20111105

Lapkričio 05 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Geras laikas, itin palankus vadovams. Jūs kupini optimizmo, jums sekasi. Šiuo metu pavyks daug ką sutvarkyti, – jus rems įtakingi žmonės, kolektyvas.

Būkite pakantesni konkurentams, mokėkite pasidžiaugti ir jų sėkme. Tinkama diena materialinėms problemoms spręsti.

Pavyks kiek pagreitinti įvykių eigą. Patartina tvarkyti skubius reikalus. Venkite nereikalingų ginčų, neprovokuokite skandalų.

Nebus lengva viską suspėti, todėl imkitės tiktai svarbiausių reikalų, kad daugiau laiko galėtumėte skirti šeimai. Tinkamas metas imtis ką nors taisyti ar remontuoti namuose.

Jūsų pastangos nenueis veltui: naudingai išsispręs svarbus klausimas. Venkite ginčų su mylimu žmogumi. Gera proga ką nors reikšminga nuveikti namuose kartu su vaikais.

Nepraraskite savitvardos neišvydę norimo rezultato. Tai kūrybingas metas, kai verta imtis kuo aktyvesnės veiklos. Nereikėtų pyktis su kolegomis, vadovu ar savo pavaldiniais – juk jums reikia sąjungininkų ir talentingų vykdytojų? Kita vertus, nepasikliaukite tais, kurie anksčiau jums sukėlė problemų.

Nieko neteiskite ir dažniau išklausykite oponentų nuomonę. Piktuoju pergalės nepasieksite. Mokėkite nereaguoti į provokacijas.

Stenkitės viską įvertinti ramiai ir blaiviai. Jei matysite, kad prarandate savitvardą, geriausia laiku išeiti iš žaidimo.

Nors dabar nelengva, imkitės spręsti aktualiausias problemas. Elkitės energingai, drąsiai, o jūsų pozicija turi būti kieta.

Parodykite, ko esate verti. Nebijokite sunkumų, pergalė bus ilgalaikė. Tinka spręsti problemas, susijusias su jūsų darbu.

Laimingas atsitiktinumas padės rasti tinkamą sprendimą. Būkite atidesni vyresnių ar už jus labiau patyrusių draugų patarimams, nuomonei, net jei tai bus išsakyta ne pačia švelniausia forma.

Diena klostysis sėkmingiau, jei pasikliausite vidiniu matymu: elkitės taip, kaip jaučiate. Ir nekeiskite savo planų, – tada neapsigausite.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą