2011 Lapkričio 13 horoskopas

2011 Lapkričio 13 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas
Jeigu iš karto reikalas nepajudės, nesiimkite jo. Jums gali padėti artimas draugas, giminaitis. Nepraleiskite pro ausis vyresnio amžiaus žmonių patarimų.

Tauras
Gana palankus metas, tinkamas tvarkyti reikalus, kur nereikia daug bendrauti, kam nors įsipareigoti. Puiki diena kūrybiniam darbui.

Dvyniai
Tai sėkminga proga sudėlioti visus taškus dalykiniuose reikaluose, draugiškuose santykiuose. Tik venkite daryti skubotas išvadas.

Vėžys
Gana neblogas laikas: būsite gana objektyvūs aplinkiniams ir griežti sau. Patartina nusileisti ginčytinu klausimu antrajai pusei.

Liūtas
Nemaloni diena, bet vis dėlto susiimkite ir neleiskite sau nervintis, o apie rimtus dalykus paprasčiausiai negalvokite. Nerizikuokite didelėmis pinigų sumomis.

Mergelė
Palankus metas: jus remia ir palaiko įtakingi asmenys. Vis dėlto nebus gerai priimti kieno nors pagalbą – įsivelsite į priklausomybės pančius. Gera diena vykti į tolimą kelionę.

Svarstyklės
Būsite griežtesni, reiklesni sau, aplinkiniams. Tai padės apsispręsti, ko reikia, ir pasirinkti ką nors viena.

Skorpionas
Nors draugai bus pasiruošę jums padėti, vis dėlto šiandien geriau apsieiti be pagalbos. Svarbų apsisprendimą irgi priimkite savarankiškai, ypač jei reikalas susijęs su pinigais.

Šaulys
Nereikėtų imtis ko nors svarbaus, pradėti naujų darbų. Neįsivelkite į intrigas darbe. Venkite bendravimo, ypač su jums nemaloniais asmenimis, neužmegzkite naujų pažinčių. Taupykite jėgas, daugiau ilsėkitės.

Ožiaragis
Jūsų nerimas sklaidosi, gerėja savijauta. Vėl esate kupini sumanymų, kuriuos netrukus galėsite įgyvendinti.

Vandenis
Galimi perspektyvūs pasiūlymai, bet neskubėkite, ieškokite trūkumų. Galite sugalvoti gerą išeitį išspręsti materialines problemas.

Žuvys
Dalykiniams susitikimams, pokalbiui su aukštesniais padėtimi asmenimis ne pats geriausias laikas. Venkite įsipareigoti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą