2012 metų Avino horoskopas

Avino horoskopas 2012-iesiems metams
Ar tu jau žiniai, ką žvaigždės žada AVINAMS 2012 metais?
Jei norite žinoti, koks gi bus Jūsų gyvenimas ateinančiais metais, kas nutiks su ilgalaikiais santykiais ir kokie gi iššūkiai laukia profesinėje veikloje, skaitykite ir sužinosite atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus.


2012 metų apžvalga Avinui

Avinas, ištvėręs 2011-uosius ir vadovavęsis filosofija "viskas, kas vyksta, – tik į gera", 2012-aisiais gali atsikvėpti ir drąsiai žengti pirmyn, nes šie metai žada visapusišką sėkmę.

Tikėtina, kad 2012-ųjų metų pačioje pradžioje Avino dėmesys greitai atitols nuo žaidimų (poilsio ar pramogų) ir koncentruosis į darbą, netgi į labai sunkų darbas. Būtent po sausio mėn. 10-osios dienos 2012-aisiais metais, bus sunku įkalbėti visus Avinus kam nors kitam. Visas Avinų dėmesys bus sukoncentruotas ties profesine veiklą. Šiame periode Jūs galėsite lengvai pasiekti savo tikslus, todėl bus verta visą savo laiką ir energiją skirti darbui, o visa kita atidėti velesniam laikui.

2012 metais, kovo mėnesį Avinui patartina pradėti labiau rūpintis savo sveikata ir išvaizda, nes tai daryti Jums labai seksis.

Saulės užtemimas 2012 metų gegužės mėn. pradžioje bus įsimintinas Avinams, kurie dar vis bus vieniši, kadangi tai sėkmę žadantis astralinis ženklas, galimai žymintis naujų ir sėkmingų santykių pradžią. Privalote būti plačiai pravėrę akis, kadangi po gegužės 10 d. bus pats tinkamiausias metas pamatyti ir atrasti žmogų, kuris jau seniai negali užgniaužti jausmų Jums. Taip pat šis užtemimas žada sėkmingą periodą ir tiems Avinams, kurie ankšiau surado antrąją pusę, tačiau ne visada jaučiasi įvertinti mylimo žmogaus. Šis metas atneš darną ir šilumą į kiekvieno Avino šeimą.

2012-ųjų metų vasara bus visiškai priešinga nei pirmoji metų pusė. Iki rugpjūčio Jūs megausitės laisve, kelionėmis ir naujais potyriais. Būtinai laikykite šalia savo pasą, o lagaminą visada paruoštą kelionei. Su rugpjūčio pilnatimi gausite galybę šansų pradėti naują hobį, keisti veiklą, susipažinti su naujais žmonėmis - tuo metu nebus laiko nuobodžiauti, visa tai suteiks daug džiaugsmo ir leis megautis gyvenimu. Būtent nauja pažintis arba nauja veikla, tikėtina, bus tai, ko ieškojote, ilgai laukėte, ir galiausiai atradote.

Iki pat rudens džiaugsitės laisve, tačiau tai tik laikina būsena. Labai tikėtina, kad jau rudenį 2012-aisias Jūs pradėsite intensyviai galvoti apie naują ir didelį posūkį profesinėje veikloje. Taip pat nuo spalio mėn. vidurio Jūsų gali laukti pokyčiai santykiuose su antrąja puse. Vienas iš šių pokyčių, galbūt net abu vienu metu, tikrai nenuvils Jūsų ir tų, kurie bus kartu su Jumis.

Prieš pat 2012 metų pabaigoje skirsite laiką atostogoms, kurios atneš gausybę nuostabių akimirkų ir leis užbaigti metus taip kaip ir pradėjote - žaismingai ir be didesnių rupesčių. Tačiau iškart po švenčių teks grįžti prie mokslų, darbų, verslo ir toliau kilti aukštyn profesinėje veikloje.

Kitų zodiako ženklų horoskopai 2012-iems metams.


127 komentarai:

 1. Nors kartą geros prognozės avinui, labai džiaugčiausi kad tai būtų tiesa.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Seip netikiu horoskopais,bet taip pat juos skaitau. Ir isties niekada avinam nieko gero,ir kaip bebutu,tai tiesa. Is asmenines patirties,sie 2011metai buvo tiesiog kosmariski,taip,kad tikiuos,kad 2012 bus priesingybe jiems ir isties bus taip kaip prognozuojama. Sekmes visiems avinams :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Taip, tai labai geros prognozes!!! As tikiu, kad taip viskas ir bus, nes as paskutinius keturis metus gyvenu lygiai taip kaip parasyta horoskopuose. Buvo laikai kai jais netykejau o dabar kuo toliau tuo labjau tikiu. Labai noriu tyketi, kad ir sios prognozes issipildys. Juolab, kad jos tokios geros.

  AtsakytiPanaikinti
 4. man labai patiko sitos pranasytes. O ir tikrai sie met gyvenau pagal taisykle "viskas, kas vyksta, – tik į gera", ne karta tai sau kartojau :) Na ka, avineliai, triumfuosim savo metais :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. 2010 buvo kosmariski ..2011 dar baisesni....visos viltys sudetos i 2012..

  AtsakytiPanaikinti
 6. JO, šie metai tikras košmaras, tikiuosi geresnių metu... atitikimu labai daug, nejaugi, tos žvaigždės mus valdo, o mes negalime joms pasipriešinti :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. man 2011 nebuvo tokie jau blogi, dirbau, bapkes taupesi sekmingai, seimoj ciki piki, nu bet jeigu kiti metai bus geresni tai man prasidejo geresnis gyvenimas:) nenusiminkit juk ne visiem vienodai, bet ateis pas visus tuos geros dienos;)

  AtsakytiPanaikinti
 8. lauksiu gegužės pradžios :)na jei tai tiesa ka žada, pradėsiu tikėti HOROSKOPAIS :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Tikiuosi ir laukiu, kad sios pranasystes issipildys, paskutiniai 4 metai labai isvargino.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Skaitau visu avinuku komentarus, ir esu apakus, kad visiem metai buvo panasus, - as ne isimtis. Praeje metai isvargino, bet sitas horoskopas pakele nuotaika nuo pacio ryto! Visiem avinukam sekmes!!!

  AtsakytiPanaikinti
 11. tikekimes, kad taip ir bus, kad viskas tik i gera... jei taip, tai negaliu sulaukt kada galesiu atsikvept ir pasakyt PAGALIAU....

  AtsakytiPanaikinti
 12. Nes visi sie metai, kiek be darytm , kiek besistengtum, vis atsitrenki i siena......

  AtsakytiPanaikinti
 13. Pagaliau avinams geros prognozes, nes ir man trys paskutiniai metai buvo klaikus.Tai pirmyn i 2012!!!!

  AtsakytiPanaikinti
 14. Labai pozityviai nuteike! Net akys ant kaktos issoko kai perskaiciau "viskas kas vyksta - vyksta i gera" juk tai mano moto kuriuo is tikruju siuos metus vadovavujuosi. Na ka 2012metai bus kogero patys svarbiausi mano gyvenime, tad tokios prognozes nuteikia labai teigiamai. Tebunie viskas issipildo :)) Laikykites avinai! :)

  AtsakytiPanaikinti
 15. Mes avinai esame optimistai! Jei ne mums - kam dar tiketi horoskopais, ypatingai, jei jis zada tokius nuostabius dalykus! Beje man ne viseni metai nebuvo ant tiek dramatiski, kaip kai kurie raso. Kiekvienais metais buna visko potruputi. As dydziuojuosi savo zenklu ir myliu visus avinus! Jie to nusipelne! :)Buckis! :)
  Ateikite pas mane sportuoti! :) As jusu lauksiu! info@klubastikjums.lt

  AtsakytiPanaikinti
 16. na sie metai man buvo net nezinau kaip pasakyti...tragiski,dramatiski...vadovavausi moto visa kas vyksta,tik i gera.tai mane palaike.duok dieve kad ateinantys metai butu tokie kokius pranasauja.nes jau pavargau nuo visko.tiesiog 2011m buvo per daug skaudus.

  AtsakytiPanaikinti
 17. Tikra tiesa,kad avinai yra optimistai.Perskaičius komentarus pamaciau,kad ir kitiems avinams 2011 metai tikras košmaras...Nors kartą labai geros prognozes ir mums,tikekimės kad taip ir bus,jau taip noris kazko gero ir grazaus,pagaliau biski ramybės...Tikekimes,kad išsipildys,mes to labai laukiam

  AtsakytiPanaikinti
 18. Visada viltis tik ir palaiko.Tikėkime nors horoskopais-labai laukiu savo didžiausios svajonės išsipildymo.Dabar dar labiau TIKĖSIU IR LAUKSIU.Tikrai bus.Sėkmės visiems avinukams ir jų šeimoms!

  AtsakytiPanaikinti
 19. Nu niekada netikedavau horoskopais bet kaip sake kad bus 2011 S is didziosios raides taip ir nutiko viskas kas blogiausiai ivyko per tuos 2011 dabar net nuotaikos pakilo paskaicius 2012 jau pradet guvent galima :)

  AtsakytiPanaikinti
 20. Paskaicius komentarus net sypsena veide atsirado, taip tikekimes, kad ateinantys metai bus tikrai geresni, brukstelkite kai isibeges kiti metai ar atitiks geros prognozes :)nes man tai sitie metai kaip ir buvo zadeta irgi tikrai ne kokie, net dziaugiuosi, kad jau jie eina i pabaiga, nes jau belieka tik tiketi gerom prognozem. laikykites avinukai :)

  AtsakytiPanaikinti
 21. ir man 2011 buvo tragiski,lb blogi metai,be darbo,be lt,su gausybe barniu seimoje...lb tikiuosi,kad si prognoze issipildys,kad tikrai viskas pasikeis,nes tikrai nesedejau ranku sudejus,bet viskas slydo...

  AtsakytiPanaikinti
 22. Mielieji mano avineliai - likimo ir horoskopo draugai, as irgi AVINAS ir man patinka musu zenklas, bet kaip ir daugeliui jusu, 2011 buvo TIESIOG SIAUBINGI,o ir paskutiniai 4 metai nuo 2008 ne ka geresni. Perskaiciau jusu visu atsiliepimus ir tikrai norisi tiketi, kad PAGALIAU isaus ir musu diena, t.y. metai, kai galesime atsikvepti ir dziaugtis gyvneimu. Nes KIEK GI GALIMA SITAIP, po velniu!!!! Sekems visiems Avinams, o taip pat ir kitiems zenklams, nepriklausomai nuo to, tiki jie horoskopais ar ne...

  AtsakytiPanaikinti
 23. Pirmą kartą paskaičiau horoskopą - patiko prognozės, bet sunku patikėt, kad gali būti taip gerai!O komentarai tikrai įkvėpė, kiek nustebau, kad mes visi avinėliai šiek tiek nuskriausti buvom ir ne vienus metus."viskas, kas vyksta, – tik į gera" šis kredo neleido palūžti ir kiekvieną kart suteikė vis didesnės jėgos, kad bus viskas gerai ir išauš TA diena, nes aš (ir visi avinėliai) JOS VERTA! :)

  AtsakytiPanaikinti
 24. na as horoskopais visuomet tikejau,bet paskaiciau komentarus ir visi uzsimena apie 4 blogus metus,pradejau prisiminti kokie man sunkus tie 4 metai buvo....bet mano optimizmas,manes niekuomet nepaliko :)sekmingu ateinanciu 2012-uju Avinukai :)

  AtsakytiPanaikinti
 25. viskas kas vyksta tik i gera.pirmyn Avinai.

  AtsakytiPanaikinti
 26. Laukiu nesulaukiu 2012 metu!:) Kaip ir daugeliui avinukų, šie metai buvo nelabai kokie..Daryk ką tik nori..kaip į sieną, visai beprasmės...

  AtsakytiPanaikinti
 27. Labas visiems avinukams, nenusiminkite jug mes esame stiprus, optimistai. pagaliau ir mums nusisypsos sekme.jug esame to verti.visiems sekmes.

  AtsakytiPanaikinti
 28. Paskutiniai 4 metai tikrai buvo siaubingi...Jau atrodydavo,kad viskas lyg ir į gerą pakrypsta ir vėl viskas subyra. 2011 tai išvis košmaras, pradedant problemomis su mokslais, baigiant sudaužyta širdimi. Lauksiu gegužės, avinukai irgi juk gali būti mylimi :D

  AtsakytiPanaikinti
 29. Aš taip pat netikiu horoskopais. Bet šiais metais kai nelaimingo atsitikimo metu patyriau traumą, tai taip laikiau 2011 metų pabaigos su viltimi, kad 2012 metai bus geresni. Vis galvojau, juk negali iš eilės antrus metus taip nesisekti. Todėl ir aš prisidedu prie visų Avinų ir noriu pasakyti tikėkime viltimi ir geresne ateitimi, nes mes nusipelnėme gyventi geriau!

  AtsakytiPanaikinti
 30. as irgi labai pavargau tuos 2011, reikejo tiek kovos...

  AtsakytiPanaikinti
 31. Neįtikėtina, man 2011 irgi buvo nekokie ir taip dažnai sau kartodavau, kad viskas kas vyksta tk į gera ...

  AtsakytiPanaikinti
 32. Kai perskaičiau visus komentarus kokie metai buvo avinams, tai atrodo, kad skaičiau savo gyvenimą. Tokių košmariškų metų nebuvo iš mano 50 metų. Laidotuvės vyro, mažinimas etatų, ir dar visokių nesamonių. Dieve apsaugok visus avinus nuo tokių ateimamčių ir duok giliau įkvėpti.Sekmės mums visiems avinams.Gal ir į mūsų kiemą pasibels pasiklydus sekmė.

  AtsakytiPanaikinti
 33. NEŽINAU AR TIKĖTI TOKIA SĖKME

  AtsakytiPanaikinti
 34. super prognoze! pataike i desimtuka - sausio menesio gavau pasiulyma kilti pareigose :) visgi teisybe raso mat.

  AtsakytiPanaikinti
 35. siemet metais dau tiesos horoskopas ir man isprognozavo,tikrai atsisviekinti teko su daug ko,tikrai metu pabaigoje turiu proga pradeti nauja veikla,zodziu nesakyciau kad sitie metai man tokie jau blogi bovo,gal daugiau tokie permainu ketu,kurias as pats savo gyvenime itakojau,bet jei kiti metai bus tokie kokie zadami ,tada super ,tikuosi kad kiti metai bus tokie kokie zadami

  AtsakytiPanaikinti
 36. koks skirtumas koks horoskopas. Juk mes avino zenklo atstovai visviena pirmi turime buti, kitus gerbdami.

  AtsakytiPanaikinti
 37. noriu tiketi kad sie metai bus geresni nei 2011,nes kitaip galvoti negali.pirmyn avinukai///

  AtsakytiPanaikinti
 38. tai jau tikrai 2011 nesekmiu metai, o 2012 daug ka buvau savo viduje nusistacius, pvz po sausio kai apsiginsiu diplomini gaut darba, sekmes man :D IR kitiem avinukam - mes jega.

  AtsakytiPanaikinti
 39. pritariu visiems komentatoriams, nes esu avinas ir sie paskutinieji dveji metai buvo kazin koks kosmaras. Dabar perskaicius horoskopa, net akyse pasviesejo. Duok dieve, kad taip ir butu.

  AtsakytiPanaikinti
 40. Na tikrai 2011 metai buvo nekokie ir deja tik palaikydavo moto, viskas kas vyksta - tik i gera..:)Net nustebau kad taip viskas atititinka. 2012 prognozes nuteikia tikrai optimistiskai, tad linkiu visiems avinukams geru ir ispudingu metu - juk mes ju nusipelneme!:)

  AtsakytiPanaikinti
 41. prisiminus praejusius metus ir siuos,galiu apibutinti keliais zodziais - kazkoks kosmaras, asaros,nesekmes viena po kitos, sveikata nuolat slubuoja, nera tos dienos, kad ko nors neskaudetu ar kas nors neatsitiktu nemalonaus... 2012 prognozes teikia vilties, kad laime ir sekme pagaliau aplankys ir mano kiema..Sekmes visiems avinams! :)

  AtsakytiPanaikinti
 42. cia ir geras :)http://www.balsas.lt/horoskopai/zenklas/Avinas?utm_source=email&utm_medium=horoskopai2012&utm_campaign=horoskopai2012

  AtsakytiPanaikinti
 43. Buvau skaičiusi ir žinojau, kad 2011 metai bus avinams ne kokie. Bet kad tiek iškankins... tikrai nesitikėjau. Nesisekė, ir kitokių negerumų daug buvo, paskutiniuosius kelerius metus. Ir buvau skaičiusi, kad nuo 2012 metų turėtų prasidėti palankesnis periodas. Kaip ir jūs visi, taip ir aš laukiu tų 2012... kaip saulės užtekant :) Kad ir nepasiduodanti esu, bet jau užtenka... norisi pagaliau atsikvėpti. Jau pavargau vesti visus pirmyn ir būti kelrodžiu... Tuo labiau, kad visiems kitiems tik dzin :) Juk negali ištisai taip nesisekti :))) Visoms "avelėms" ir visiems "avinams" kuo didžiausios stiprybės užbaigiant 2011 metus ir tikros, pelnytos sėkmės ir Laimės nuo pat pirmų 2012 metų dienų ;) Lai Laimė lydi ir visus kitus zodiako ženklus... nuo to pasaulis bus tik geresnis :)

  AtsakytiPanaikinti
 44. man, avinei:) 2011m buvo sunkoki. Kaip pamenu, Palmyros prognozę, tai tipo na kas dar???
  tikiuosi, 2012 bus lengvesni.

  AtsakytiPanaikinti
 45. Pirmą kartą po 4 metų pertraukos matau gerą horoskopą avinui. Tikiu, kad 2012 metai bus geri avinui, nes keli praėję buvo siaubingi.

  AtsakytiPanaikinti
 46. tai jau tikrai nors karta geros prognozes avinui na jai issipildytu nors puse tai ir as pradeciau tiketi horoskopais

  AtsakytiPanaikinti
 47. Skaitau komentarus su tokia nuostaba! Man asmeniškai šie metai taip pat buvo tragiški, norisi tikėti, kad ateinantys bus geresni, nes per daug viskas juoda 2011...

  AtsakytiPanaikinti
 48. Super super super, labai smagu skaityti tokia pu ikia prnasyste, tikiu visa sirdimi, kad ji tikrai issipildys!!!! Pagaliau!!!!!!!!!!!:)))

  AtsakytiPanaikinti
 49. siais metais darbe buvo viskas gerai,bet seimos kazkas baisaus.

  AtsakytiPanaikinti
 50. 2010-2011 metai buvo tragiski.. Labai noreciau kad pagaliau ir mums avinams nusisypsotu sekme, butumem laimingi!

