2011 Lapkričio 02 horoskopas

2011 Lapkričio 02 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Tik neperlenkite lazdos kovodami už savo teises ir valdžią šeimoje. Daugiau dėmesio reikėtų skirti sveikatai stiprinti. Būkite atidesni ir maisto kokybei, venkite persivalgyti.

Nors jausitės puikiai, nepamirškite, kad aplinkinių nuotaikos nebus tokios skaidrios. Tad venkite ginčytis, mokėkite atidžiau išklausyti, ką sako vaikai, sutuoktinis, draugai.

Visur suspėsite ryte. Vėliau ilsėkitės: vakare neverta kur nors vykti, atsisakykite ir aiškintis santykius su mylimu žmogumi, nekurkite ateities planų, – gali tekti nusivilti.

Užsiimkite tuo, kas jums įdomu, svarbu, tuomet diena nepraeis tuščiai. Spręskite savo vaikų problemas: šiuo metu jos gali labiau pasireikšti ir nemenkai jus nuliūdinti.

Reikėtų vengti buitinių ginčų namuose: stenkitės dažniau nusileisti, pagelbėti antrajai pusei. Nenustebkite dėl jums keliamų pretenzijų, juolab nevertinkite to kaip santykių atšalimo.

Meilės metas. Darbinėje sferoje gresia netikėtumai, tad geriau nieko neplanuoti, daryti tai, kas savaime pavyksta, kas malonu.

Būsite priklausomi nuo draugų reikalų, tad vargu ar pavyks atlikti tai, ką suplanuosite. Laikas iki vakaro nepalankus, galimos nemalonios staigmenos iš mylimo asmens, vaikų.

Nesiimkite jokių sunkių, pavojingų darbų. Šiaip, jausitės puikiai, tik venkite impulsyvių sprendimų. Vakaras geras įvairiems susitikimams, pramogauti, meilės pasimatymui.

Pakylėtą rytmečio nuotaiką gali sugadinti nebaigti darbai ar neįvykdyti pažadai artimiesiems. Kadangi jums pakaks energijos, su įkvėpimu atliksite ir nemaloniausius darbus. Derėtų pasaugoti pinigus, turtą, sveikatą.

Sudėtingos dienos, tiesa, jei santykiai su antrąja puse sklandūs, net kilę rūpesčiai nesugadins nuotaikos. Šiomis dienomis svarbu vengti bet kokių ginčų, santykių aiškinimosi, pasisaugoti liežuvautojų, vagių, nerizikuoti vairuojant.

Verta atsisakyti nereikšmingų reikalų, skirkite laiką artimiesiems, stiprinkite meilės saitus. Nesistenkite mokyti, patarinėti.

Dvilypė diena: jausitės gerai, stengsitės dėl artimųjų, vaikų, bet galite sulaukti priekaištų, kad jais nesirūpinate. Neverta sureikšminti išgirstų pastabų – tai kvailų žodžių metas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą