2011 Gruodžio 18 horoskopas

2011 Gruodžio 18 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas
Šiandien nepajėgsite tiek suspėti, kiek norėtumėte. Jei turite sukaupęs kokių nors ypatingų žinių, gebėjimų, pavyks sublizgėti. Tačiau jei tikitės padaryti įspūdį paviršutiniškais įgūdžiais bei replikomis, galite ilgam susigadinti įvaizdį.

Tauras
Būkite santūresnis ir labiau kontroliuokite savo jausmus. Nors nauja pažintis, meilės ryšys suteiks ypatingų vilčių, tačiau tai gali būti susiję su nemaža rizika. Pasidomėkite savo vaikų poreikiais bei interesais.

Dvyniai
Nors mintys suksis apie pramogas, tačiau ramybės neturėsite dėl nesibaigiančių darbų. Pasistenkite atsakingai užbaigti darbo dieną (jei jums šiandien reikia dirbti). Vakare galimi technikos gedimai arba sveikatos problemos.

Vėžys
Gali tekti bendrauti su žmonėmis, kurie kelia didelius reikalavimus arba pernelyg kontroliuoja. Būkite kantrus, savikritiškas, tačiau jei reikia - apginkite savo interesus, nesileiskite žeminamas ir išnaudojamas.

Liūtas
Suksite galvą, norėdamas išspręsti asmeninių santykių problemą, rasti kompromisą. Jūsų dosnumu kažkas gali mėginti pasinaudoti. Arba kaip tik dėl jūsų kaltės patirs nuostolį, tačiau jūs mėginsite įrodyti, kad yra priešingai.

Mergelė
Norėsite ištrūkti iš kasdienybės gniaužtų, kur nors išvykti, praplėsti akiratį. Galbūt sulauksite svečio ar žinios iš toli arba dalyvausite nekasdieniškame renginyje. Galite sudominti įtakingą asmenį. Vakare staiga pablogės savijauta.

Svarstyklės
Neturėsite laiko atsikvėpti, pasijusite apsikrovęs įvairiais įsipareigojimais. Dėl to net su namiškiais kalbėsitės dalykišku tonu. Nervai gali būti įtempti ir dėl įvykusio ar numatomo susitikimo. Atsargiai elkitės su technika.

Skorpionas
Tikriausiai sulauksite gerbėjų, draugų dėmesio, tik kažin ar nuoširdaus. Jų jausmai, ketinimai bus beveik nenuspėjami. Jeigu išsiruošite į "aklą" pasimatymą, nesitikėkite per daug, kad netektų nusivilti.

Šaulys
Ši diena nebus linksma dėl prastos savijautos, paaštrėjusio vienišumo jausmo. Nepatartina verstis per galvą, stengiantis nudirbti krūvą darbų ne pagal jėgas. Dėl padidėjusio organizmo jautrumo bet koks nesaikingumas atsilieps jūsų sveikatai.

Ožiaragis
Tikėtinas susitikimas su svarbiu pažįstamu arba žinia, kuri nustebins. Vakare pajusite augantį nerimą dėl materialinės gerovės. Neatidėliokite sumokėti mokesčius, deklaruoti pajamas. Venkite skolinti bei skolintis pinigus, daiktus.

Vandenis
Jums seksis įtaigiai kalbėti, siekti naudos. Turbūt stengsitės realizuoti savo poreikius, keisdamas aplinką, gudriai manipuliuodamas kitais. Tačiau neteisingus siekius ir veiksmus bus nelengva maskuoti. Tuo nepasieksite nei meilės, nei garbės.

Žuvys
Ši diena bus nelengva, jei jus ar jums artimus žmones slegia negrąžintos skolos. Dėl kai ko pavyks draugiškai susitarti. Nesibastykite vėlų vakarą ten, kur galima nukentėti nuo agresijos, reketo.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą