pries 6 metus per TV sake, kad Jauciu laukia 7 nesekmiu metai... Sie metai, buvo tragiski, ziuarus ir siaip stebiuosi, kaip juos dar istveriau... Ir paskaicius siu metu horoskopa galvojau, kad bus geriau, bet pasirodo, net nezada but! O kada bus geriau? Kada tos zvaigzdes ir Jautukams, ka nors geresnio pametes???...

  AtsakytiPanaikinti
 31. Man taip pat 2011 metai kosmariski, nors rase kad bus geri.Stebiuosi savo kantrybe ir laukiu pagerejimo, nes sunku taip, kad nebesinori nieko...

  AtsakytiPanaikinti
 32. Skyrybos,prarastas darbas,vagyste namuose,apgavyste....argi gali but blogiau? tai manau 2012 tikrai kazkiek bus geresni!

  AtsakytiPanaikinti
 33. 2011m pradzioje viskas klostesi gerai.vasaros vasara issiskyriau,buvo labai sunku ir skaudu,dabar vel esam kartu,gal kad abu jauciai:)

  AtsakytiPanaikinti
 34. Nemažai jautukų patyrė skyrybas, ne išimtis ir aš, tik teko išsiskirti (atsisveikinti) su labai brangiu žmogumi, nebebendrauju su giminaite, kuri gyvena toje pačioje vietovėje, nesutarimai su seserim, apie kurią nebenoriu nieko girdėti.... Finansiniai reikalai irgi groja romansus, nes neplanuotai teko pakeisti viso namo vamzdyną... Su vyru santykiai tokie, kad žiūri į jį ir supranti, kad niekas tavęs nebesieja, o vis dažniau atsiranda neapykanta...
  Bet mes gi JAUČIAI ir mes ,taip lengvai nepasiduodam :) Tos negandos praeina ir vis tiek pas mus išaušta nauja puiki diena... Linkiu , kad jums visiems išauštų ne tik diena, bet ir vienas už kitą geresni metai :)

  AtsakytiPanaikinti
 35. man rase 2011 drbingi atnes daug pelno,o buvau tokia tingi,nu neatsimenu pries kiek metu jauciau toki tinguma imtis darbo,man atrodo kad tas horoskopas metus apsiriko,tai sitie bus veiklus ir darbingi

  AtsakytiPanaikinti
 36. anonimiskas rase...na galvojau kad man vienai buvo sunku siais metais,bet paskaicius komentarus paaiskejo kad daugumai jautuku jie buvo baisus.pirmiausia neistikimybe ,neviltis ,liga visiskai pakirto mane.laukiu kada baigsis sie bjaurus metai...2011mgruodis7d.

  AtsakytiPanaikinti
 37. pasirodo ne man vienam metai buvo prastoki...

  AtsakytiPanaikinti
 38. man 2011m buvo tokie kaip ir zadejo.net baisoka darosi,kad taip gali buti.:-)

  AtsakytiPanaikinti
 39. 2011 buvo ziaurus, bet kaip matau ne man vienai, jie tokie tragiski... Tikiuosi kiti metai bus geresni jauciams.. :)

  AtsakytiPanaikinti
 40. Man 2011m. buvo labai jau pilni kraštutinumų. Tiek gerąja prasme, tiek blogąja. Prisidedu prie išsiskyrusiųjų jautukų. Nors išsiskyriau ne 2011 m., pasekmes jaučiu iki šiol...
  Tikiuosi 2012 m. geresnių. Tokių metų linkiu visiems.

  AtsakytiPanaikinti
 41. As apakus nejaugi mes visos jautukes istverem tos tokius ziarius metus? Isdavystes, darbo praradima, tinguma, sumaisti.. Viskas ir man taip buvo, nzn kaipvisa tai galejau istverti.. As tikiu, kad jauciai lb stiprus ir gali viska istverti, ko negaliu pasakyti apie kitus zenklus! Stiprybes mergaite! Jug mes galim!

  AtsakytiPanaikinti
 42. Na man jaučiui 2011 m.,vienos nesekmės buvo,depresija,turto praradimai,verslo nuosmukiai,skolos,nesutarimai-pykčiai ir pan.,tikiuosi,kad 2012 bus geresni,visiems jautukams dar daugiau stiprybės,laikykimės toliau-nepasiduokim,nors ir kas bebūtų.

  AtsakytiPanaikinti
 43. Man 2011 asmeniškai atnešė daugybę pasikeitimų - pasikeičiau aš pati, sutikau naujų nuostabių žmonių. Sunkumų buvo, žinoma, bet 2011-ieji man įsiminė kaip nuostabus ir įdomus periodas. Tikrai. Permąsčius viską - ohoo.. Tikiuosi, kad 2012 labai neapvils!

  AtsakytiPanaikinti
 44. Pastumeta komentaru, perskaiciau 11-uju horoskopa ir tik dbr supratau, kad tai ivyko su manim... kalbant apie zvelgima savo vidun ir angeliska apsauga, net kvapa uzeme supratus, kad as tai padariau: isiklausiau i save, savo norus ir pirma karta prisipazinau pati sau, kad gyvenau is inercijos vyrui, vaikams, namams...visi buvo priprate, kad man bus gerai bet kaip, kad as neziuredama saves, padarysiu viska, kas imanoma ir net nelabai... pasakiau garsiai, pirmiausia, pati sau, kad vyro nemyliu, o ir jis, manau,manes ne...kad gyvenu tik prisiversdama suktis... apie ji,musu buiti, rupintis didesniu uzdarbiu seimai, o dusioje tuscia...tik pareiga...atrodytu, ir amzius ne tas, kad tai rupetu, ir vaikai jau suauge, ir jokio kito vyro neturiu, bet vidum supratau, kad viso sito daugiau nenoriu nest savyje...noriu jaustis reikalinga, bet ir mylima, noriu, kad sirdis apsiverstu, pamacius savo zmogu...dabar taip nera...ir supratau, kad jei ir toliau nieko nekeisiu, tai taip ir liksiu amzinam isale...pirmai pradziai, pasakiau saviems, kad duosiu tiek, kiek pati is ju gaunu...vyrui, kad man sunku su juo ir kas man jo elgesy nepatinka ir, kad jei sutiksiu savo kely zmogu, su kuriuo jausiuosi pakyleta, jo nepaliksiu pakelej...dbr laukiu vyro apmastymu ir likimo posukiu...islaisvinau savo vidu, bet nejauciu jokio tustumo ar baimes...taigi, manau pasielgiau teisingai... tikiuosi, kad viskas bus taip, kaip turi buti, o kaip turi buti dar nezinau, tik zinau, kad nebus taip, kaip buvo visus tuos 25 metus...linkiu visiems atrast kazka, ko labiausiai reikia...

  AtsakytiPanaikinti
 45. Na ka galiu pasakyti ir man sie metai buvo davasiniu aspektu nekokie... ismimylet, o gal net pradet santykius vasario men. teko, teko ir skirtis ir taikytis ir balansuot tarp dvieju zmoniu.. rinktis tarp juodo ir balto.. tai va padriau isvada kaip prabego sitie metai taip ir nesupratau.. viskas lyg per ruka, tik jutiminiai inkstinkatai ijungti tebuvo, skauda verkiu, gera sypsausi.. viskas uzliejo kaip didele banga.. ir dingo kaip atoslugis ir gryzo atgal i savo vietas kaip ir nebuvo pasikeite..manyciau kad dar ir psichologo bagalbos reiktu, nes dabar jauciuosi kaip darzove.. tiek gerai kad galiu dziauktis liekna talija, nes svorio numeciau, na ir darbas lyg ir neblogai sekasi.. tai tokia butu mano praeitu metu apzvalga.. gal ir pakartociau siuos metus, jei kas bent truputeli suletntu tempa ir leistu pasidziuagti tuo ko nebeturiu.. Geru nauju metu! tikekimes jie nusiseks :)

  AtsakytiPanaikinti
 46. Kas cia darosi? Ziuriu ne tik man 2011 buvo ziaurus metai.... Ir kiek kalbejau su draugais,daugelui tai buvo lb sunkus ir net skausmingi metai.... Tikekimes 2012 bus nepalyginamai geresni! To visoms jautukems ir linkiu! :)

  AtsakytiPanaikinti
 47. Tikrai buvo sunkus metai,tiesiog blogai viskas sekesi,stengiausi ramiai islaukti,kada viskas pasikeisti turetu,visi metai kaip uzkereti.Perskaicius 2012m-tikrai pakele nuotaika,labai tikiuosi,kad jautukus lydes sekme,ko ir linkiu.

  AtsakytiPanaikinti
 48. dar tokiu prastu metu kaip 2011 tai neturejau... vien nesekmes traumos ir nuopoliai...

  AtsakytiPanaikinti
 49. Na 2011 Jautukams buvo pranasauti lyg ir geri, na bent jau man Jautukui tai sakyciau buvo ganetinai geri, negaliu skustis, manau bus ir 2012meteliai geri tikiu netgi kad bus geresni. Linksmu visiems svenciu ir te visos svajones pildosi ne tik Jauciams bet ir kitiems zodiako zenklams....

  AtsakytiPanaikinti
 50. As taip pat turejau skyrybas,bet labai lauktas,nes gyvenau pragare. Sutikau nuostabu zmogu,susituokem,laukiames vaikelio,vasara turesim seimos pagausejimo :)Ir tikrai sie metai buvo pokyciu metai i geraja puse :) linkiu visiems sekmingu metu :)

  AtsakytiPanaikinti
 51. metai bus geri tie kai kubiliaus seime nebus tada laimingi visi bus :)

  AtsakytiPanaikinti
 52. Mes kaip mazi vaikai dar kartais pasakomis tikime.Esu liudna ziopliuke,nors jau ir amziaus uztenka ir gyvenimo prabego nemazai,o vis tikiu,kad yra stebuklu,o kai jais tiki jie ir ivyksta.Daug minciu........dziaugsmas,meile,liudesys,nusivilimas,nuoskaudos vaiksto siuose komentaruose.Tai nuostabu.Kiekvienas is musu turime tai ka norime ir ne tiesa,kad negalima nieko pakeisti.Mes viska darome patys savo noru...na o horoskopai tai pasaka kuri Tave pastato krizkeleje ir leidzia rinktis kuriuo keliu pasukti.......perspeja,kad galima ir taip ir kitaip gyventi.Taigi mielieji,zinau,kad viska galiu tik pati,o metai .....metai visada nuostabus,reikia tik panoreti ka nors keisti,rizikuoti ir dziaugtis kiekviena akimirka.Ne todel,kad metai vejasi.Todel,kad Tau gera,nes Tu myli!!!!!!Nuostabiu artejanciu Naujuju Metu!!!!

  AtsakytiPanaikinti
 53. 2011m.košmariški metai.su vyru tiesiogiai neišsiskyriau, tiesiog taip atsitiko, kad jis turėjo išvykti 7mėn.mečiau darbą.ko nesiimu tas nesiseka.jaučiuosi vieniša, daug nebaigtų reikalų, priimti neracionalūs sprendimai, dėl kurių tenka gailėtis.o dabar kai paskaitau sekančių metų prognozę, tai optimistiškai nenuteikia.....

  AtsakytiPanaikinti
 54. opa... prarastos meiles, prarastas darbas, emigracija. nesiseke nei nauju normaliu darbu susirasti, nei normaliu zmoniu aplinka save susiburti. alkoholis narkotikai ir desertui infarkatas 26 metu vyriokui, ot meteliai... na bent jau planu pribrandinta... jei 2010 pasaulis priklause man, tai 2011tais as pats sau nepriklausiau, visiskai likimas numete...

  AtsakytiPanaikinti
 55. man irgi tas pats, gyvenimas peilio asmenimis, skyrybu kvapas, ziaurus metai ir 2012 ne ka geresni. bjauresnes nuotaikos turbut nebuvo per sventes.

  AtsakytiPanaikinti
 56. Pagyvensime pamatysime:)

  AtsakytiPanaikinti
 57. Pas mane irgi viksta skirybu procesas, net nusikele i 2012metus.Nezinau kotiketis

  AtsakytiPanaikinti
 58. 2011 metai buvo tragiski, belieka tyketis ir buti optimistais, kad sis gera zadantis hroskopas mus nuteigs tik i geraja puse, kantrybes jums jautukai nors ir taip mes jos turime i valias

  AtsakytiPanaikinti
 59. labai tikiuosi, kad viskas ir bus kaip parasyta ;) bet manau, kad bus! tikiu tuo

  AtsakytiPanaikinti
 60. Manyciau jai sie Metai tokie geri,tai gal galesiu susirasti, antra puse! Ar nors Buti Su tuo zmogumi kuri jau Myliu labai ilgai :)*

  AtsakytiPanaikinti
 61. 2011 buvo nelengvi bet ir 2012 pradzia bus panasi. Na o siaip tai man horoskopai pildosi... nezinau gal delto kad jeis tikiu.
  sekmes visiems Jauciams... ir laukim Rugpjucio :)

  AtsakytiPanaikinti
 62. na zinokit skaitau ir netikiu pas mane irgi 2011 iki skirybu daejo nors ir 13 metu pragyvenom bet prasidejo2012 tikekimes sekmes

  AtsakytiPanaikinti
 63. Na ka as galiu kaip jautuke pasakyt...nekokie 2011m.ir man buvo,na skyrybu nebuvo kaip daugeliui,nes tas etapas praeitas pries 4m,bet nesekmeliu buvo siokiu tokiu,tikiuosi,kad 2012m bus geresni,esu tvirtai tuo isitikinusi:]linkiu visiems jautukams laimes,meiles,didelio tikejimo savo sekme

  AtsakytiPanaikinti
 64. prie skyrybu ir as prisidedu, kazkas jauciu nemylejo 2011 metais, bet labai tikiu ir viliuosi, kad bus patys geriausia metai 2012 !!! visiems linkiu neprarasti tikejimo ir dideles stiprybes, viskas bus super !!! :)

  AtsakytiPanaikinti
 65. Pasirodo ir aš ne išimtis, 11metai buvo siaubingi... Nerandu savęs, kažkoks nuolatinis chaosas, pyktis, nesupratimas savęs, savo norų, irzlumas, meilė mainosi į prisirišimą ar buvimą tam, kad kai reikia pasišildau.. Begalinė kantrybė žmogui su kuriuo 3 metai prabėgę.. o meilės nebėra (bet iš jo pusės) - bet ir skirtis kažkas neleidžia, lyg bijočiau nutraukti tą paskutinį likusį siūlą... Bijau vienatvės... Nebežinau, kaip gydyti save. Kad jausčiausi bent kiek geriau. Taigi tikėkimės kad 12ieji bus tikrai geresni:) Liunkiu Jums jautukai gerų metų!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. panasus ir man metai buvo... sekmes siemet!:)

   Panaikinti
 66. Man buvo normalus 2011 metai. Emiau kas buvo siuloma, naudojausi progomis ir del nieko nesigailiu. Nei skyrybu, nei dideliu praradimu nepatyriau.

  AtsakytiPanaikinti
 67. Man 2011m pradzioj buvo viskas labai gerai, o jau metu pabaigoj ir 2012 pradzioi tai visiskai nesiseka...ir darba praradau ir mergyna...

  AtsakytiPanaikinti
 68. Na man 2011 neblogi buvo.bet 2012 pirmi du men.kolkas tikrai sunkus,esu be darbo,ziuresim,kaip bus pavasari:DDDDDD

  AtsakytiPanaikinti
 69. Sveiki, skaitau ir ir kraupu darosi... bet kartu ir truputėlį geriau, nes žinau kad aš nevienas kuriam taip blogai... nesupratau savęs dariau..... mergina išskrido į Jav..... trims metams.. išsiskyrėme... visur nesisekė... užplūdo depresija, totali vienatvė... planavom su mergina susitikti šią vasarą.. tačiau jai finansai neleidžia.... bet perskaitęs 2012m. horoskopą atrodo kad būtent tada kai Ji turėtų grįžti aš ir būsiu laimingiausias :))) Visiem jautukam ir jautukėm STIPRYBĖS KANTRYBĖS IR SĖKMĖS :))) ;***

  AtsakytiPanaikinti
 70. 2011 ir man buvo košmariški... ir dabar dar tas košmaras tęsiasi :( 2012 metų horoskopas tiek daug gero žadantis... taip norisi tuo tikėti...

  AtsakytiPanaikinti
 71. Kaip pirštu į akį. Pirmieji du šių metų mėnesiai buvo be galo sunkūs: daug darbų, mažai jėgų, nėra nuotaikos, o dar artimų žmonių išdavystės... Tikiuosi, kad pavasarį, kaip pranašaujama, viskas pasikeis į gerą ir pradės sektis, nes vasarą laikau brandos egzaminus, o ten sėkmės labai reikia :))).

  AtsakytiPanaikinti
 72. Sveikuciai,reikia dziaugtis gyvenimu kad ir koks Jis bebutu jis tik vienas,vienintelis ir nepakartojamas banalus zodziai bet jie tokie tikri,dziaukis rytu kad ir nemegsti anksti keltis,dziaukis viskuo nes tai kazkada baigsis ne tam gyvename kad inkstume nera tam laiko,tad dziaukites ir mylekite gyvenima ir metai tikrai bus geri

  AtsakytiPanaikinti
 73. nu istikruju man pirmi du menesiai ir buvo kosmariski,sunkus sausis ir vasaris

  AtsakytiPanaikinti
 74. Jau rasiau,kad be darbo buvau,bet tikrai labai stengiausi ir tikejausi ir gavau darba puikiame kolektyve:)) Labai dziaugiuosi,tikiuosi kad vasara dar daugiau sekmes atnes(su pastangom aisku)

  AtsakytiPanaikinti
 75. Aš vis dar riedu į pakalnę... viliuosi, jog vasarą pradėsiu kilti į kalną :)

  AtsakytiPanaikinti
 76. 2012-ųjų pradžia-klaikus praėjusių metų tęsinys. O tas daug žadantis pavasaris "pražydo" man skyrybomis. Jaučiuosi beviltiškai,neturiu nei jėgų ,nei noro ko nors imtis. Neišneša galva,kaip viską sudėliot į vietas.

  AtsakytiPanaikinti
 77. Sudinesniu metu dar nebuvo nx

  AtsakytiPanaikinti
 78. 11 išsiskyriau, šiemet trykštu gera nuotaika ir optimizmu, po 5 metų sakau drąsiai, geresniu metų su skirybom nėra buvę :)žuvo pirmoji meilė, kur buvo tik susižavėjimas, grįžau į tėvynę iš užsienio, kur kankinaus... man gerai, jei nematot gerų pusių tai pergalvokit :) jaučiai užsispyrę ir pasiekia savo :) :P

  AtsakytiPanaikinti
 79. man taip pat šie metai kolkas klostosi košmariškai.. nežinau kur čia ta žadėta sėkmė...

  AtsakytiPanaikinti
 80. susiradau pora vasara . as tikiu horoskopu

  AtsakytiPanaikinti
 81. nors metai dar nesibaige, bet daugmaz atitinka prognozes ;) tas pats buvo ir su 2011 metu pranasystem

  AtsakytiPanaikinti
 82. Jau kaip "prašovė" pro šalį astrologai :D Gerai, kad mes - jaučiai iš prigimties linksmi ir ilgai pykti nemokame :D Skaitysime 2013 metų horoskopą ir lauksime stebuklų :D

  AtsakytiPanaikinti