Horoskopas 2012 - Liūtas

Liūto horoskopas 2012-iesiems metams
Smalsauji, koks gi LIŪTO 2012-ųjų metų horoskopas?
Jei nori sužinoti, koks gi bus žmogaus, gimusio po liūto zodiako ženklu, gyvenimas ateinančiais 2012 metais, kokie gi iššūkiai laukia profesinėje veikloje, kiek meilės teks patirt, ar skausmo momentų išgyvent, skaityk ir čia rasi bent jau dalį atsakymų į dominančius klausimus.

2012 Liūtas (aut. Kagaya)
2012 metų apžvalga Liūtui
2012-ieji gali būti itin sėkmingi metai kiekvienam Liūtui. Jau pačią pirmą 2012 metų dieną (2012-01-01) Mėnulis jungsis su Uranu Avino ženkle, o Merkurijus bus Šaulio zodiako ženkle. Būtent šis išsidėstymas suformuos Liūto diagramoje didįjį ugninį trikampį, kuris bus vienintelis toks ir suteiks Liūtui pranašumą prieš kitus zodiako ženklus.

Nuo pat metų pradžios tau, Liūtui, tereikės tik trupučio įkvėpimo, kad galėtum kibti į darbus ir daryti juos sėkmingai. Jei jausiesi gerai - niekas nesutrukdys. Viskas, ko imsiesi, darysi tai su didžiausiu užsidegimu, kuris leis pasiekti labiausiai trokštamus rezultatus per trumpiausią įmanomą laiką, o ir po to neteks nuobodžiauti. Pasiekus ankščiau užsibrėžtus tikslus dar net nėįpusėjus 2012-iemsiems metams bus itin tinkamas metas pradėti planuoti naujas veiklas, darbus, kurie ateityje dar labiau ir įvairiapusiškai praturtins ne tik tavo, bet ir aplink tave esančių žmonių gyvenimus. Visa tai garantuotai pavyks tam Liūtui, kuris intensyviai naudosis jam suteikta proga ir nenuleis rankų vienoje iš keletos silpnumo akimirkų, kurių atsiradimui turės blaškymasis dėl žmogiškų ir labai žemiškų pagundų.

2012 m. rugpjūčio 17 d. jaunatis pakils Liūto ženkle, tad labai tikėtina, kad galbūt būtent šiuo metu Liūtas priiminės pačius svarbiausius sprendimus, kurie įtakos visus likusius metus ir tęsis dar net 2013-aisiais. Nesvarbu, kad didysis ugnies trikampis sudarė itin palankias sąlygas kiekvienam Liūtui veikti greitai, čia ir dabar, tačiau tai buvo pirmojoje metų pusėje, tad dabar būtina elgtis labai atsargiai, neskubėti ir viską kruopščiai apmąstyti prieš priimant ilgalaikį sprendimą. Dėl susidariusios įtemptos padėties iš esmės galima kaltinti tą pačią dieną (2012-08-17) įvyksiantį susijungimą tarp Marso ir Saturno. Ši pora visuomet įneša painiavos, dėl kurios atsiranda įvairios kliūtys ir vėlavimai. Užsitęsusias dvejones ir lėtą veiksmų seką galima bus labai lengvai pamiršti, nes sėkmę vis dar garantuos metų pradžioje įvykęs susijungimas, tad geriau vėliau nei niekados.

Visi (kitų zodiako ženklų) 2012 metų horoskopai

Horoskopai 2012

18 komentarų:

 1. siandien jau lapkricio 3 d ir dar nera patalpinta 2012 m horoskopai

  AtsakytiPanaikinti
 2. as irgi taip laukiu o dar vis nera........tai bent nerasykit tada datu kada bus...:/

  AtsakytiPanaikinti
 3. kantrybes bratva :D Gal zinot kaip ta asmeniny horoskopa uz 200lt uzsisakyt? Siunciau uzklausa bet ne gyvos dvasios... Gal yra ir daugiau uzsisakinejanciu pilnus horoskopus (pagal gim. vieta, data, laika ir t.t.) ? Pasidalinkit info kas taikliausei isanalizuoja visus aspektus :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. na jau tikrai,butu datos neparase tai gal taip ir nelauktum,o dabar kas 10min.ziuriu ar nera.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Butent to jiem ir reike. Taip puslapis kelesi lankomumo reitingus ;D

  AtsakytiPanaikinti
 6. laukiam 2013 metu horoskopo

  AtsakytiPanaikinti
 7. GALIMA UŽSISAKYTI ASMENINIUS HOROSKOPUS VYTAUTUS.COM PUIKUS ASTROLOGAS V.KAŠKELIS

  AtsakytiPanaikinti
 8. ..LYG IR RANDU KUO TIKETI...JEI IR IS TIESU ISSIPILDYS....SEKMES JUMS PROGNOZUOJANT....

  AtsakytiPanaikinti
 9. as manyciau kad cia nesamone gryna nesamone

  AtsakytiPanaikinti
 10. taip graziai parasyta,tai tikiu!:)

  AtsakytiPanaikinti
 11. dekui uz palaikyma i viltis.nera to blogo kas neiseitu i gera.jei kazko labai nori ir sieki tai ir turesi,o sis horoskopas dar dagiau pastumeja i laimes siekima.aciu

  AtsakytiPanaikinti
 12. mažiau tikėkit šitom nesąmonėm ir gyvenkit savo gyvenimą nekišę sau į galvas šitų nesąmoniu.

  AtsakytiPanaikinti
 13. vieno is lankytoju ir skaitytoju komentaras: na jau tikrai,butu datos neparase tai gal taip ir nelauktum,o dabar kas 10min.ziuriu ar nera.
  Labai jau yra kvaila taip elgtis,kadpo simta kartu tikrinti,kada gi ides tuos horoskopus. Nejaugi visi jau taip tiki tais horoskopais,kad nekantriai laukia kada jis atsiras ir nerimauja,kad jos vis nera tuo laiku,kada parase,jog bus. Stupid people!

  AtsakytiPanaikinti
 14. Pats roksfeleris yra pasakes: Astrologija nesinaudoja milijonieriai ja naudojasi milijardieriai.
  O zinai del ko? nes tokie niekingi tipelei kaip tu neispruse pakankamai kad suprastu koke ytaka tai turi tavo samonei ir pasamonei. Taip kad, visus dundukiskus komentarus/akmenis y astrologijos puse galite pasilaikyti sau.
  O mano nuomone sio horoskopo atzvilgiu labai nuteikenti ir labai pozityvi, tarsi istikruju visas tas pozityvumas butu manyje, tad pasikaustom seis metais visiem parodyt is kokio molio drebti mes esam, F PIRIOT BRATVA !!!

  AtsakytiPanaikinti
 15. Visiems norintiems zinot daugiau uz didziaja dauguma rekomenduoju: http://sielamaistinga.blogspot.com/2011/02/knyga-aryana-havah-inuaki-reptilija.html

  AtsakytiPanaikinti
 16. tik mes patis esame likimo kalvei.ir jos horoskopas negali buti musu likimo sprendejas.

  AtsakytiPanaikinti
 17. nueikit pas sena bobute,horoskopas visam gyvenimuui:DD ir nereiks cia kvarsint galvos del sito slamsto:D

  AtsakytiPanaikinti
 18. man patiko paskaičiau, tačiau vistiek labiau pasikliausiu savo galva ir nuojauta

  AtsakytiPanaikinti