2012 Lapkričio 12 horoskopas

2012 Lapkričio 12 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Nors viską kuo puikiausiai žinote, šiandien tai nepadės. Niekur neskubėkite, nesiblaškykite. Gali tekti užsiimti savo giminaičių ar vaikų problemomis. Tik ant nieko nepykite, nieko nekaltinkite.

Aktyviai veiklai netikęs laikas. Geriausia dabar džiaugtis namų ramybe. Nedirbkite pavojingų ar atsakingų darbų. Nekritikuokite mylimojo, nepriekaištaukite dėl išlaidų.

Nepervertinkite savo galimybių ir įtakos. Jausitės geriau ir ramiau nei kiti, o kritinę situaciją įveiksite paprasčiau už kitus. Saugokite vaikus. Nepriekaištaukite žmogui, kurį mylite. Nedemonstruokite savo jausmų.

Reikalo sėkmė gali nukentėti dėl kompetencijos stokos ar įstatymų nežinojimo. Likite kuklūs ir santūrūs. Nepersivalgykite.

Visados kaltas partneris (Merfio dėsnis). Tačiau atsakyti gali tekti ir jums. Gresia netikėti nusivylimai tais, kuriais tikėjote, ir neplanuotos išlaidos, nuostoliai. Taip pat pavyduliavimo dramos.

Sunkus laikas, kai verta prisiminti gerą posakį: šypsokis, ryt bus dar blogiau. Geriau apsieikite be avantiūrų ir įstatymų pažeidimų: galima parasti ne tik pinigus, bet ir gerą vardą.

Kiek apgaulinga diena. Niekur nesikiškite ir dėl nieko nesijaudinkite. Kad ir kokios nemalonios naujienos jus pasiektų, tai dar nieko nereiškia.

Nebus lengva ką nors suprasti ar paaiškinti. Negeras laikas reikšti pretenzijas vadovui dėl menko atlyginimo ar netikusių pareigų. Gauti romantiniai, verslo pasiūlymai bus tušti.

Nukentėsite, jei pervertinsite savo galimybes. Rimtoms išvadoms, juolab poelgiams – negeras metas: viskas gali išeiti priešingai. Netinkamas laikas nutraukti santykius ar mėginti užmegzti naujus, ir dalykinius, ir asmeninius.

Būkite atsargūs, atidūs ir susikaupę. Kelis kartus tikrinkite informaciją, ypač susijusią su pinigais ar įstatymais. Pasistenkite niekam nieko nežadėti ir neskolinti.

Nepasiduokite provokacijoms, venkite žmonių, kurie reikalaus apsispręsti dabar. Būkite atsargūs važiuodami ir nesiginčykite su kelių policija: nuostoliai bus reikšmingi.

Neskubėkite mokėti pinigų, sutikti, kai būsite įkalbinėjami nusižengti įstatymams. Nepasiduokite autoritetų nuomonei.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą