Horoskopas 2012 Žuvims

Žuvų horoskopas 2012-iesiems metams
Žuvys 2012 (Pisces by Kagaya)
Ar jau žinai, 2012 metų astrologinę prognozę ŽUVIMS?
Jei tik tu nori žinoti, koks gi bus žmogaus, gimusio po žuvų zodiako ženklu, gyvenimas 2012-aisiais metais, kas nutiks meilėje ir kokie gi iššūkiai laukia profesinėje veikloje, skaityk ir galbūt jau dabar ir tik čia rasi visus atsakymus į egzistencinius klausimus.

2012 metų apžvalga Žuvims

Neptūnas, kuris Žuvų zodiako ženklo valdovas, šiais 2012-aisiais metais praeis pro Žuvų ženklą. Dėl to šiais metais atsiras ryški tendencija, kad žmonių, gimusių Žuvų ženkle, dvasingumas bus itin sustiprintas nei įprastai ir būtent šis aspektas labiausiai atsispindės kiekvieno gyvenime.

2012 metais atsiras itin didelis susidomėjimas menais, galbūt netgi pavyks atrasti naują veiklą ar hobį - užsiėmimą, susijusį su menu. Ypač dvasingumas, atsiradęs dėl Neptūno pozicijos 2012 metais, apdovanos aukšta energija tą, kuris jau ankščiau užsiiminėjo tapyba ar muzika. Taigi šie 2012-ijei metai itin palankūs meniškos sielos Žuvims.

2012 metais dvasingumo suaktyvėjimas padės tampriai bendrauti net ir skirtingų religijų pasekėjams - nebereikės galvoti apie skirtumus, nes galėsite tiesiog dirbti, siekiant didesnio gėrio. Taip pat ši įtaka išliks ir tarp itin skirtingų asmenybių, kurios ankščiau sunkiai rasdavo bendrą kalbą. Būtent tai leis pasiekti aukštų rezultatų darbinėje veikloje: įveiksite kliūtis siekiant paukštinimo ir kylant karjeros laiptais, pavyks rasti kompromisus versle, sėkmingai bendradarbiauti mokslinėje ar kitoje profesinėje veikloje. Taigi kiekvienas, gimęs Žuvų zodiako ženkle, šiais 2012-aisiais metais ras daugiau kryptingumo ir ryžtingumo gyvenime nei kada nors ankščiau. Žuvų zodiako ženklo simbolis yra dvi žuvys, iš kurių viena plaukia žemyn, o kitą aukštyn. Šį simbolį daugelis astrologų interpretuoja kaip metaforą, skirtą pabrėžti Žuvų neryžtingumą, neaiškumą. Tačiau ši charakteristika gali iš esmės pasikeisti jau 2012 metais.

2012-aisiais metais daugelis Žuvų koncentruos didžiausią dėmesį vienam tikslui - kas nėra būdinga Žuvims. Nors ir būsite pajėgūs matyti įvairias puses kiekvienos problemos, tačiau atsiradusi energija fokusuoti dėmesį ties pačiu svarbiausiu aspektu, leis pasiekti tikslą daug greičiau ir efektyviau. Šis ypatybė Jums bus naujiena, bet kartu ir labai naudingas bei svarbus pokytis.

2012 Horoskopai
Išsamios astrologinės 2012-ųjų metų prognozės kitiems zodiako ženklams: Horoskopas 2012.
2012 Horoskopai

26 komentarai:

  1. Visu pirma 2011 metu jusu kurtas horoskopas man visas visas issipilde. Todel dabar labai tikiu jusu metu horoskopu. Manau ir sis issipildys, as is tu zuvu kurios plaukia aukstyn ;)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Pritariu del 2011. Laukiau 2012 prognoziu taip tap.

    AtsakytiPanaikinti
  3. As is tu zuvu kuris plaukia aukstyn,bet turi labai daug zmoniu kurie mane sodina zemyn,esu begalo daug pasiekes zuvinas,bet per zmoniu pavyda esu puolamas pavyduoliu ir ju spastu

    AtsakytiPanaikinti
  4. as zuvis :) palyginus kiek anksciau turejau,kaip gyvenau su dabar tai kaip balta ir juoda, bet mane labai erzina kaikuriu zmoniu labai didelis pavydas .... tiesiog kaikurie stengiasi nors ikasti i koja is to pavydo,kad jiems lengviau butu. skaudu kai nera tikru draugu kuriais pasitiketum ir zinotum,kad atsukes draugui nugara negausi per ja....

    AtsakytiPanaikinti
  5. tikiu nes jau dabar tas vyksta ir tas neseniai atsirado......ir ka raso anonimiskas (komentaras)lygiai kaip mano dabartinis gyvenimas......

    AtsakytiPanaikinti
  6. siais laikais nuosirdziu draugu labai sunku rasti,turbuda delto mums visiems labai sunku,nes visur pyktis barniai pavydas, taip ir griauziasi zmogeliukai patys save.turtuoliai galvoje kad jiems mirus jiems bus karstai su stalciukais ikuriuos sudes ju milijonus,ovargsai buna pikti kai neturi ka paduoti valgyti savo atzaloms, nors ir tie nors ir neturi daug pinigeliu bet is paskutiniuju stengesi lepinti savo atzalas.tik pamirsta visi kad reike nuosirdziai dirbti ir dazniau pazvelkti ir ysale gyvenanty kaimyna gal jam reikalinga nors nuosirdus patarimas..dazniau sypsokimes ir maziau galvokim apie turtus,geriau turekim sielos ramybe.stiprybes brangieji ir geru svenciu.

    AtsakytiPanaikinti
  7. Zuveles yra labai pazeidziamas zenklas ir ne visi mus zuvis supranta,kadangi turima jautria siela ir savo pasauli.Gyvenime sunku plaukti zuvims,nes yra teisingos ir trapios asmenybes.As pati esu zuvis, tad linkiu Geru metu ir zuvytems ir zuvineliams.

    AtsakytiPanaikinti
  8. Meilės gaila nenusimato 2012 metais.. :/

    AtsakytiPanaikinti
  9. Mano sunus yra Zuviukas. Sudetingas zenklas. Ypac, jei nemoka issilaikyti plaukiant pries srove. Bet 2012 m, regis pakeis ta srove i geresne puse? To linkiu zuvelems...

    AtsakytiPanaikinti
  10. As esu zuvis kuri plaukia pries srove.... Man horoskopas mazai kada pildosi...

    AtsakytiPanaikinti
  11. gavau nauja darba ties kuriuo koncentruosiuosiu is visu jegu visa kita lieka antraeilei dalykai,rizikuoju net seima.horoskopas zuvims gryna tiesa 2012 metams.

    AtsakytiPanaikinti
  12. Esu žuvis pensininkė.Dirbau atsakingus darbus,bet iš visų pasitaikančių problemų teko išplaukti pačiai.Slaptai buvau skundžiama iš pavydo vien dėl to,kad jautė konkurenciją,buvau šmeižiama nesąžiningų žmonių.Aišku nenukentėdavau,bet tekdavo nervuotis.
    Visuomet srengiuos padėti,paremti,užjausti.Labai išgyvenu neteisingus priekaištus,dažnai paverkiu,nors kitiems to neparodau.2011 m horoskopas neišsipildė

    AtsakytiPanaikinti
  13. Esu žuvis. Perskaičiusi šiuos komentarus daugumai pritariu. Ir galiu tik patvirtinti, kad ko jau ko, žuvims pavydo, apkalbų, žeminimų iš aplinkinių tai jau tikrai netrūksta...
    Todėl visos žuvims ir žuvinėliams linkiu būti tokiems stipriems ir drakono metais. Tikiuosi viską įveiksime.
    Mes stiprūs!..

    AtsakytiPanaikinti
  14. Kad issipildytu tiek, kiek parasyta, bo jau atsibodo juodasis periodas, uzsiteses, mano manymu, per ilgai...
    Zuvys jega ! Juk mes mokam, reikalui esant, graziai apiplaukti bet koki iskisuli ar nereikalingas povandenines sroves...
    Plaukim pirmyn !!! ;)

    AtsakytiPanaikinti
  15. o apie meile kas\????????

    AtsakytiPanaikinti
  16. Man svarbu kad kas nors manęs neiškeptų:)

    AtsakytiPanaikinti
  17. nesuprantama kaip kai kurie budami zuvu zenklais sugeba ir gali valdyti sali...ojojoj juk zuvis susipyke su politika, be turi ta ko niekas kitas nepajegtu turet:))

    AtsakytiPanaikinti
  18. Sveiki,esu irgi sio zodijako zenklo atstovas. Na butu malonu pabendrauti su kitomis zuvimis kaip ir kas isprendziate problemas ar sunkumus kai su jais susiduriate.Mano horoskopas 2011 is dalies sakykime buvo teisingas,didzioji jo dalis. Parasykite jei liudna,galesim skipe grupe sukurti ir pabendrauti,pasidalinti patirtimi:) mano el ancius32@mail.lt

    AtsakytiPanaikinti
  19. Sveiki. Esu žuvis. Turiu man kaip žuviai nebudingų bruožų, bet manau, kad šiais metais mano jausmai mano artimiems žmonėms ir giminėms sustiprės, o charakteris pagerės, nes esu vienas iš sunkesnio charakterio žuvų :D

    AtsakytiPanaikinti
  20. Esu zuvis, kurioje labai jauciasi tos dvi priesingos zuvys - viena suvokia ir traukia mane aukstyn.. stengiasi iskilti, ikvepti gryno oro, kursto idejas, mintis kaip reiktu elgtis, kad butu gerai, kad sektusi.. O kita - pilna baikstumo tik iesko ramaus uzutekio, kad niekas jos neliestu.. nekliudytu, gal net pamirstu, kad gyventu ramiai niekieno neklibinama..Ir taip jos dvi pjaunasi tarpusavyje, kol kartais nugali ta kuri plaukia i prieki..Parodo, kad nebuna jau taip blogai, kaip gali pasirodyti.

    AtsakytiPanaikinti
  21. O kodel nieko apie finansus

    AtsakytiPanaikinti
  22. sveiki, as ir zuvvyte.Kai perskaiciau visus jusu komentarus pagalvojau kaip viskas man pazystama tie pavydai, smeistas,visos apkalbos, pykciai(nezinia ko nori is taves) baisu kai pagalvoji atrodo viena pati sime pasaulyje gyvenu tarp tu zmoniu bet kai cia paskaiciau pasirodo as ne viena toki nesuprasto.

    AtsakytiPanaikinti
  23. siais laikais zmones narkotiku prisiede elgiasi kaip proto neteke.Baisu kas darosi.Ir kuom viskas baigsis ne aisku.

    AtsakytiPanaikinti
  24. Labai jauciasi, lyg visi bendrai plaukiame viena srove, blogiau ar geriau, bet viena kryptimi, pries srove.
    Visas sias zinutes paskaites pagalvojau kokie mes visi bendraminciai,todel sugalvojau pasidalinti savo gyvenimo nesamonem, kaip ir mynejot pavydo ir apkalbu ir man netruksta, Bet stengiuos nekreipt demesio.Visdelto man sie metai tikrai juodi, tik pastebejau savo paties rystinguma pasiekti tiksla, bet kai jau galvoji cia pat tik kai duos ta srove ir atgal. Arba kai pamatai kabliuka su slieku, bandai nukast slieka bet nepagauni, kitam nors duoda paragaut, pasimegaut tuo.Gerai nors kad neuzkimbi seis laikais taves jau niekas nepaleistu.

    AtsakytiPanaikinti