  AtsakytiPanaikinti
 51. joa ir man 2011 buvo ziaurus, bet tikiuos prognozes 2012 bus teisingos :)))))

  AtsakytiPanaikinti
 52. as labai didziuojuosi savo avino zenklu:))) nesvarbu kad nevisada mums sekasi:p isaus ir musu metai, tikuosi tai bus 2012:)) :D

  AtsakytiPanaikinti
 53. Smagu skaityti tokius horoskopus. Tikiu tada, kai pranasauja gerus metus. Deja, nors netikejau, 2010 ir 2011 nebuvo geri :( Greiciau jau su kosmaro atspalviu :(((((
  Laukiu nesulaukiu permainu. Tikiu, kad ateis svente ir i musu kiema.
  valio avinukams :)

  AtsakytiPanaikinti
 54. labai dziugus horoskopas jei viskas bus kjp rasome bus pasaka :), lb laukiu 2012, nes sie tj ... nekaska...

  AtsakytiPanaikinti
 55. Sveiki, siulau viska papunkciui uzsirasyti. Tai darydami , dalinai save uzprogramuotume prognozuojamai sekmei.Pirmyn ekstravertai, be musu visiems butu l i u d n a!!!!!!!

  AtsakytiPanaikinti
 56. Sutinku, kad 2011 buvo blogi metai. Pranašavo avarijų didelę tikimybę,tai net pora kartų teko pakliuti. Su darbais nesisekė,ir šeimoj barniu daug. Labai tikiuosi,kad 2012 atsigausiu nuo visų tų nesėkmių.

  AtsakytiPanaikinti
 57. o dieve skaitau visus komentarus ir asaros bega., as galvojau kad as viena tokia nelaiminga gyvenu ir nesuprantu kas vyksta su manim ir mano gyvenimu,kur dingo mano visos laimingos dienos ir isvajotas gyvenimas, kur dingau AS tas laisvas ir linkmas zmogus kokiu visada buvau, o dabar perskaicius pamaciau kad visiems avinams paskutiniai 3 metai buvo absoliutus kosmaras negaliu patiketi, negaliu sustabdyti asaru, kiek mums dar gali nesisekti,atrodo jau jau viskas susitvarkys ir vel viskas apsivercia aukstyn kojom, ir dar tas dalykas, kad daugelis zmoniu vadovavosi posakiu kas vyksta , vyksta tik i gera mane pribloske nes as pati tik deka to istveriau visus sunkumus, ir skaitydama 2012 horoskopa negaliu patiketi kad jie atnes visapusiska sekme nors kaip ir visi avinai tikiuosi to uz viska pasaulyje , uztenka mus kankinti :)) sekmes Avinams ypac musu asmeniniame gyvenime nusipelneme buti laimingais ir mes :)))

  AtsakytiPanaikinti
 58. Net pakele nuotaika visi Jusu komentarai.. :) as taip pat neisimtis ir maniau kad tik viena as cia tokia nelaimele.. Taip kad yra vilciu jog netrukus ateis svente ir i musu kiemaaaaaa!!!! Labai linkiu visiems avinukams neprarasti mums budingo optimizmo! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 59. Sveiki, perskaiciau visus komentarus ir nustebau, susidare toks ispudis, kad viskas kas buvo parasyta tai apie mane...paskutini 3 m, buvo pragaras, jau net praradau vilti, kad ateis laimingos dienos mano gyvenime. Nesekmes lydejo mane visur: praradau darba, isvare is univero, su vyru santykiai pablogejo, onkologine lyga susirgo artimas giminaitis, kurio reikejo rupintis ir palaikyti moraliskai ir fiziskai iki paskutiniu jo gyvenimo dienu, na galeciau rasyti ir rasyti apie nesekmes siu paskutiniu 3 m. Atrodo jau viskas pradeda gereti..ir vel nesekmes..:( Anksciau as buvau labai linksmas zmogus,kompanijos lydere, o dabar noriu tik nuo visu pasislepti,tokios negeros mintis lenda i galva net geda(pvz. kad mane prakeike, kad gal man del konors pavydi ir t.t.) man nieko nepatinka, man nieko neidomu, as nieko nenoriu. Anksciau svajojau apie ateiti, po siu metu susidare toks ispudis, kad kuo toliau tuo baisiau, nes gyvenimas kiekvienais metais tik blogeja, nieko naujo ir idomaus gyvenime neivyksta.Nors visada irgi buvau tokios nuomones, kad kas neivyksta tai tik viskas i gera. Nusprendem su vyru, kad reikia mums vaiku, kad atsirastu gyvenimo dziaugsmas ir prasme..tai ir cia atsirado problemu :((( Bet esu optimiste ir horoskopais tikiu, todel laukiu nesulaukiu 2012 m ir tikiuossi visiems avinams nusisipsuos laime. Linkiu visiems sekmes, istvermes ir neprarasti vilties :)

  AtsakytiPanaikinti
 60. nesuprantu is kur tiek sutapimu tarp avinu

  AtsakytiPanaikinti
 61. idomu butu isgirsti kitu avinu nuomones ir patyrima apie praejusius 3 metus, gal kazkas turejo ir geru momentu, nes as tai jau nebeatsimenu kada jauciausi savimi ir neisitempusi, todel labai daug gal netgi ir per daug tikiuosi is 2012 metu, bet sekmes visiems avinams ir tuo paciu sau paciai :))sekmytes

  AtsakytiPanaikinti
 62. praeitais metais issipilde beveik viskas kas buvo ispranasauta, todel tikiuosi kad ir sie nebus isimtis, nes nusimato labai idomus meteliai ;)

  AtsakytiPanaikinti
 63. man taip pat 2-3 paskutiniai metai buvo be proto sunkus: artimuju mirtys, pokyciai darbe. pavargau nuo viso to. taciau as taip pat, kad ir kas benutiktu vadovavausi posakiu, kad viskas tik i gera. 2011 m. buvo dideliu pokyciu metai. pagaliau tikiuosi visapusiskos sekmes ir as. tad to ir linkiu visiems avinams.

  AtsakytiPanaikinti
 64. 2010 2011 metai buvo kosmaras,gal pagaliau prades sektis ir 2012 atnes sekme ir siluma i mano namus ;)

  AtsakytiPanaikinti
 65. na tikrai avinukai pirmyn į geresnį gyvenimą aš jau nebežinau kuo tikėti, laukiu nebesuliaukiu 2012 metų, nes šie metai tikras košmaras ir norit tikėkit norit ne, bet 2011 metų prognozes išsipildė iki pat dabar tai yra skyrybų koošmaras, ašarų pakalnė, išvikymas į kitą šalį žodžiu vargo vakarienė ir nepalūžau nes žinau, kad "ne visada taip bus". Taigi avinukai nusišluostykim ašaras, iškelkim galvas aukštyn ir pasitikimi 2012 metu patekančios saulės su šypsena veide.

  AtsakytiPanaikinti
 66. pirmakart pasidomejau, ka zada horoskopas! skaitau komentarus ir galvoju, kad vistiek mes turime visi kazka bendro :-) nes man buvo lb panasiai kaip jums, metai pastarieji lb lb sunkus.. tiek su sveikata paciai, tiek su darbu,meile.. o svarbiausia, atrodo, kad neislipu is depresijos. Nenoriu nieko, tik buti viena, o gal net nebuti.. atrodo, kad nera del ko atsistoti gyvenime, nors yra i ka remtis.. nesinori, kitiems savo bedu nuolat uzkrauti, bet niekas be reikalo nenutinka - va sedau ir perskaiciau ka man zada ateinantys metai ir tiek tereikia, kad sedeciau pakilesnes nuotaikos ir pozityviai nusiteikus :) SEKMES VISIEMS AVINUKAMS!!!!!!!!! BUKITE LAIMINGI IR NEPASIDUOKITE!!!!

  AtsakytiPanaikinti
 67. Avinai jau tokie yra,kaip sakoma:
  Mylekit jus mane,o mes mylesime visus.
  Matau daugumai is cia esanciu avinu, panasus 1-2 metai buvo su sunkumais ,skyrybom, ir t.t
  Tad nenuleidziam ranku, nepuolam i depresija ir tik pirmyn, mes dar ne viska parodem ka galim, o su kuo issiskyrem dar pamatys ka prarado,as siuo horoskopu tikiu ,nes man viskas atitinka.
  Sekmes 2012.

  AtsakytiPanaikinti
 68. ...metai buvo tragiski, kad net nebeatsimenu koki buvo 2010. 2011 jau davare mane iki depresijos... labai tikiuosi, kad 2012 prognozes pasitvirtins:)

  AtsakytiPanaikinti
 69. Aš tai pat labai tikiuosi, kad 2012 bus geresni, nse šie metai kažkoks košmaras.Laikausi iš paskutinių jėgų.Jau nedaug liko laikti:)

  AtsakytiPanaikinti
 70. sveikinu avinukai butent siandien pasitraukia is musu zenklo juodasis menulis, kuris 9 menesius is eiles nese tik nesekmes, as siaip netikedavau, bet nera ant ko beda versti daugiau tai jau ir juodas menulis kaltas :)

  AtsakytiPanaikinti
 71. tikiu kad etejinciu 2012 meti avinam bus gerej kadangi 2011 buvo kasmaras sekmes visem avinam

  AtsakytiPanaikinti
 72. nelabai tikiu horoskopais, bet labai norėčiau , kad daugmaž pildytųsi. Paskutiniai dveji metai buvo ypač sunkūs.

  AtsakytiPanaikinti
 73. sveiki pamacius kiek yra sutapimu tarp musu avinu pastaruoju metu galvoju paklausiu kokie jus bunat per sventinius laikotarpius, nes pagal save sprendziant man sis laikotarpis viena ilga depresija, net nzn kodel taip jauciuosi, visada jauciuosi liudna ir labiau norisi atsiskirti nuo visu pabuti vienai, nors gal nenoriu bet taip jaucuiuosi viduj, nzn gal cia tik as tokia jautri, o kaip jus jauciates ?
  laukiu atsakymu . aciu .

  AtsakytiPanaikinti
 74. Prisidesiu prie visu visu komentaru!tikra tiesa ka rasote,as taippat laukiu 2012!linkiu visiems stiprybes ir tvirtybes,juk tikrai nebe uz kalnu jie!geru jums avinukai ateinanciu,gyvensim geriau!iki pasimatymo 2012!

  AtsakytiPanaikinti
 75. PRITARIU VISIEMS, paskutiniai dveji metai nei šiokie nei tokie...

  AtsakytiPanaikinti
 76. Skaitau horoskopus,bet jais netikiu, iš jų atsirenku tik tai kas man patinka kas geriausia :).Buvo pranašauta,kad 2011m bus labai blogi,nu galvoju blogiau jau būti nebegali,bet pasirodo gali.Praėjo treji metai vienas už kita baisesni,2011m buvo baisūs...Tai dabar su didžiausia viltimi lauksiu 2012m :)))

  AtsakytiPanaikinti
 77. duok dieve, nes per siuos metus labai jau pavargau :)

  AtsakytiPanaikinti
 78. man taip pat nuo 2009 uju buvo labai sunkus metai.

  AtsakytiPanaikinti
 79. o taip... nors dar neskaiciau kitu bet esu beveik tikras kad ne vienam kitam horoskope nerasiu tiek komentaru. Kad ir pats ne kitoks, tikrai neatsispirsiu pagundai pasireikst. Zinot ka.. As jau tuoj man atrodo visus avinus vadinsiu broliais o aveles sesem. Sitas damuse.. vaikstau ir galvoju jei zinociau kad kiti metai bus kaip siandiena tai nusisauciau is kart turbut :D nes ant tiek depresuchoj sedziu kad pzdc atsiprasant... visi metai nu turbut jau net nereikia sakyt kokie... kaip ir jum visiem, artimuju netektis, traumos, nesekmes darbe, supistai skaudzios skyrybos kurios dabar dar sirdi drasko, avarija, finansiniu nesekmiu kiek dar.. gr kad ne iki dugno musa cia. ir kaskart sakau sau-bus geriau. cia tik i gera, taip turi but db kad veliau butu geriau taigi su ta supista nuotaika ir paskaiciau, nu ka as galiu pasakyti? man patiko. tikrai viskas logiska, velniskai artima ir taip issvajota kad gal net per saldziai skamba apie tuos musu 2012, bet reik tiket :) good luck for all of you...

  AtsakytiPanaikinti
 80. Baikit čia visi dejuoti, avinai ištveria viską. O jų optimizmo reiktų pavydėti visiems ženklams. Nebuvo ir man šie metai ypač dosnūs, bet į daugelį dalykų žiūriu ne taip tragiškai tik dėl to, kad esu kieta- Avinas!!!!!Svarbiausia, kad b8t7 sveikatos.

  AtsakytiPanaikinti
 81. Pagaliau geros prognozes avinams :)Pagal viska ,ka planuoju,viskas lyg ir sutampa su mano troskimais ,su mano planavimu !!! Rimtai,pvz ,kibsiu i darbus jau nuo sausio 9d.,o cia parasyta ,kad nuo 10d.,nes ta diena pradesiu dirbti uzsieny !!!! Jega! Tik vel su meile reikia palaukti iki pavasario....Ech greiciau tas laikas ateitu,noriu sutikti savo meile :)<3

  AtsakytiPanaikinti
 82. o jezau, po tiek nesekmiu, net nesitiki, kad jau gali buti ir gerai, labai tikiuos, kad pagaliau baigsis viskas ir prasides sviesus periodas, kaip ir visi atkenciau labai daug ir jei kas pasakytu, kad ir toliau taip bus tikrai nusisauciau, jau pavargau, tikrai stiprus zmogus esu, bet viskam yra ribos :) tikiuos pakilt kaip tas feniksas is pelenu ir vel tapt ta smagia ir gyvenimu besidziaugiancia avele :)) visiems avinukam sekmes, viskas bus gerai :)

  AtsakytiPanaikinti
 83. Sekmes visiems avinams, ateinanciais metais triumfuosim :) Ir tikrai jie bus tokie kaip ir rasoma !!! Viskas kas vyksta dabar - tik i Gera. Geru Nauju metu !!!

  AtsakytiPanaikinti
 84. ...o pasirodo kad neviena as taip gyvenau...nerasysiu daug, bet kaip perskaiciau nepykit, bet tokia pasijauciau laiminga, kad esu tokia ne viena.Mums buvo labai sunkus paskutiniai metai,nesikartosiu,praradau daug, sveikatos dar daugiau,dabar skaitydama dziaugiuosi ir tikiuosi kad bus geriasni, labai to tikiuosi,o dar labiau noriu visiems to palinketi, is visos savo sirdies...mums po tiek isgyvenimu reikia sviesos spindulio musu pilkoje kasdienybeje...

  AtsakytiPanaikinti
 85. As nzn skaitau musu visu komentarus ir stebiuosi kokie jie visi vienodi , net neitiketina kad taip gali buti, bet kaip cia kazkas rase as istikruju apsidziaugiau perskaiciusi kad mums visiems nesiseka, nes pasijutau pagaliau ne viena ir ne beprote, nes buvau pradejus galvoti gal as cia kraustausi is proto nes negalejau patiketi kas su manim vyksta ,nes istikruju nuo prakeiktu 2009 m. nebeturiu nrm gyvenimo , nebesijauciu savim, kazkur dingo meile gyvenimui ir zmonems, atrodo kad ir ka bedarytum niekas nesiseka tai jau poto nustojau stengtis, ir jai vel nepasiseka tai sau pasakau juk taip ir turejo buti o kaip gi kitaip :), ir vel sunku atsigauti ir .t.t. atrodo kad kazkas ant kupros uzmete didziule nasta kuria nesu ir nesu ir nematau galo ir vis galvoji kada visa tai baigsis po velniais ir kada as vel galesiu gyventi ir buti savimi ir laiminga,
  todel Labai aisku noreciau sau palinketi geru 2012 metu, bet perskaiciusi visus komentarus as is tikruju to noriu jums visiems labiau uz viska nes matau ka mes visi isgyvenome, tikiuosi kad sie geri metai mums pades pamirsti viska kas atsitiko per si sunku laikotarpi

  AtsakytiPanaikinti
 86. Man paskutiniai trys metai buvo patys sunkiausi mano gyvenime,o metu man jau virs 40.Buvo minuciu kai nebejutau prasmes gyvenimui.2011 metu pabaiga baigiasi vel gi su lengvom nesekmem.Iki tu tyju sunkiu metu buvo patys graziausi trys metai mano gyvenime.Visi troskimai pildesi vos pagalvojus.Dieve, kaip mes priklausome nuo aplinkybiu ir ivykiu musu gyvenime.Tarpais gali pasijausti tokiu vykusiu ir reiksmingu zmogum,o tarpais visisku nevykeliu ir be pagrindo po kojomis.O svrbiause,tai,kad kai tau sunku, nelabai kas gali teisingai ivertinti to sunkumo , kuri tu isgyveni.
  Tikiuosi,kad zvaigzdes nepaves musu visu Avinu ir suteiks antra kvepavima po nesekmiu.
  Visus Avinus sveikinu su artejanciais naujais ir tikiuosi labai sekmingais metais.

  AtsakytiPanaikinti
 87. Metai buvo sunkūs, kupini išbandymų ir rimtų išgyvenimų. Tik metų pabaigoje pamačiau, kad Avino ženkle 9 mėnesius buvo Juodasis Mėnulis, ir jis tik gruodžio 16 dieną persikėlė į jaučio ženklą. Bet tikrai stebėtinai lengviau :))) Tai tikėkime, kad 2012 būs mūsų vilčių ir troškimų pildymosi metas ;) Avinukai, laikykimės !!!!;)

  AtsakytiPanaikinti
 88. Na šioje svetainėje kai skaičiau pernai 2011 metų horoskopus avinui, tai viskas išsipildė man...net šiurpu pasidarė...tai tikiuosi, kad ir šių metų išsipildys :)

  AtsakytiPanaikinti
 89. Aliau, viska ka aprasete atrodo lyg apie man, jezau jezau kaip buwo sunku, tikiuos viskas kas vyko - vyko tik i gera ir mes gausim ta isvajota ramybe ir laime :)

  AtsakytiPanaikinti
 90. Na tikrai metai nekokie.Nors finansai man problemu nekelia,bet ka bedarytum vis is kisenes.Kiti metai tikrai daug zada,bet kaip bus taip... Mes AVINAI juk optimistai,sekmes visiem.

  AtsakytiPanaikinti
 91. Aš skaitau Jūsų visų komentarus apie praeitį...taip, tai liūdnos istorijos. Manau, kad kiekvienam duota tiek, kiek ji gali pakelti ar ištverti..manau, kad būtent Žmogui ir neduota žinot, kas jo laukia rytij, nes tikrai niekas nepatikėtų, kad tą sunkumą ar bėdą, sužinojus iš anksto, galės įveikt...Bet , kaip matote visi mes išgyvenome viską: ir džiaugsą, ir ..SKAUSMĄ...Tikėjimas šviesiu rytojiumi , tai ir yra pati stipriausia žmogaus savybė, o , juk avinams tas ir duota. Tai tikras "akumuliatorius" gyvenimui ir aplininiams, juk tai ir yra varomoji jėga-TIKĖJIMAS..O to tai mums davė Kūrėjas daug. Tarkim AČIU jam ir PIRMYN! Aš labai užjaučiu tuos , kuriems nepasisekė praėjusiais metais, bet tikrai nuoširdžiai linkiu ir TIKIU, kad mes Avinai tikrai eisim tik į priekį. O tarpt tų blogybų, jei gerai pagalvosim, atrasim ir gražių minučių, nes sunkumai bei nesėkmės 'matosi" ryškiau, negu malonios akimirkos. Todėl džiaukimės kiekviena diena, rytojus pats ateis. Ir tikrai ateis..Štai, jau parašė apie 2012, jau ir girdžių VISŲ Jūsų tikėjimą. Reiškia, kad tikrai bus geri metai. Gal būtų labai įdomus "Avinų" vakarėlis ar susitikimas?!...Kiek energijos...O kodėl ne?...Gal ir tai kur nors ir kas nors tokį padarys?...SEKMĖS visiems sekančiais 2012 metais! Malonu buvo išgirst tiek minčių ir energijos bei tikėjimo..

  AtsakytiPanaikinti
 92. Irman tas pats buvo labai sunkus metai mire mano du brangus zmones ir taip niekas nesiseke kaip smagu kad mums bus lengviau.Laikykimes avineliai.

  AtsakytiPanaikinti
 93. niekada netikejau horoskopais visada pasikliaudavau savimi... Bet po artimo zmogaus netekties supratau kad horoskopai sako teisybe, nors to nesitiki... laikykimes avinukai.

  AtsakytiPanaikinti
 94. Labas, avinukai :)) Nu ka, Naujieji 2 0 1 2 jau cia!!!! Metas mums triumfuoti ! :) Nepasakyciau, kad man buvo praejusieji pastarieji metai labai sunkus, bet gal todel, kad kaskart pakeldavau galva ir stengdavausi zengti toliau pirmyn... :) Taciau, tikrai pastebejau, kad jie buvo kupini isbandymu, nemalonumu. Na bet, jug visada negali buti vien tik gerai, ar ne? :)
  O dabar linkiu visiem ramiu ir sviesiu 2012metu! Musu metai, privalom buti nenugalimi ir laimingi :) Perskaiciau visu visu komentarus, ir tikrai pradejau, kad visgi zenklas tikrai kazka reiskia :) mes panasus, nes mes avinukai :) Ir dziugu, kad vieni kietiems nuosirdziai linkime tiek gerio! Laimingu! :)

  AtsakytiPanaikinti
 95. o as galvojau ,kad man tik tokie suknisti metai buvo,nu tkrai,ka be darytum,

  AtsakytiPanaikinti
 96. Pagaliau atėjo metas ir avino ženklo atstovams:) Ištiesų smagu girdėti,kad ne man vienai 2011-2010m. buvo sunkūs:) Gerų metų:)

  AtsakytiPanaikinti
 97. Man, kaip ir visiems kities avinams, pastarieji metai buvo siaubingi... Tikiuosi kitais metais viskas bus gerai :)

  AtsakytiPanaikinti
 98. Nors 2011-ieji metai nebuvo tokie sunkus, bet tikiuosi, kad sie metai bus dar sekmingesni ir prasmingesni:))

  AtsakytiPanaikinti
 99. jo..negaliu patiket..atrodo ir avinu pazystu bet kazkaip rodes lyg jiems gerai viskas..bet paskaicius jusu komentarus pasirodo ne..man taip pat mazdaug trys metai kazkokie keisti..ir visai blogai buvo ir poto atrodo pagereja bet ir vel kokia nesamone ir taip istisus tris metus...kaip kazkas rase kad nieko nesinorejo nei draugu nei kazkur iseit nei bendraut netgi vengdavau su draugem susitikt..gal bijojau kad neklaustu manes to apie ka as nenorejau kalbet...o jei kazkur iseidavau i zmones veliau gailedavausi iki isprotejimo..nes butinai kasnors nutiktadavo su kuonors susipykdavau ko anksciau nebudavo..kaip uzkeiktas ratas..tikrai buvau linksma draugiska visur stengdavausi suspet...atrode dingo gyvenimo dziaugsmas ir niekad nebebus gerai..klausiau ko as noriu is gyvenimo..nezinojau..o gal zinojau bet niekuo nebetikejau..zodziu..as tikiuos kad mums 2012 bus super metai..linksmu ir laimingu avinu gryzimo i pasauli metai...sekmes visiems....

  AtsakytiPanaikinti
 100. Sveikuciai visi "Avininai", tiesiog neitiketina kaip atitinka horoskopas daugumai "Avininu", as galvojau visa laik kad as viena tokia nelaimele, apsesta viskuom kas neigiama,, ta fraze: "viskas, kas vyksta, – tik į gera", vadovaujuosi seniai, ir dziaugiuosi kad mes esam OPtimystai, ir ragais iremes tik i prieki, nors ir labai sunku, bet nepasiduodame.
  Visiems Dideles sekmes, ir svajoniu issipyldimo
  Pagaliau atejo ir musu metas pagyventi

  AtsakytiPanaikinti
 101. aš tai pat labai džiaugiuosi , kad horoskopas žada tik gerus dalykus, reikia nusiteikti geriems metams ir kibti i sunkius darbus , kad pasiektume išties tik paciu geriausiu rezultatu :)) tad sėkmingų metų Avinukai :)

  AtsakytiPanaikinti
 102. Man irgi buvo baisus metai ir netgi išsiskyrimas su žmona.Manau 2012 metai bus patys geriausi.Visiem avinams laimes,meiles ir sėkmės.

  AtsakytiPanaikinti
 103. Sveiki! OHO kiek daug avinu pasirase:) Is ties visi kaip susitare rodos, pazymi ta pati, kad pastarieji metai buvo ne kokie., apie save ta pati galeciau pasakyti.Taigi ir kiek as pamenu avinams vis niekad nieko gero nezada, labai smagu butu jei siu metu optimistiskesnes prognozes pildytusi. Labai jau geri tie aviniukai, tik sekmes kartais pritruksta ar ne :)

  AtsakytiPanaikinti
 104. Prognozes tai tikrai labai geros, svarbiausia kad viskas issipildytu, nes kaip ir daugelis cia minejo tai 2011 metai tragedija buvo.. :)

  AtsakytiPanaikinti
 105. Na kiekvienais metais buna visko - ir silto, ir salto... Mano preiti metai nebuvo tokie blogi, kaip visi cia raso, bet iskenteti tikrai teko daug, taigi belieka tik tiketis, kad si pranasyste tiesiai dievui i ausi ;) sekmes avinukai ;)

  AtsakytiPanaikinti
 106. Tikiu viskuo, nes esu avinas :)

  AtsakytiPanaikinti
 107. Kuo daugiau tokiu zmoniu kaip mes tuo geriau :) Avinukai geriausi :D

  AtsakytiPanaikinti
 108. Na ka galiu pasakyti 2012 pradzia buvo tikrai sumauta, :D Pasinarinau koja, Nusidauziau pirstus , pana palika... Bet dabar viskas atrodo tarytum taip ir turejo beti, nes kuo toliau tuo viskas ein geryn :DDD

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ash irgi tave palikciau vien del sbito posto..

   Panaikinti
 109. Galiu pasakyti, kad pradėjau tikėti horoskopais. Tikrai 2011 m. buvo vieni iš baisiausių mano gyvenime, o tik prasidėjus 2012 metams iš karto pasinėriau į meilę, sekasi kitoje veikloje. Jaučiuosi kaip devintam danguj :))))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. AS irgi avinas ir irgi jauciuosi kaip 9 danguj ir negaliu tuo patiketi kas vyksta, nebenoriu leisti sau buti tokiai kaip pastaruosius 3 metus , sau tik ir kartoju as nusipelniau gero gyvenimo, dabar mano laikas :)))

   Panaikinti
  2. negaliu vis dar patiketi atrodo lyg skaityciau apie savo gyvenyma :)))

   Panaikinti
 110. Horoskopais tikiu, nors ir nevisad jie būną teisingi. Taihi tikiuos, kad šie metai bus geri kaip ir prognozuojama. Nes preiti metai tikrai buvo nekokie.

  AtsakytiPanaikinti
 111. noriu noriu noriu, kad viskas cia issipildytu :) negaliu kokia jauciuos pavargus, issekus ir nuskriausta praeitu metu, prisiminus praeitus metus sirdis sudreba ir asaros pradeda kauptis, kokiu tik nebuwo minciu, bet visada tikejau, kad ateis geri laikai, labai tikiuos, kad sie metai atlygins uz visas asaras, skausma ir nusivylima ka patyrem, ir taip atsiprasau, nes taip pat apsidziaugiau perskaicius, kiek musu tiek daug nelaimeliu, galvojau viena tokia esu, o tas dar giliau gramzdino mane, atrode visi tokie laimingi, kad net rodytis niekur nesinorejo, kaip ir minejo kazkas, jei iseini kur tai tik susipykt sugebedavau su visais, ko anksciau niekada nebudavo...ech, sekmes mums mieli avinukai, bus gerai, jau dabar po biski jauciu, kad viskas stoja i vietas :))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. as taip pat jauciuosi viskas ka parasei taip tikra man skaitant tavo komentara asaros kaupiasi , 2012 kol kas atrodo daug zadantys, bet kai tiek iskentejom man tiesiog daug nebereikia iki pilnos laimes uztenka kad tiesiog pati jausciausi savimi ko jau nejauciau pastaruosius 3 metus, jei turi sielos ramybe manau ar taip ar taip vistiek bus geriau gyventi mums visiems
   DIDELES SEKMES VISIEMS AVINAMS IR NET NESUGALVOKIT KUKLINTIS KAI MUMS PRADES SEKTIS NES MES 100 % TO NUSIPELNEM TIK PRISIMINKIT KAIP BUVO SUNKU

   Panaikinti
 112. as ir jauciu, kad viskas stojasi i savo vietas, jahu :)))) na bet dar nera anksciau laiko perdaug dziaugtis, juk tik sausis praejo, na bent jau vidine busena palyginus su praejusiais metais tai zymiai pagerejo :)viskas tik i gera, sekmes avinukai ;) gaudykit savo laime, nes siais metais jos pilna ;)

  AtsakytiPanaikinti
 113. Avinai atsibuskim pagaliau vel bukim laimingi ir pasitikintys savimi po tu sunkiu metu ir vel ikvepkime vilties savo mylimiesiems ir artimiems zmonems juk jiems musu taip truko per siuos mums sunkius 3 metus, juk jai mes jauciames laimingi ir laisvi mums avinams pats didziausias dziaugsmas suteikti kitiems laimes, cia tik avinai supras apie ka as kalbu, nebebukime uzsidare ir dziaukimes gyvenimu :)))

  AtsakytiPanaikinti
 114. paskaicius visus komentarus susidaro ispudis, kad jie visi viena ranka parasyti

  AtsakytiPanaikinti
 115. oi, kaip reikejo tokios prognozes:)tikiuosi bent dalis issipildys:)

  AtsakytiPanaikinti
 116. Visai nebloga prognoze

  AtsakytiPanaikinti
 117. puikus horoskopas, lbj noretusi kad tjp ir eitusi kjp ce pranasaujama:))

  AtsakytiPanaikinti
 118. viskas tiesa ;]] nes kovo menesi pakriko sveikata ir atsiguliau i ligonine ;] bet dbr jau viskas eina taip gerai kaip niekad ;]] ziuresim kaip bus toliau ;]

  AtsakytiPanaikinti
 119. Man patiko, tiesa :D

  AtsakytiPanaikinti
 120. kolkas viskas pildosi-gavau darbą,marias gerbėjų,gerą nuotaiką,ruošiuosi atostogoms ir be galo laukiu rugpjūčio pilnaties

  AtsakytiPanaikinti
 121. Pildos!!! Jau seniai nejauciau siurpuliuku, kai jauti, kad tau sekasi! Tai, ka darai, kiti ivertina, sveikina ir drasina! O tas posakis: viskas tik i gera, tai mano kaip vizitine kortele. Ir tai pasiteisino. Ir sis horoskopas, neitiketinai teisingai sneka. Sausi gavau norima darba, per susmeti subrendau savo verslui svetimoj saly,pakolkas ji sekasi kurti stebetinai lengvai, rugpjuti verslas prades suktis. Tos datos paminetos horoskope.Nuotaikos optimistines. Zinau, kad viskas kuo toliau tuo geriau. O rudeni kelione planuojam, kai iki siu metu tik dirbau, nieko neuzdirbau, tik sveikata aukojau, o ir laiko neturejau pramogom. Dabar ant visu geru punktu pradejo deliotis pliusai :)
  Sekmes visiem ! :)

  AtsakytiPanaikinti
 122. Kada pasirodys 2013 metu prognozes???? Su nekantrumu laukiam...

  AtsakytiPanaikinti