2011 Gruodžio 10 horoskopas

2011 Gruodžio 10 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Jei norite išvengti problemų, stenkitės būti gerai informuotas, saugokite dokumentus, asmenines vertybes bei gerus santykius. Tikėtina stipri slapta pagunda.

Turėsite pasistengti, kad įsimintumėte reikalingą informaciją, laiku atliktumėte prisiimtą įsipareigojimą. Spragos jūsų žinių bagaže gali išryškėti netinkamiausiu momentu. Patikėkite, kad galite daug daugiau nei jums atrodo.

Panašu, kad stengsitės suderinti nesuderinamus dalykus, rasti racionalius paaiškinimus neadekvatiems poelgiams. Jūsų darbai ir žodžiai gali sulaukti prieštaringų įvertinimų. Tačiau teisybės ieškojimas išties duos naudos.

Stengsitės nemažai aprėpti, būsite komunikabilus, pasižymėsite puikiu humoro jausmu. Nekantraudamas galite lengvabūdiškai ar neatsargiai pasielgti. Išlaidų pareikalaus vaikų poreikiai. Vakare itin parūps meilė, sportas, pramogos.

Rytas žada pastabas ir trikdančią informaciją. Neatidėliotini dalykiniai reikalai bei problemos turi būti užbaigti tuoj pat, nevilkinant ir neišsisukinėjant. Svarbu teisingai maitintis, prisilaikyti dietos. Saugokite sveikatą.

Ryte neverta tikėtis draugiškumo ir harmonijos. Verčiau iki vidurdienio nedarykite jokio spaudimo, neieškokite teisybės. Jei vis dėlto ginčysitės, nebūkite kategoriškas. Vakaras palankus susitikimams, renginiams, meilės reikalams.

Rytas bus nervingas. Ypač iš kantrybės jus ves auganti karta. Panašu, kad nesimato galo jūsų išlaikytinių poreikiams ir rankų kišimui į jūsų kišenę. Tačiau jums gali pavykti išspręsti svarbią dalykinę, finansinę ar turtinę problemą arba dilemą.

Tikriausiai atsiras reikalų, kuriuos verta panagrinėti juridiniu aspektu. Aiškiai apibrėžkite savo ir kitų įsipareigojimus. Gali nudžiuginti mylimo žmogaus arba įtakingo asmens parodytas dėmesys. Vakaras žada šaunų renginį, meilės intrigą.

Šiandien bus sunku išlikti objektyviam, taktiškam, jei atsiras oponentų ir teks ginti savo nuomonę. Pasistenkite nepasiduoti aklam pykčiui. Popiet jau gana sumaniai spręsite opius klausimus, susijusius su verslu, nuoma, finansais, kreditais.

Lengvai darysite įtaką kitiems, rodysite iniciatyvą, tačiau tai vienur, tai kitur tykos pavojai, kils kliūčių. Rūpesčių gali sukelti paskelbta informacija, nepatikimas draugas arba nepaklusnūs vaikai. Kaip magnetas trauksite priešingą lytį.

Turbūt pasijusite labai pažeidžiamas, nes paaiškės, kad ne visiems patinkate ir ne visi jums linki gero. Kažkokios svajonės gali tekti atsisakyti. Būkite reiklesnis sau, atlikite būtinus darbus. Labiau saugokite asmenines bei dalykines paslaptis.

Iš ryto būsite įsitempęs. Galbūt ką nors jaudinamo sužinosite iš pažįstamo žmogaus ar spaudos, o gal nuotaiką gadins konkurentai. Panašu, kad tarpusavyje išsiaiškinsite, ko vieni iš kitų norite. Vakaras stimuliuos sportinį interesą, aistrą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą