2012 metų Šaulio horoskopas

Šaulio horoskopas 2012-iesiems metams
Šaulys 2012 (Sagittarius by Kagaya)
Ar jau žinai, 2012 metų astrologinę prognozę ŠAULIAMS?
Jei tik tu nori žinoti, koks gi bus žmogaus, gimusio po šaulio zodiako ženklu, gyvenimas 2012-aisiais metais, kas nutiks meilėje ir kokie gi iššūkiai laukia profesinėje veikloje, skaityk ir galbūt jau dabar ir tik čia rasi visus atsakymus į egzistencinius klausimus.

2012 metų apžvalga Šauliui

Šaulys, visada sugebąs išsilaikyti virš kitų, įžengs į 2012-metus su tikslu pasiekti prasmingų pokyčių savo ir kitų gyvenimuose. Šaulys 2012-aisiais metais itin fokusuosis į socialines problemas, atsirandančias dėl komunikacijos stokos. 2012-aisiais būsite visur, spėsite nuveikti itin daug, taip pat laukia daug trumpų kelionių, kurios privers judėti į priekį ir neleis atsipalaiduoti bei privers jausti intensyvų užimtumą. Taigi, 2012 metais būsite labai užimti. Tačiau tarp darbinės veiklos atrasite daug laiko ir artimiesiems. Šeimos nariai, artimieji ar giminaičiai šiais metais bus itin arti Jūsų. Rasite laiko ir bendriems pomėgiams ir pokalbiams, galbūt net sužinosite praeities paslapčių, kurios tik stumtels Jus judėti kryptingai pirmyn tikslo link su dar didesniu pagreičiu.

2012 m. Šaulys turės "steliumą" - tai daugybinis planetų išsidėstymas-susijungimas. Venera (vertybių planeta), Saturnas (darbo planeta), Merkurijus (proto planeta) ir Šiaurinis Mazgas įtakos kiekvieno Šaulio gyvenimą 2012 metais. Šių dangaus kūnų išsidėstymas zonoje, kuri atsakinga už bendravimą, pakeis Šaulio bendravimo būdą ir įprastą dienos rėžimą. Dėl Saturno konjunkcijos su Venera, kurią Saturnas užlies savo energiją, Šaulys gali jausti tarpusavio santykių su antrąja puse atšalimą ar buvimą "mirties" taške, kada santykiai nebejuda nei pirmyn nei atgal. Nors Saturnas santykius vėsiną, tačiau kartu ir nubrėžia ribą meilei. Tikėtina, kad dar 2012 metais pradėsi mokytis, kaip nustatyti teisingas ribas santykiuose su kitu žmogumi, kaip teisingai išnaudoti laiką - galimai bus atrastas balansas tarp skiriamo laiko sau, antrąjai pusei bei kitiems. Jei to nedarys pats Šaulys, tai kažkas kitas jam visa tai parodys. Dėl Neptūno padėties Saturno ir Veneros atžvilgiu, Šauliui pavyks pažvelgti iš arčiau ir giliau į santykius bei nustatyti naują vertę bei reikšmę savo gyvenime sutiktiems žmonėms. Šauliui puikiai pavyks išreikšti savo mintis, jausmus, suprasti vidinius procesus, kurių galbūt niekada neteko analizuoti. Gyvenimas bus pilnas naujų potyrių ir atradimų, kurie neleis nuobodžiauti.

Jupiteris 2012-aisiais įtakos Šaulio darbinę veiklą. Tikėtina, kad darbinėje veikloje bus šuolis aukštyn ar kitokio pobūdžio ekspansija, plėtra. Viso aplinkinio pasaulio požiūris į Jus keisis ir plėsis. Jupiteris - valdanti planeta - apdovanos Šaulį perspektyviomis įžvalgomis, vizijomis bei galimybe rasti išeiti iš pačių netikėčiausių situacijų. 2012-ais metais Šaulys turės puikia galimybę reikštis ir tai jam daryti seksis puikiai, naturaliai, todėl palaikymas visada atsiras. "Būk, kas esi. Sakyk, ką galvoji. Kuriems esi svarbus - neprieštaraus, o nesutiks tik tie, kuriems nerūpėsi." - naudokis šiuo posakiu ištisus metus ir klaidų TU nepadarysi. Geros kelionės!

Astrologinės metų prognozės kitiems zodiako ženklams: Horoskopas 2012 metams.
2012 Horoskopai

30 komentarų:

 1. oi kaip laukiu, bet vis dar nera :(

  AtsakytiPanaikinti
 2. na greiciau talpinkite :) laukiu nesulaukiu :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. tai kur tas horoskopas? :(

  AtsakytiPanaikinti
 4. labai jau laukiamas.

  AtsakytiPanaikinti
 5. auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kur horoskopas ? uzmigo ir iki 2013 jau gal jo nebus :/

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ne nu pasityciojimas,vandenei jau net turi savaji horoskopa,o sauliai kaip prasove,dar ne uzuominu negave:D

  AtsakytiPanaikinti
 7. nežinomybė mane nužudys:)))

  AtsakytiPanaikinti
 8. Laukem ir sulaukem.Aciu Jums labai.

  AtsakytiPanaikinti
 9. belieka laukti 2012m.sekmes visiems

  AtsakytiPanaikinti
 10. Duok, Dieve, šauliui to, kas čia parašyta :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Smagu.Nuosirdus dekui.Saule Aldona 2011-11-10

  AtsakytiPanaikinti
 12. Tai ir vadovaukimes situo posakiu, sekmes Sauliams!!!

  AtsakytiPanaikinti
 13. Labai tikiuosi, kad taip ir bus..

  AtsakytiPanaikinti
 14. Ačiū, tikiu, kad tokie metai ir bus.

  AtsakytiPanaikinti
 15. turbut nevisiems tinka kas ten parasita, nes mes gimeme skirtingu menesiu.

  :D

  AtsakytiPanaikinti
 16. Pranasaujami geri metai :))

  AtsakytiPanaikinti
 17. Smagu skaityti :) po tokių siaubingų metų norisi postūmio į priekį ... Ech .. kad iš tiesų verslas įsibėgėtų ... tuomet tikrai būtų VISKAS gerai :)
  Sėkmingų metų visiems šauliams :)

  AtsakytiPanaikinti
 18. Esu šaulys ir man 2011 m. sulyg sausio 4 prasidejo...uiiiii kaip....... sunkus metai.. Smagu skaityti, kad 2012 - pozityvus. To linkiu ir jums visiems šauliukai ir sau :)

  AtsakytiPanaikinti
 19. ir aš esu šaule man 2011. metais daug kas išsipilde.manau ir šie bus neblogi, bent pagal horoskopus, žinoma ir paties reikia stengtis, valios užsispyrimo. linkiu visiems šaulems ir šauliams kloties ir kad visi norai išsipildytu.

  AtsakytiPanaikinti
 20. 2011 metais buvo daug darbo, nu ir 2012 bus dar daugiau!

  AtsakytiPanaikinti
 21. toki horoskopa jau gal 10 skaitau toks vaizdas kad jie juos kopina is kazkur :D ar cia visiem saulem 11 tokie s.. finansiskai buvo ar tik man ? sekmes visiem 12m

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jo, finansiškai buvo Š... iš didžiosios raidės, tikėkimės šie bus geresni:) sėkmės visiems;)

   Panaikinti
 22. viskas taip ir vyksta neįtikėtina bet kaip realu...

  AtsakytiPanaikinti
 23. metai visai ritasi į antrą pusę,tai visai pradeda matytis,kad bent jau šis horoskopas labai pildosi-susitupėjo santykiai namuose,viskas aprimo,praskaidrėjo,prašviesėjo."Būk, kas esi. Sakyk, ką galvoji. Kuriems esi svarbus - neprieštaraus, o nesutiks tik tie, kuriems nerūpėsi." -net nežinodama, visiškai vadovavausi šiuo posakiu. Pusmetį mokiausi,dabar laikysiu ezaminus(man 47metai),tikiuosi seksis.
  P.S.Horoskopais įdomaujuosi gana retai,gal reikės dažniau...

  AtsakytiPanaikinti