2012 Vėžio horoskopas

Vėžio horoskopas 2012-iesiems metams
Kas gi laukia 2012-aisiais metais tų, Vėžio zodiako ženkle gimusių?
Koks gi bus Vėžių gyvenimas ateinančiais metais, kas laukia meilėje ir su kokiais iššūkiais teks susidurti darbinėje veikloje - visa tai ir dar daugiau 2012-ųjų metų horoskope Vėžiams.

Vėžys 2012
Gimdamas Vėžys atsinešė į šį pasaulį gebėjimą išlaikyti saugumą. Tai talentas, leidžiantis užsigarantuoti saugumą kiekviename žingsnyje. Toks būdas Vėžiams visada leidžia būti apsutiems šilumos ir jausitis saugiai jaukiame lizde, kur supa vien tik mylimi ir mylintis žmonės. Du tūkstančiai dvyliktieji išlaikys tą patį Vėžio norą vientisumui. Tačiau šiais 2012-ieji metais Vėžiams dėl Urano planetos padėties Saulės ir Mėnulio atžvilgiu bus sunku išvengti trinties. Dėl šios įtakos atsiras stipri ir staigi kasdienybės laužymo tendencija. 2012-aisiais neabejotinai jausite transformaciją, kurios eigoje jausitės laisvesni, tačiau tai suteiks nemažai streso. Tokia transformacija į nežinomybę - tai siaubingas dalykas kiekvienam Vėžiui. Tačiau noras augti apeis įgimtą potraukį saugumui ir 2012-aisiais Juodojo Drakono metais Jūs turėsite viską, ko reikės finalinei metamorfozei.

2012-aisiais, Drakono metais, Plutono planeta aktyvuos Mėnulį, kuris atstovauja emocijas ir savęs pažinimą, bei Merkurijaus planetą, kuri įtakoją tai, kaip ir ką mąstome. Visi šie veiksmai bus sužadinti pasąmonės plote, kuris atsakingas už sveikatą. Būtent dėl to gali atsirasti keistas jautrumas maisto produktams, ypatingai pieno produktams. Visus 2012-uosius Vėžiams patartina vartoti kuo mažiau produktų iš pieno. Taip pat tikėtina kad visus metus būsite nusiteikę intensyviai domėtis sveika gyvensena, galbūt net prisijungiste prie bendraminčių bendruomenės, kuri palaiko ir puoselėja sveikos gyvensenos idėją. Žinoma, tai bus visiškai nauja sritis Jums ir teks pakovoti su nenoru išlysti iš savo jaukaus guolio. Bet galimybė pamatyti, kas vyksta aplink Jus pasaulyje, verta tokios kovos. Tačiau nereikalaukite iš savęs per daug be reikšmingos priežasties. Prisiverskite daryti tik tai, kas būtina ir nepamirškite, kad gyvenimas yra labai trapus ir trumpas.

17 komentarų:

 1. reikia žinoti viska

  AtsakytiPanaikinti
 2. man tai tas butent tinklapis visada durniausias visada pila is tuscio i kiaura nesamone nepatinka man ..... kazkaip dazniausiai skaitau kitus bent kayka konkreciau raso o cia ...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Zinot,gerai isiskaiciau,ir man patiko . Tai tikrai atitiko taip kaip einasi mano gyvenimas dabar.

  AtsakytiPanaikinti
 4. ir taip nesiseka tai dar cia belenka raso... :(

  AtsakytiPanaikinti
 5. nesiseka ir man jau 2011 metai tai buvo pragaro metai.... dar ir čia nuotaiką numušė, nežinau, linkusi netikėti.... ((((

  AtsakytiPanaikinti
 6. o man tai patinka ,juk gyvenima patys kontruoliuojame ,o ne horoskopai bet man jie patinka paskaityti.

  AtsakytiPanaikinti
 7. nesuprantu, kam cia kas blogai atrodo? man patiko ka perskaiciau :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. neamone cia tikra tegu galva issitrina su tokiais vejais esmes kaip ir nera

  AtsakytiPanaikinti
 9. ''Vėžiams patartina vartoti kuo mažiau produktų iš pieno'' come on, kas per briedas,dar kitais metais gal patartina atsisakyti mesos, bulviu ir dar velnias zino ko? rasykit man apie ateiti, o ne valgiarasti sudarinekit!!

  AtsakytiPanaikinti
 10. nesiseke ir man 2011-ais.dideli pokyciai mano gyvenime prasidejo vos ne nuo metu pradzios.kol kas nieko gero,bet tikiuosi,kad darbo ir 90 proc draugu netekimas,visgi iseis i gera.zinokit,Veziai,kuriems nesiseka,del visu problemu kaltas Plutonas.cia jis mums visus reikalus gadina :DDDD

  AtsakytiPanaikinti
 11. Ar cia pesimistinis poziuris jusu ar ka, Nes as skaitau tai man viskas cia gerai sviecias ir atrodo jum blogai :D nesuprantu. Is tikro netikiu horoskopais, bet siuo metu mano gyvenimas pasikeite 180 laipsniu kampu, ir viskas tikrai neatrodo, kad nurims laukia issukiai ir nauji vejai. O kas cia blogo? atsibodo man jaukiai sedet noriu nuotykiu ir issukiu. :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Praeitu metu metu horoskopas siame tinklapyje visiskai atitiko manometus... siu metu jau taip pat pildosi.. sutikau naujuosius blogiau nei galejau isisvaizduoti.. dar per plauka nepraradau visko.. sunku ir dabar galva plysta is skausmo jau penkta diena.. bet as tikiu , kad cia to nelemto plutono dar galubas ir mums visiem veziukam galu gale viskas susitvarkys.. tikiuosi tas " nepamirskite kad gyvenimas trumpas " nereiskia kad as mirsiu :) sekmes veziai !!!

  AtsakytiPanaikinti
 13. JO VEZIAMS NEI PRAEITI NEI SIE METAI NEBUS GERI... :(((( ATSIBODO JUODAI:((((

  AtsakytiPanaikinti
 14. mmm turesime viska ko reikia finalinei metamarfozei:)Geriau ir buti negali

  AtsakytiPanaikinti
 15. uzppisa, nervina krc nk nesuprantu

  AtsakytiPanaikinti
 16. Esu vezys.Nesamone,man 2011 ne buvo geri metai...Koroce ne!

  AtsakytiPanaikinti