2011 Gruodžio 17 horoskopas

2011 Gruodžio 17 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Iki 16 val. pasyvus laikas: jums nereikėtų skubėti, juolab nervintis, kad kiti vėluoja. Vėliau išvysite, kaip lengvai ir paprastai išsisprendžia tai, kas anksčiau buvo problema. Jūsų nuotaika, savijauta ims gerėti, o reikalai pajudės tinkama kryptimi.

Seksis ginčuose, tik mokėkite pripažinti savo klaidas. Nebloga diena vizitams pas įtakingus asmenis, susitikimams draugais, giminaičiais. Tik atsakingiau patarinėkite, žadėkite.

Įveikite nuoskaudas atleisdami ar net ištiesdami pagalbos ranką tiems, kurie jums yra pakenkę. Tai padės juos pamilti ir į susidariusią situaciją pažvelgti objektyviai. Gerai antrą dienos pusę skirti sutuoktiniui.

Nebloga proga paliudyti, kad esate teisūs. Palanki diena bylinėjimuisi, taip pat deryboms, susitarimams, dokumentams pasirašyti. Antra dienos pusė gali tapti sėkminga dingusiems daiktams ar dokumentams ieškoti.

Iki 16 val. gana įtemptas laikas. Nors jus lydės sėkmė, pasistenkite nešvaistyti savo jėgų ginčams, konfliktams, taip pat nerizikuokite važinėdami. Vakarop tiks tvarkyti reikalus, susijusius su užsieniečiais.

Šiuo metu daug ką lems geri draugai ir partneriai. Spręskite su jais esamas problemas, jei reikia, ieškokite naujų pagalbininkų, sąjungininkų.

Pats laikas pakovoti už savo reikalo finansavimą, paieškoti rėmėjo. Antra dienos pusė gera susitikimams su bendraminčiais – aptarkite jums svarbų reikalą.

Iki 16 val. geras metas bendrauti, tad elkitės ryžtingai: jūsų paklausys, įvertins ir parems. Tai gerųjų permainų laikas: verta rizikuoti, kad išplėstumėte veiklos galimybes. Vėliau pasyvus laikas, kai geriau atsiriboti nuo reikalų tvarkymo.

Pirmą dienos pusę nieko nauja nesiimkite. Vėliau atgausite jėgas, jausitės stiprūs. Jei atkakliau sieksite tikslo, pakovosite už save, tikrai pasiseks.

Tai sėkmingas metas ir kliūtis įveiksite vienu mostu. Skubius reikalus reikėtų spėti sutvarkyti iki pietų. Gauti pasiūlymai dėl veiklos bus naudingi. Antrą dienos pusę gali pavykti rasti laikino uždarbio.

Nesiimkite nuo ryto tvarkyti skubių ar užvilkintų reikalų – tam tiks laikas po pietų. Antra dienos pusė tinkama pasikalbėti su bičiuliu dėl susikaupusių problemų – tai padės rasti protingą išeitį ir užbėgti už akių galimoms problemoms.

Sėkmingas laikas iki pietų: tvarkykite skubius, neatidėliotinus reikalus. Tai puiki proga pasakyti savo nuomonę aplinkiniams ir pareikalauti, kad jūsų nuostatų būtų paisoma. Tik pasistenkite nieko neįžeisti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą